Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : imamovicu ostavka al odmah
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Indijanac
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 24-01-2014
Lokacija: Tz
Odgovori: 176
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: imamovicu ostavka al odmah

citat:
sunce wrote:

On je covjek sujetan, voli vlast, navikao da je nacelnik, tesko prihvata poraz ali nije bas gladan para, provjeri pa optuzuj.





Sve sto si navela je vec dovoljan razlog da ne bude vise nacelnik. Tome dodajmo da je clan korumpirane kriminalne partije i da odgovara upravo toj partiji. Zato je na dan kada je gorila Tuzla pobjegao u Sarajevo kao zadnja kukavica! Odakle mu pravo da na taj krizni dan napusti radno mjesto i pobjegne u drugi grad?? Zar to nije dovoljan razlog da mu damo otkaz??

Shvati Sunce da narod ekstremno tesko zivi. Danas je premija imati posao i dobijati 300KM. A oni?? Oni imaju sve i njihova djeca zive u sasvim drugom svijetu!

Narodu je dopizdilo.


[Edited by Indijanac on 27-02-2014 at 23:44 GMT]
27-02-2014 at 23:41 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: imamovicu ostavka al odmah


Ko bi nas mentalitet promijenio, da je posla, ali ne svakavog, da je sam da se zivi ali da roditelji placaju racune, da je svaki dan hodati po kaficima ali da se ima i pojesti i popiti, da je nekako para a da drugi rade, da je nekako da nam je bolje ali ne znamo za koga bi glasali pa onda sjedimo za racunarim i vidimo ratove. Kod nas ljudi sa cokoladom i 100 gr kafe idu do saltera, i pricaju o mitu. Ne kontaju da je kriv i ko daje i ko uzme.

Ma nama je jos odlicno kakvi smo.

27-02-2014 at 23:46 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: imamovicu ostavka al odmah

citat:
Indijanac wrote:


Sve sto si navela je vec dovoljan razlog da ne bude vise nacelnik. Tome dodajmo da je clan korumpirane kriminalne partije i da odgovara upravo toj partiji. Zato je na dan kada je gorila Tuzla pobjegao u Sarajevo kao zadnja kukavica! Odakle mu pravo da na taj krizni dan napusti radno mjesto i pobjegne u drugi grad?? Zar to nije dovoljan razlog da mu damo otkaz??

Shvati Sunce da narod ekstremno tesko zivi. Danas je premija imati posao i dobijati 300KM. A oni?? Oni imaju sve i njihova djeca zive u sasvim drugom svijetu!

Narodu je dopizdilo.


[Edited by Indijanac on 27-02-2014 at 23:44 GMT]


A ti shvati koji se novo vlasi cime bavi, i koje to nama na vlasti 20 godina.

Ko vodi ovu drzavu?




27-02-2014 at 23:49 | Ukljuèi u odgovor
Indijanac
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 24-01-2014
Lokacija: Tz
Odgovori: 176
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: imamovicu ostavka al odmah

citat:
sunce wrote:


A ti shvati koji se novo vlasi cime bavi, i koje to nama na vlasti 20 godina.

Ko vodi ovu drzavu?



Na vlasti su svi na ovaj ili onaj nacin. Zadnjih par godina na vlasti je SDP sa svojim premijerom. I kako nam je? Gdje je drzava za covjeka? A Jasmin je dio iste te masinerije i lopovske oligarhije ali na lokalnom planu. Kako to da nema radnih mjesta za vecinu Tuzlaka a ima za Jasminivu familiju i jarane? Kako to da njima ima a nama nema? Cesto vodim clanove njegovog kolegija kako se setkaju i izvode u setnju svoje cuke. Gospoda. Potrose vise para na svoje kerove nego neko na svoje dijete. Na njima najbolje trenerke i nosevi podignuti do oblaka. Marva kriminalno fasisticka.

Kakav je to nacelnik (otac grada) koji u po krize pobjegne u drugi grad?? Zar time nije svima nama opalio samar i pljunuo na nas?? Zar ti to ne smeta Sunce sto se pokazao takva kukavica i izdajnik?

Tokom ovih desavanja jasno se vidjelo ko je supak a ko nije. Jasno se vidjelo ko je korupcionas a ko nije. Jasno se vidjelo ko je na nekoj sisi a ko nije. Jasno se vidjelo ko je za politicare a ko za narod.




[Edited by Indijanac on 28-02-2014 at 00:00 GMT]
27-02-2014 at 23:56 | Ukljuèi u odgovor
opcinar
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 05-06-2013
Odgovori: 28
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: imamovicu ostavka al odmah

citat:
Indijanac wrote:


Danasnji skup je bio skup SDP-ovaca i korupcionasa koji su na ovaj ili onaj nacin imali neku korist od Jasmina i njegove klike. Sve sto je bio Tuzlanskog uhljupa sabralo se danas da se pokloni svom veliko vodji. I opet ista prica i ista obecanja. I sve tako u krug. I dok se narod prepire jasko i njegov tim nastavljaju sa nepotizmom i mutnim radnjama. To je samo jos jedan dokaz da se na miran nacin ne moze nista postici i da politicari nikada nece odstupiti dok im narod ne pokaze zube.

Mrak mi je pao na oci kad sam procitao naslov na jednom portalu: ½Svi mi smo Jasmin Imamoviæ i svi smo mi Tuzla, a sva Tuzla je Jasmin Imamoviæ½. Ovakvi naslovi se mogu naci samo u najrigidnijim totalitarinim dikatatorkim sistemima.

Zalosno je sto Tuzlaci posjeduju podanicki jednoumljaski mentalitet koji im nalaze da se klanjaju velikom vodji bez ikakvog kritickog osvrta.

Sunce, meni se cini da si ti protiv protesta i da smatras da trebamo pustiti politicare da rade kako hoce i dokle hoce. A mi onako mutavo i povremeno da se skupimo i pronosamo koji transparent i to je to. Zar ne vidis Sunce da je ovo postala drzava za guzonje poput IMamovica koji je obogatio sebe i svoju familiju dok ostali vrlo tesko zive? Zar stvarno imas obraza Sunce da zalis i stedis politicare??


[Edited by Indijanac on 27-02-2014 at 23:22 GMT]



Sta ti uopce objasnjavas toj zenskoj ?

Zar ne vidis da i ona suruje sa Imamovicem i company ?

Na tom skupu podrske Imamovici su bili i Fazlovici .... Rodbina Jasmina Imamovica iz Brckog. Sta ti tu ja moram dalje objasnjvati ... vi dalje istrazite. A veliki krivci su zbog ilegalne naplate parkinga. To su vam trojanski konji medju stanarima a imate ih u svakom kvartu u Tuzli samo vi to ne znate.

[Edited by opcinar on 28-02-2014 at 00:56 GMT]
28-02-2014 at 00:55 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: imamovicu ostavka al odmah

Jasmin Imamoviæ zatražio ostavku Besima Durakoviæa šefa kantonalne inspekcije. Otužio ga je da mu je nekad u "èetiri oka ponudio nemoralnu ponudu u visini 100 000 km".

citat:
Na pitanje novinara FTV-a Omera Hasanoviæa da li je istina da mu je Besim Durakoviæ jednom prilikom ponudio mito, Imamoviæ je kazao da je taèno da je od Durakoviæa tokom razgovora u èetiri oka imao nemoralnu ponudu nakon koje je Durakoviæu kazao da može napustiti njegov kabinet.




Zakonska obaveza i dužnost svakog državnog službenika je da nadležnim službama prijavi svaku kriminalnu aktivnost.

http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/viewnewnews.php?id=55847

citat:
Pozivamo sve graðane, da koruptivne aktivnosti prijavljuju Tužiteljstvu BiH i policijskim agencijama, saopæeno je iz Tužiteljstva BiH.


Najmanji problem lopini organizovati "èeku".

http://tuzla.danas.info/2013/12/27/ucijenjena-radnica-osmanovicu-predala-oznacene-novcanice/

[Edited by bdirlija on 28-02-2014 at 08:35 GMT]
28-02-2014 at 08:26 | Ukljuèi u odgovor
vodeni
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 18-05-2009
Lokacija: tuzla
Odgovori: 67
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: imamovicu ostavka al odmah

Ono sto je karakteristicno kod naseg naroda je licemjerje. A vrhunac licemjerja je da mu daju podrsku opcinski zaposlenici.Ispada kao da porucuju" Ne damo mi Jasmina zahvaljujuci kome smo se uhljebili, sta ima ovi nezaposleni da se bune...
Nijedan zaposlenik nije podrzao proteste, a siguran sam kad bi im se umanjila placa za 10% svi bi izasli na ulice.
Ko' sto Dzoni jednom rece " Svako svoje dupe cuva,pazi..."

28-02-2014 at 22:51 | Ukljuèi u odgovor
cia
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 05-01-2008
Lokacija: tuzla
Odgovori: 170
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: imamovicu ostavka al odmah

za indijanca i istomišljenike

dobro se informišite o nadležnostima prije no državnog služenika ili naèelnika opæine pozivajte na politièku i drugu odgovornost-inaèe zalud trošite vrijeme i snagu potrebnu za promjene na pravom mjestu.
Jaska dobro i dugo poznajem, te mogu sa sigurnošæi reæi da njega nema smisla krivita za korupciju-nije on te fele.
Što se tiæe podrške,koja bi dobro došla kako njemu tako i Opæini u odbrani od onih koji hoæe sa ulice da vrše promjene(mada nemaju jake karte), mislim da bi bilo dovoljno da pozove tuzlake i sigurno bi ih bilo više no onih koji su za smjene i palenja u Tuzli.


[Edited by cia on 01-03-2014 at 14:45 GMT]

01-03-2014 at 14:44 | Ukljuèi u odgovor
celo
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 18-06-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 120
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: imamovicu ostavka al odmah

citat:
cia wrote:
za indijanca i istomišljenike

dobro se informišite o nadležnostima prije no državnog služenika ili naèelnika opæine pozivajte na politièku i drugu odgovornost-inaèe zalud trošite vrijeme i snagu potrebnu za promjene na pravom mjestu.
Jaska dobro i dugo poznajem, te mogu sa sigurnošæi reæi da njega nema smisla krivita za korupciju-nije on te fele.
Što se tiæe podrške,koja bi dobro došla kako njemu tako i Opæini u odbrani od onih koji hoæe sa ulice da vrše promjene(mada nemaju jake karte), mislim da bi bilo dovoljno da pozove tuzlake i sigurno bi ih bilo više no onih koji su za smjene i palenja u Tuzli.


Razumno pricas ali Jasminove protivnike na nekim portalima, forumima i Facebooku rukovodi iskljucivo mrznja. Ljudi koji posteno procjenjuju njegov rad vide i dobre i lose stvari, mrzitelji i dobre predstavljaju kao lose, lose uvecavaju do besvijesti. Lako se prepoznaju jer o njemu nisu u stanju pisati bez uvreda i uvredljivih nadimaka, cak mu i lice deformisu na fotografijama (Osmancevicev Vidiportal, Petrovicev Tuzlalive). Bljuvotine koje je plasirao Dosije (Ajanoviceva ekipa) nisu ni za prepricavanje. Mrzitelji nisu brojni ali su agresivni i "glasni".
S druge strane su opet oni koji su totalno nekriticni prema Imamovicu i glasace za njega bez obzira kakvu gresku ucinio. U sredini su oni koji vide i dobro i lose ali sute. Dobre stvari nece da hvale da mu ne dizu ionako preveliki ego, a i o losim sute jer im se gadi da budu i na trenutak na istoj strani sa mrziteljima.
Siguran sam da vecina Tuzlaka i ne pomislja da bi on trebao dati ostavku jer na kantaru dobrih i losih stvari one dobre su ipak puno teze. Imam svoje razloge sto nisam glasao za njega (nisam ni izasao na izbore) ali mi nije bilo mrsko sto je izabran. Od njegove smjene ne vidim nikakvu korist pogotovo sto oni sto bi da ga smjenjuju nemaju nikakvu viziju sta nakon smjene. Podsjecaju me na pse koji laju na tocak kola i kad kola stanu ne znaju sta dalje.
01-03-2014 at 17:19 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: imamovicu ostavka al odmah

citat:
celo wrote:

Razumno pricas ali Jasminove protivnike na nekim portalima, forumima i Facebooku rukovodi iskljucivo mrznja. Ljudi koji posteno procjenjuju njegov rad vide i dobre i lose stvari, mrzitelji i dobre predstavljaju kao lose, lose uvecavaju do besvijesti. Lako se prepoznaju jer o njemu nisu u stanju pisati bez uvreda i uvredljivih nadimaka, cak mu i lice deformisu na fotografijama (Osmancevicev Vidiportal, Petrovicev Tuzlalive). Bljuvotine koje je plasirao Dosije (Ajanoviceva ekipa) nisu ni za prepricavanje. Mrzitelji nisu brojni ali su agresivni i "glasni".
S druge strane su opet oni koji su totalno nekriticni prema Imamovicu i glasace za njega bez obzira kakvu gresku ucinio. U sredini su oni koji vide i dobro i lose ali sute. Dobre stvari nece da hvale da mu ne dizu ionako preveliki ego, a i o losim sute jer im se gadi da budu i na trenutak na istoj strani sa mrziteljima.
Siguran sam da vecina Tuzlaka i ne pomislja da bi on trebao dati ostavku jer na kantaru dobrih i losih stvari one dobre su ipak puno teze. Imam svoje razloge sto nisam glasao za njega (nisam ni izasao na izbore) ali mi nije bilo mrsko sto je izabran. Od njegove smjene ne vidim nikakvu korist pogotovo sto oni sto bi da ga smjenjuju nemaju nikakvu viziju sta nakon smjene. Podsjecaju me na pse koji laju na tocak kola i kad kola stanu ne znaju sta dalje.


Bas tako, ali dzaba nekima govoriti.

Ni onaj Muhamed Alic ni Sabira Micanovic nisu bilo ko u SDA, ali eto sad ispadose i drzavni sluzbenici i na platnom spisku nacelnika (kao da on daje platu) jer su bili na skupu podrske.

Vecina je operisana od realnosti, a da ne pricam da kod mnogih vazi ona - ako nisi sa mnom protiv mene si.

Nekima je neprihvatljivo da neko misli drugacije.
01-03-2014 at 19:38 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 33
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Politika : imamovicu ostavka al odmah New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice