Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Jasmin Imamoviæ
Strana: 1 2 3
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
fijubriju
Nivo: Forumski doajen
sanjar lutalica

Registriran(a): 21-12-2004
Lokacija: Suncana strana ulice
Odgovori: 28091
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Jasmin Imamoviæ

citat:
click_me wrote:


Pa neka pravila budu jednaka za sve.
Ako onima u zgradama traže da plate treæinu, a druge dvije plaæaju grad i centrallno grijanje, ond aneka tako bude i za one koji uvode u svoje kuæe.

Ne može tako da neko dobije novac od grada a neko ne... svi smo isti i sve su to uostalom pare graðana.
Tako bi se barem malo i postepeno smanjilo zagadjenje, koje sada više nego preveliko.


Tacno tako . A ima u Tuzli zgrada sa vise stanova koje su u gradu pa nemaju grijanje radi tih famoznih dvije trecine. Ako hoces cist grad daj i tim ljudima (u najvecem postotku penzioneri) mogucnost da se prikljuce na centralno grijanje a ne da cumuraju cijelu zimu.
25-12-2014 at 13:51 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Jasmin Imamoviæ

Juèer izbroja odokativno kuæe u naselju preko puta moje zgrade. Ima deset kuæa u deset redova. Preko Jale još koliko hoæeš. Noramalo da svaki èoik gleda kako da jeftinije proðe pa lože ko šta stigne. A bome ima i smrada gume, plastike, hemije ....

Èuj 15 000 marona!!! K'o da papci ne žive u ovom gradu i ne udišu ovaj smrad. Koja je to lafinaška banda.
Osim šupljih bajki i lovaèkih prièa koje slušamo godinama ni .... nisu mrdnuli. Ih više i kolegiji i besplatni internet i viseæi vozovi i centralno i najstariji grad s kontinuitetom i 3T....


http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/viewnewnews.php?id=48517

ntralno-grijanje-za-graane-tuzle-mogue-i-u-pojedinanim-stambenim-objektima&catid=1:vijesti&Itemid=5" target=_blank>RTV Slon

[Edited by bdirlija on 26-12-2014 at 09:12 GMT]

26-12-2014 at 09:11 | Ukljuèi u odgovor
fijubriju
Nivo: Forumski doajen
sanjar lutalica

Registriran(a): 21-12-2004
Lokacija: Suncana strana ulice
Odgovori: 28091
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Jasmin Imamoviæ

citat:
bdirlija wrote:
Juèer izbroja odokativno kuæe u naselju preko puta moje zgrade. Ima deset kuæa u deset redova. Preko Jale još koliko hoæeš. Noramalo da svaki èoik gleda kako da jeftinije proðe pa lože ko šta stigne. A bome ima i smrada gume, plastike, hemije ....

Èuj 15 000 marona!!! K'o da papci ne žive u ovom gradu i ne udišu ovaj smrad. Koja je to lafinaška banda.
Osim šupljih bajki i lovaèkih prièa koje slušamo godinama ni .... nisu mrdnuli. Ih više i kolegiji i besplatni internet i viseæi vozovi i centralno i najstariji grad s kontinuitetom i 3T....


http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/viewnewnews.php?id=48517

ntralno-grijanje-za-graane-tuzle-mogue-i-u-pojedinanim-stambenim-objektima&catid=1:vijesti&Itemid=5" target=_blank>RTV Slon


Opasni kriminalci su .Znam slucaj u gradu gdje su dvije privatne kuce trazile da plate jednu podstanicu tu od 15 000 ali su ih odbili jer ....jedna kuca jedna podstanica pravilo ima ...wtf ?!?? Volio bi ako ima ko na forumu iz CG da nam objasni u cemu je fol ?
26-12-2014 at 12:46 | Ukljuèi u odgovor
click_me
Nivo: Forumski doajen
Administrator

Registriran(a): 30-04-2004
Lokacija: 2-zla-4-ever
Odgovori: 6593
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Jasmin Imamoviæ

Pa da, tako je pravilo, svaki objekat jedna podstanica... a bilo bi bolje kada bi se na jednu moglo spojiti više kuæa.

26-12-2014 at 12:59 | Ukljuèi u odgovor
fijubriju
Nivo: Forumski doajen
sanjar lutalica

Registriran(a): 21-12-2004
Lokacija: Suncana strana ulice
Odgovori: 28091
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Jasmin Imamoviæ

citat:
click_me wrote:
Pa da, tako je pravilo, svaki objekat jedna podstanica... a bilo bi bolje kada bi se na jednu moglo spojiti više kuæa.

Pa ako moze zgrada od 50 stanova i zgrada od 4 stana na jednu podstanicu zasto ne mogu i dvije kuce ? Ono da se pojeftini ljudima i omoguci da grad prodise

[Edited by fijubriju on 26-12-2014 at 15:16 GMT]
26-12-2014 at 13:15 | Ukljuèi u odgovor
click_me
Nivo: Forumski doajen
Administrator

Registriran(a): 30-04-2004
Lokacija: 2-zla-4-ever
Odgovori: 6593
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Jasmin Imamoviæ

citat:
fijubriju wrote:

Pa ako moze zgrada od 50 stanova i zgrada od 4 stana na jednu podstanicu zasto ne mogu i dvije kuce ? Ono da se pojeftini ljudima i omoguci da grad prodise

[Edited by fijubriju on 26-12-2014 at 15:16 GMT]



Da razumijemo se... i aja sam se isto to pitao.
26-12-2014 at 13:58 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Jasmin Imamoviæ



http://radiokameleon.ba/2016/05/svjetska-zdravstvena-organizacija-tuzla-medu-najzagadenijim-gradovima-evrope/

14-05-2016 at 10:29 | Ukljuèi u odgovor
click_me
Nivo: Forumski doajen
Administrator

Registriran(a): 30-04-2004
Lokacija: 2-zla-4-ever
Odgovori: 6593
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Jasmin Imamoviæ - sf

sjajna emisija od AlJazeera... a gledam neke od komentara na vijest da je Tuzla druga u Evropi po zagaðenju pa se neko zeza u komentaru da æe uskoro biti prva nakon što naprave novi blok termoelektrane.

eto, biæemo bar u neèemu prvi - pa makar to bila i crna lista.

14-05-2016 at 12:07 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Jasmin Imamoviæ

Džasmin dobio pravog protivnika. Nadam se. Moglo bi bit cirkusa do izbora. 16 godina i hoæe još. Puno što jes' jes'. I neæe se tako lako odreæ fotelje, ni on ni njegova kompanija.

Gadžo je postao popularan maðu rajom u ono malo vremena hapseæi nekoliko bandita bliskim vlasti. Postao još popularniji smjenom od strane SDA-ovaca.
S druge strane Džasmin nema podršku ni meðu veæinom tuzlanskih SDP-ovaca. Barem prema broju glasova iz Tuzle na stranaèkom izboru za predsjednika stranke. Plus još ova zahebancija sa Selimimom. http://tuzlalive.com/15-maj-1992-gdje-si-bio-selime/





[Edited by bdirlija on 17-05-2016 at 20:07 GMT]

17-05-2016 at 20:04 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Jasmin Imamoviæ - sf

citat:
click_me wrote:
sjajna emisija od AlJazeera... a gledam neke od komentara na vijest da je Tuzla druga u Evropi po zagaðenju pa se neko zeza u komentaru da æe uskoro biti prva nakon što naprave novi blok termoelektrane.

eto, biæemo bar u neèemu prvi - pa makar to bila i crna lista.


U dugom sjeæanju æe mi ostat Džasminovo mucanje na ponuðene dokaze o kolièini otrova šljaèišta i njegov odgovor da "nema dokaza da šljaèišta ne zraèe"
Godinama narod iz okoline termoelektrane kumi i moli da im se makar omoguæi normalno uvoðenje centralnog grijanja. I tek sad, nakon frke o Tuzli kao najzagaðenijem gradu u Europi su se poèeli pomalo mijenjati neki zakoni.
Prvi i najveæi prioritet bi trebalo biti problem zagaðenosti grada. Po svaku cijenu! Ovako više ne ide.ba
17-05-2016 at 20:17 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 18
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: 2zla, darijo, dijanaaa, flower2166, GT1, jomba, minka84, nea84, pickup, Stojak, Vojsek
FORUM : Politika : Jasmin Imamoviæ New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice