Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Zdravlje : Muski ili zenski ginekolog
Strana: 1 2 3 4 5 6
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Muski ili zenski ginekolog


ja samo zenama idem i cini mi se da bi mi bilo jako neugodno kod muskog ginekologa.

Mislim,to mi je najgori pregled,me mogu se opustiti ali kad se mora idem zeni

13-11-2005 at 18:51 | Ukljuèi u odgovor
Robija
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 26-05-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 610
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Muski ili zenski ginekolog

citat:
sunce wrote:

ja samo zenama idem i cini mi se da bi mi bilo jako neugodno kod muskog ginekologa.

Mislim,to mi je najgori pregled,me mogu se opustiti ali kad se mora idem zeni





Samo nemoj kod one Melihe dole kod Sarene Dzamije zena je njezna ko Traktor curi kad mi gurnu neku niklovanu spravu kad joj
ne ispadose
14-11-2005 at 07:13 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Muski ili zenski ginekolog

licno nemam nista protiv muskih ginekologa, nit me stid, znas koliko ih dnevno vide i kakvih sve tipova da i ne pricam ...al opet i ja vise volim zenske gin. jer smatram da nekako bolje mogu razumjet o cemu je rijec...

14-11-2005 at 13:39 | Ukljuèi u odgovor
malisa
Nivo: Forumski doajen
maybe not

Registriran(a): 11-04-2002
Lokacija: hotel california
Odgovori: 3106
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Muski ili zenski ginekolog

ne znam ja kako vi to zene posmatrate, ali vala ne moze zena vise p**** volit od muskaraca i ophoditi se prema njoj sa duznim postovanjem i neizmjernom paznjom kao sto to hoce i moze muskarac.
uostalom, znam da zene znaju biti ono ekstra ljubomorne narocito kada im dodje saka neka koja izgleda milion puta bolje od njih samih, i onda tu garant nema milosti  


sto je danas lijep i suncan dan?
14-11-2005 at 14:04 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Muski ili zenski ginekolog

citat:
malisa wrote:
ne znam ja kako vi to zene posmatrate, ali vala ne moze zena vise p**** volit od muskaraca i ophoditi se prema njoj sa duznim postovanjem i neizmjernom paznjom kao sto to hoce i moze muskarac.
uostalom, znam da zene znaju biti ono ekstra ljubomorne narocito kada im dodje saka neka koja izgleda milion puta bolje od njih samih, i onda tu garant nema milosti


nisam to nikad posmatrala s te tacke gledista...al gledaj, bar 50% pacijentkinja je over 50, sa raznim belajima, njima je p.... ja mislim preko k.... , kakva god bila
14-11-2005 at 14:16 | Ukljuèi u odgovor
Anna
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 03-06-2004
Odgovori: 7792
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Muski ili zenski ginekolog

Vjeruj da mi je to zadnje o cemu razmisljam, prvo sto gledam su kvalifikacije, onda preporuka (ako mi neko koga znam i cijenim, preporuci odredjenog ginekologa).

Godinama sam imala muskog ginekologa i bio je fantastican. Super kvalifikovan, njezan, uvijek poslije pregleda ostanem u njegovom office pola sata na razgovoru, pitam ga sta god hocu....jedino nisam voljela sto je bio onako, previse prisan...ono sjedne do mene pa mi prica i objasnjava, a ja u onoj spavacicici ko od majke rodjena...

Drugi ginekolog je zena. Mlada, neudata, lijepa, super kvalifikovana.... sve ove nove metode kontracepcije, zenskog zdravlja....ima u malom prstu. Osim toga, mogu je nazvati kad god hocu, uvijek ce popricati samnom

14-11-2005 at 14:21 | Ukljuèi u odgovor
malisa
Nivo: Forumski doajen
maybe not

Registriran(a): 11-04-2002
Lokacija: hotel california
Odgovori: 3106
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Re: Muski ili zenski ginekolog

citat:
Tanitha wrote:
citat:
malisa wrote:
ne znam ja kako vi to zene posmatrate, ali vala ne moze zena vise p**** volit od muskaraca i ophoditi se prema njoj sa duznim postovanjem i neizmjernom paznjom kao sto to hoce i moze muskarac.
uostalom, znam da zene znaju biti ono ekstra ljubomorne narocito kada im dodje saka neka koja izgleda milion puta bolje od njih samih, i onda tu garant nema milosti


nisam to nikad posmatrala s te tacke gledista...al gledaj, bar 50% pacijentkinja je over 50, sa raznim belajima, njima je p.... ja mislim preko k.... , kakva god bila


ma vala kad ti prodje 50 godina vise ti ono manje vise ni netreba. neces vise radjat, nisi bas u godinama da nekoga impresioniras pa ti samim tim ni ne treba brizan i pazljiv mehanicar, vec ti treba generalka ;) 


sto je danas lijep i suncan dan?
14-11-2005 at 14:32 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Muski ili zenski ginekolog

citat:
Tanitha wrote:
licno nemam nista protiv muskih ginekologa, nit me stid, znas koliko ih dnevno vide i kakvih sve tipova da i ne pricam ...al opet i ja vise volim zenske gin. jer smatram da nekako bolje mogu razumjet o cemu je rijec...


ma vide oni ali ne idem ja svaki dan,njima svakodnevnica a meni dozivljaj .

Nije meni ni kod zena prijatno,ja mislim ta poza,ne razgolicenost tijela nego duse
ma jojj ja se toliko ukocim stalno mi govore opusti se opustiiii se.

Robija kad se ima neka upala boli i kad te pipne.

Joj bas smo mi zene ono pravo izvuke deblji kraj s menstruacijom pa cijela jedna oblast medicine - ginekologija samo u sluzbi zene tj. njene gospodje kako smo mi komplikovanija bica od muskaraca
kod njih neki prosti oblik zivota
14-11-2005 at 17:19 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Muski ili zenski ginekolog

citat:
m-v wrote:
(ovo nije u vezi s temom, ali mozete misliti onda zasto se silovanje smatra "politickim cinom" i oblikom mucenja. ako nam je neprijatno da nas neko ko to radi da nam pomogne dodiruje...)



nista mene ne nervira nego kad cujem neke muskarce koji u tom pregledu cak vide nesto i eroticno,a komentari o silovanju da ne govorim.

Cesto sam o tome mislila,koliko mi godi ruka muskarca kojeg volim ,bas taj dodir muske ruke mi je fenomenalan a toliko mi je grozno uzasno i pomisliti da me neko drugi dira a onda ide ginekolog i ginekoloski sto - sprava za mucenje i nista drugo kao da mi neko po utrobi ceprka.

Zamisli silovana zena koja jos mora na pregled i ispitivanje kod policije ,ne daj boze nikome.
14-11-2005 at 20:50 | Ukljuèi u odgovor
Mostarka!
Nivo: Forumski doajen
duni vjetreee opaaaaa

Registriran(a): 02-04-2004
Odgovori: 2547
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Muski ili zenski ginekolog

Vec godinama idem kod muskog ginekologa i ne planiram ga mjenjati. Uvjek je dostupan, ohrabrujuc

[Edited by Mostarka! on 14-11-2005 at 21:22 GMT] 


14-11-2005 at 21:21 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 39
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Zdravlje : Muski ili zenski ginekolog New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice