Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Otpisane teme : Indijansko pitanje This topic has been locked
Strana: 1 2
New Topic
Pošiljalac Poruka
naivna
Nivo: Forumski doajen
Dr.Vejsil Hetjimitj

Registriran(a): 23-08-2008
Lokacija: andromeda
Odgovori: 1324
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Indijansko pitanje

citat:
admin wrote:

Vejsile, vidjeces kakav sam flegman ako se kad sretnemo. Sumnjam da si zaboravio kakve si mi mailove slao pa se pitam kolika moras biti NULA od insana da imas obraza da mi se ikako obracas. Ja ih nisam zaboravio, i da dodam u tvom stilu, necu ti to halaliti ni ako umres prije mene.



Ok care.
Ja sam dobar pa zaboravim nanesenu bol.A i pamet mi je kratka!!I sta ja da kazem sad na ovo?Da ponovim kako kazes u mome stilu,da i ja tebi necu halaliti?

01-02-2014 at 20:32
naivna
Nivo: Forumski doajen
Dr.Vejsil Hetjimitj

Registriran(a): 23-08-2008
Lokacija: andromeda
Odgovori: 1324
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Indijansko pitanje

i naravno,banovanje ti je uvjek na raspolaganju!vec oprobani recept,dragi moj admine,pogotovo kada sam ja u pitanju!

Pa banuj "NULU" ponovo,nije prvi put!?

Bas mi je nesto cudno koliko ste rastegli?

01-02-2014 at 20:34
admin
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 10-09-2000
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1966
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Indijansko pitanje

citat:
Indijanac wrote:

Moja zelja i rjesenje problema je da se sva djeca skoluju i druze skupa bez obzira na vjeru i naciju, i to bi bilo pravo i istinsko tuzlansko zajednistvo i suzivot. Ovo sto danas imamo je lafina i magla, na koju nasijedaju samo naivni bosnjaci.



Mogao si napisati i roman, i do besvijesti ponavljati svoja pitanja ali tvoje prave namjere su sadrzane u zadnjem pasusu iako su lijepo upakovane. Ti bi do zajednistva tako sto ces ukinuti na silu nesto sto je izbor i volja komsija. Aferim.
Ponovicu ono sto sam ti rekao i na PP. Ovo je internetsko doba, otvori svoj forum i siri oci kome hoces, dokle hoces i kako hoces, ovdje to nece ici.

01-02-2014 at 20:36
admin
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 10-09-2000
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1966
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Indijansko pitanje

citat:
naivna wrote:


Ok care.
Ja sam dobar pa zaboravim nanesenu bol.A i pamet mi je kratka!!I sta ja da kazem sad na ovo?Da ponovim kako kazes u mome stilu,da i ja tebi necu halaliti?



Dovoljno je jednom, ne moras ponavljati. Da je u tebi ostao promil od onog Vejsila insana koji je ovdje bio svima drag, pa i meni, sam bi otisao sa ovog foruma, zauvijek.
01-02-2014 at 20:40
naivna
Nivo: Forumski doajen
Dr.Vejsil Hetjimitj

Registriran(a): 23-08-2008
Lokacija: andromeda
Odgovori: 1324
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Indijansko pitanje

citat:
admin wrote:

Dovoljno je jednom, ne moras ponavljati. Da je u tebi ostao promil od onog Vejsila insana koji je ovdje bio svima drag, pa i meni, sam bi otisao sa ovog foruma, zauvijek.



Hoces da kazes da bi me kao ponovo cijenio kada bi sam otisao za uvjek?

Pa lakse je da me banujes! Zauvjek
01-02-2014 at 20:44
admin
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 10-09-2000
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1966
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Indijansko pitanje

citat:
naivna wrote:


Hoces da kazes da bi me kao ponovo cijenio kada bi sam otisao za uvjek?

Pa lakse je da me banujes! Zauvjek

Nisi vise vrijedan ni banovanja. Visi tu ko neka bradavica, smrdi, prdi ... samo se meni vise ne obracaj.
01-02-2014 at 20:48
Indijanac
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 24-01-2014
Lokacija: Tz
Odgovori: 176
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Indijansko pitanje

citat:
admin wrote:

Ti bi do zajednistva tako sto ces ukinuti na silu nesto sto je izbor i volja komsija. Aferim.




Dragi admine, nemam ja pravo ni zelju da bilo kome nesto ukidam i zabranjujem a pogotovo NE na silu, ali kao gradjanin vidim neke stvari koje nisu dobre. Podjela i getoizacija djece po vjerskoj osnovi nije dobra stvar za visenacionalni grad. Samo zato sto je to neciji izbor i volja ne znaci da je to dobro.

I na kraju krajeva, kao neko ko placa porez, imam pravo da kritikujem i postavljam legitimna pitanja. A to sto se ta pitanja nekome ne svidjau me ne zanima. I opet pitam: je li dobro da se u nasem gradu djeca dijele po vjeri i je li dobro da nam skole nose vjerska imena i vjerska obiljezja? Hocemo li u druge skole staviti Islamska obiljezja i kuda bi nas to odvelo?
01-02-2014 at 20:58
naivna
Nivo: Forumski doajen
Dr.Vejsil Hetjimitj

Registriran(a): 23-08-2008
Lokacija: andromeda
Odgovori: 1324
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Indijansko pitanje

nisam se ovako ispricao sa adminom za 12 godina!

Doduse,mozda sam slao te mejlove,ali ja sam to totalno zaboravio,hocu rec ,svasta mi se nesto izdesavalo puno vaznije od toga,a mozak haman pa mali pa ne pamti nevazne stvari

Sjecam se,da sam bio ljut,a kad sam ljut onda je sve moguce?

Izvini admine ako sam te sta uvrijedio.I ti si mene roko sto jes jes?Ne sjecam se tacno tih mejlova ali pretpostavljam da su bili ostri?objavi ako hoces,meni ne smeta

Banuj ako hoces,a vidim da neces ,mislim tako sada kazes,pa da ti kazem da i ja ne dolazim i ne pisem na forumu kao nekada.javim se samo kada je u pitanju sta u vezi mene,dakle kada me prozivaju,i javljacu se dok me ne banujes na takvo nesto.Sad sam se javio,malo se popilo a dosadno mi moram biti sam kod kuce!A kad cu se opet javiti?Bog sveti zna!A kad me prozovu,naravno da hocu.Pa tebi ako to smeta,ja ti opet savjetujem da me banujes...

01-02-2014 at 21:00
admin
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 10-09-2000
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1966
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Indijansko pitanje

citat:
Indijanac wrote:

A to sto se ta pitanja nekome ne svidjau me ne zanima.


Ni mene ne zanima sta se tebi ne svidja. Zali se Ministarstvu obrazovanja pa kad dobijes odgovor mozemo ponovo otvoriti ovu temu.
01-02-2014 at 21:02
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 35
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Otpisane teme : Indijansko pitanje This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice