Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Tuzlanska buna
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
naivna
Nivo: Forumski doajen
Dr.Vejsil Hetjimitj

Registriran(a): 23-08-2008
Lokacija: andromeda
Odgovori: 1324
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

Da ima morala nebi bilo ovoga,vec bi politicari sami dali ostavke.U Japanu ima morala pa u ime naroda i drzave ljudi izvrse samoubistvo.A na balkanu drze se fotelje i ne pustaju!bezobrazni,oholi,podli,korumpirani sluge stranih placenika.Zato ma sta rekli o ovim "huliganima" nista se nebi desilo da oni nisu nastupili tako kako jesu!te price da su "placenici",su totalna glupost vladajuce korumpirane oligarhije u koje ja ne vjerujem.Momci su se pripremili sami skupili kamenje jer znaju sa kime imaju posla!Oni su se rodili u krizi,kriza jos uvjek traje,buducnost im je nikakava!!I ne samo kriza,i nikakva perspektiva za buducnost,vec u zemlji vlada nevidjeni bezobrazluk korumpiranih politickih despota koji su se uzdigli na nivo "ovozemaljskih bozanstava" misleci samo na svoju guzicu,nebirajuci sredstva za osvajanje fotelje i vlasti.Narod je sit vasih sitnosicardzijskih medjustranackih prepucavanja u borbi za vlast.Narod je sit vaseg lopovluka i nemorala u drzavi "za rodjaka".Djeca rastu sa saznanjem da nemaju perspektive u buducnosti,rastu sa saznanjem da ce biti robovi novokomponovane burzuazije koja je spremna i mater rodjenu da proda za malo fotelje.Ta djeca rastu u socijlnoj nepravdi,u negiranju genocida,u opstoj krizi morala i totalnoj korupciji vladajucih oligarhija. Zato su vas porazbijali,zato ce vas razbijati ma kakvim "placenicima" vi njih nazivali

07-02-2014 at 21:48 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

citat:
aksamlija wrote:


ti kao ne znas, evo javlja se jedan predvodnik na Face TV i javlja se cijeli dan,pa i ja sam pitala ima li ko treci sa strane pa Vas navuko na ovakvo paljenje
Vi koji ovo odobravATE sve ovo reko mozda znate

[Edited by aksamlija on 07-02-2014 at 21:42 GMT]

[Edited by aksamlija on 07-02-2014 at 21:43 GMT]

sta sve ovo? i sto generaliziras, ja ne odobravam niti paljenje niti unistavanje.
nego, stvarno ko predvodi sve ovo intersuje me bas?

[Edited by laly on 07-02-2014 at 21:52 GMT]
07-02-2014 at 21:51 | Ukljuèi u odgovor
aksamlija
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 08-09-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 17
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
laly wrote:

sta sve ovo? i sto generaliziras, ja ne odobravam niti paljenje niti unistavanje.
nego, stvarno koji predvodi sve ovo intersuje me bas?


vidim koliko te interesuje pa lazes... kao inteesujete a eto ti ne gledas TV .... fuj sto ne mogu licimura
07-02-2014 at 21:53 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
aksamlija wrote:


vidim koliko te interesuje pa lazes... kao inteesujete a eto ti ne gledas TV .... fuj sto ne mogu licimura


sta lazem? TV ne gledam, dosta mi je bilo gledanja danas uzivo.
nego ko predvodi?
07-02-2014 at 21:55 | Ukljuèi u odgovor
aksamlija
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 08-09-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 17
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

nije ni meni bajno ali ovo ... nije put ne, i ne... kao da gledam 92 majku vam ne ovoj djeci naivnoj nego ovima koji unistavaju moj grad moju zemlju mrs bagro mrs

07-02-2014 at 21:57 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

garant je aksamlija zapalio zgradu.

07-02-2014 at 22:01 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

šta slušate

07-02-2014 at 22:03 | Ukljuèi u odgovor
Indijanac
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 24-01-2014
Lokacija: Tz
Odgovori: 176
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
aksamlija wrote:
nije ni meni bajno ali ovo ... nije put ne, i ne... kao da gledam 92 majku vam ne ovoj djeci naivnoj nego ovima koji unistavaju moj grad moju zemlju mrs bagro mrs


Politicari unistavaju tvoj grad vec godinama. Ovo sto se sada desilo je 100% odgovornost tih politicara.
07-02-2014 at 22:03 | Ukljuèi u odgovor
aksamlija
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 08-09-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 17
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
MelMel wrote:
garant je aksamlija zapalio zgradu.


dobro posto znam iz tvog pisanja da ne volis Bosnu i ljude u njoj ne bi me cudilo da bi ti to i sama uradila. Takve starke i mrzitelji i iskoriste ovu djecu da to rade ...
neka proci ce i ovo ...i gore smo prezivjeli pa i ovo cemo...
07-02-2014 at 22:09 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna


http://brzevijesti.ba/clanak/5275/uzivo-demonstranti-usli-i-u-zgradu-vlade-kantona-sarajevo

UŽIVO: Demonstranti u Mostaru pale zgrade, u Sarajevu i Tuzli stabilno
Za danas su najavljeni protesti u gradovima širom BiH, izmeðu ostalog Tuzli, Sarajevu, Banjoj Luci, Zenici, Mostaru...Okupljanja æe poèeti izmeðu 12 i 14 sati. Ekipa BrzihVijesti pratit æe dešavanja sa ulica bh. gradova.
19:35 SARAJEVO
U sarajevske bolnice tokom današnjih protesta u glavnom gradu Bosne i Hercegovine primljene su 93 osobe, javlja Anadolu Agency (AA).
Demonstranata trenutno nema kod zgrade Predsjedništva BiH. Navodno su se razbježali po sjedištu grada.
19:27 MOSTAR
u Mostaru je veèeras zapaljena i zgrada Skupštine Hercegovaèko-neretvanskog kantona. Policija je zapoèela akciju hapšenja u centru grada da bi se situacija stabilizirala.
U Mostaru je trenutno najteža situacija u Federaciji BiH.
19:21 TUZLA
Nakon što su danas zapaljene zgrade Vlade Tuzlanskog kantona (TK) i pravosudnih institucija Bosne i Hercegovine, u Tuzli je veèeras situacija nešto stabilnija. Policija je uhapsila osam osoba.
19:06 MOSTAR
Haos na ulicama Mostara se nastavlja, demonstranti su zapalili i zgradu Hrvatske demokratske zajednice BiH. Gori i zgrada mjesnog odbora SDA. Protesti su prerasli u nasilje.
19:00 SARAJEVO
Vatra je izbila na krov Vlade Kantona Sarajevo. Unutrašnjost zgrade Vlade Kantona Sarajevo gotovo je u potpunosti izgorjela. Gori i Opæina Centar.
18:45 TUZLA
Sva stakla na zgradi Tužilaštva Tuzlanskog kantona su polupana kamenjem i flašama, javlja dopisnica Fene iz Tuzle. Pripadnici Specijalne jedinice policije MUP-a TK i pripadnici policije SJB Tuzla dobili su naredbe da intervenišu u skladu sa ovlaštenjima.
Pripadnici policije poèeli su sa privoðenjem izgrednika koji su demolirali zgradu Tužilaštva TK.
18:21 SARAJEVO
Pripadnici vatrogasnih jedinica trenutno gase zgradu Predsjedništva BiH u Sarajevu koja je zapaljena prije nekoliko sati kulminacijom protesta, prenosi Fena. Veliki broj pripadnika Specijalne policije dobrim dijelom je smirio situaciju a demonstranti se razilaze.
Manja grupa demonstranata, koja se uputila prema zgradi Vlade Federacije BiH, nije uspjela nanijeti štetu osim što su zapalili usputne kontejnere.
Zgrade Predsjedništva BiH i Vlade Kantona Sarajevo još su obavijene dimom.

07-02-2014 at 22:15 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 33
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Politika : Tuzlanska buna New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice