Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Tuzlanski aerodrom
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
zeus
Nivo: Forumski vuk
OSTAR

Registriran(a): 01-09-2005
Odgovori: 871
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanski aerodrom

citat:
fresh meat wrote:
Dobro vece dobri ljudi, kako ste?
Vidim svasta se izdesavalo, konkursi, oglasi, tenderi?
Imam priliku citati Sluzbeni List Federacije pa sam vidio da je aerodrom izbacio 27 Lotova za nabavku opreme i Boga mi, svasta ima. Ja koliko vidjeh, traze 4 prof. vatrogasca a imaju vec jednog, pa ce to biti ukupno 5. Ako je vjerovati pravilniku o vatrogasnoj sluzbi (ima u SL Federacije) to je dosta za kategoriju 5 za jednu smjenu. Znaci nema nista od Boeinga a haman je Zeus pogodio Sarajevo-Tuzla-Istanbul jer pod ovu kategoriju mogu max prihvatiti BH Airlines-ov avion.
Pa ljudi moji, nije ni to lose za pocetak. U lotovima kupuju 2 polovna aerodromska vozila, znaci nece uzimati one FAP glumce. I na kraju, sto se tice vatrogasaca, javite se ljudi ako imate polozenu licencu za prof.vatrogasca i iskustva. Licenca za aerodromskog prof. vatrogasca i ne postoji, postoji samo obuka i ispit koji donosi kvalifikaciju a da bi se kvalifikovao, moras proci ispit na aerodromu Sarajevo. Ne vjerujem da dole ima baba i striceva da poguraju. Ako je vjerovati tome, onda stela nece proci. Pa nisu valjda ludi da se zajebaju... Haman je Enver dobrih para dobio kad se u ove tendere i konkurse upustio. Skupo ljudi, skupo sve za aerodrom. Odes na neki sajt prodaje vatrogasnih vozila i cijene boli glava. Tako je i za ostalu opremu.
Eto toliko. Odo ja opet za poslom pa se cujemo


Mos mislit cojk je napustio Iraq da se prijavi za aer.vatrogasioca. Kaze od tetke mu amidzica braticeva zena radi u sekretarijatu kod zamjenika savjetnika pomocnika ministra za nauku,kulturu i turizam-sekretarica, pa veli da ce ga pogurat a i nesto mu zeleni dzepovi, otkud zeleno u iraku, kaze nafatalo se nesto....
Kaze znace Zinka sta bi to moglo bit a i Enko zna nesto o tim zelenim povrsinama mislim aerodromskim. To ce bit haman prava borba oko tih mjesta, da mi je sad bit ko sto je nekad Osmanlija bio, pa da biram strucnjake a nemam pojma sta ima u vatrogasnom aparatu...znam kako izgleda zeleno a daltonista od rodjenja, bas ce biti interesantno. Bas me interesuje, moj izvor informacija presusio kako kod vas? ;hanka

[Edited by zeus on 19-04-2008 at 17:24 GMT] 


"OTPOR STOKO, OTPOR"
19-04-2008 at 17:22 | Ukljuèi u odgovor
con
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 13-04-2008
Lokacija: zemlja cuda
Odgovori: 3
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanski aerodrom

citat:
zeus wrote:


Mos mislit cojk je napustio Iraq da se prijavi za aer.vatrogasioca. Kaze od tetke mu amidzica braticeva zena radi u sekretarijatu kod zamjenika savjetnika pomocnika ministra za nauku,kulturu i turizam-sekretarica, pa veli da ce ga pogurat a i nesto mu zeleni dzepovi, otkud zeleno u iraku, kaze nafatalo se nesto....
Kaze znace Zinka sta bi to moglo bit a i Enko zna nesto o tim zelenim povrsinama mislim aerodromskim. To ce bit haman prava borba oko tih mjesta, da mi je sad bit ko sto je nekad Osmanlija bio, pa da biram strucnjake a nemam pojma sta ima u vatrogasnom aparatu...znam kako izgleda zeleno a daltonista od rodjenja, bas ce biti interesantno. Bas me interesuje, moj izvor informacija presusio kako kod vas? ;hanka

[Edited by zeus on 19-04-2008 at 17:24 GMT]

I ja sam cuo da je napustio sad neznam da li je istina ili nije Zeus ako cujes sta javni ima jos interesanata ;hanka ;hanka
22-04-2008 at 09:06 | Ukljuèi u odgovor
THALES
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 02-06-2006
Lokacija: Tuzla - Zapad
Odgovori: 490
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanski aerodrom

samo što nije 


You land a million planes safely, then you have one little mid-air and you never hear the end of it ...

Air Traffic Controller, New York TRACON, Westbury Long island.
22-04-2008 at 14:10 | Ukljuèi u odgovor
sejla
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 04-05-2007
Lokacija: Svedska
Odgovori: 801
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanski aerodrom

Uskoro direktni letovi
Geteborg - Tuzla
Kopenhagen - Tuzla


 


9.mart.2008
22-04-2008 at 14:39 | Ukljuèi u odgovor
vule
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 29-01-2005
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 3
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanski aerodrom

citat:
zeus wrote:


nesto kontam da niko nece tamo ni na razgovor, ljudi rade za minimalno 7500KM na istoku i nesto nemaju kad, a druga stvar je ta da od njih svih samo jedan, zasigurno znam ima priznate i nostrificirane certifikate aerofromskog vozaca vatrogasca u nasoj drzavi, mozda jos jedan, sto znaci da ostali ne zadovoljavaju uslove konkursa. Ko te uslove zadovoljava kad ni komadant tuzlanske vatrogasne nema aeerodromskog ispita. Znaci najvise dvojica, a sta ce sa ostalima, najvjerovtnije ce koristiti portire kao i do sada....al´ na motoricu...




Evo da se javim ka vec sve to spominjete.
Ja sam taj koji ima priznate i nostrificirane certifikate aerofromskog vozaca vatrogasca u nasoj drzavi odnosno federaciji. Mnogi su mi to rekli da to nepije vode ovdje kodnas, a bilo je i oni koji su me ohrabrivali i davali mi pozitivne odgovore na rjesenje koje posjedujem.
Prijavio sam se na konkurs i zivi bili pa vidjeli kakve cu odgovore dobiti od nadlezni osoba sa Tuzlanskog aerodroma.

Pozdrav za kolege na istoku.
22-04-2008 at 19:26 | Ukljuèi u odgovor
zeus
Nivo: Forumski vuk
OSTAR

Registriran(a): 01-09-2005
Odgovori: 871
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanski aerodrom

citat:
vule wrote:



Evo da se javim ka vec sve to spominjete.
Ja sam taj koji ima priznate i nostrificirane certifikate aerofromskog vozaca vatrogasca u nasoj drzavi odnosno federaciji. Mnogi su mi to rekli da to nepije vode ovdje kodnas, a bilo je i oni koji su me ohrabrivali i davali mi pozitivne odgovore na rjesenje koje posjedujem.
Prijavio sam se na konkurs i zivi bili pa vidjeli kakve cu odgovore dobiti od nadlezni osoba sa Tuzlanskog aerodroma.

Pozdrav za kolege na istoku.



Znaci ti si taj DRUGI, sa rjesenjem. Bogami imas velike sanse da dobijes posao, samo reci da onog od ranije nisi poznavao bas najbolje. Dobices posao ali mislim da se neces usreciti, mada vi koji to imate nemate gdje drugo unovciti te certifikate sem na ovo par aerodroma u BiH, mozda koje drugo vatrogasno u drzavi pogotovo ako imas "poznajstvo"...SA SRECOM DRUG.  


"OTPOR STOKO, OTPOR"
23-04-2008 at 08:12 | Ukljuèi u odgovor
kuwajcanin
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 26-04-2008
Lokacija: kuwait
Odgovori: 24
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanski aerodrom

citat:
zeus wrote:


Znaci ti si taj DRUGI, sa rjesenjem. Bogami imas velike sanse da dobijes posao, samo reci da onog od ranije nisi poznavao bas najbolje. Dobices posao ali mislim da se neces usreciti, mada vi koji to imate nemate gdje drugo unovciti te certifikate sem na ovo par aerodroma u BiH, mozda koje drugo vatrogasno u drzavi pogotovo ako imas "poznajstvo"...SA SRECOM DRUG.



STA IMA VULE DRUZE STARI KAKO SI MI,,SAMO GURAJ NEVIDIM RAZLOG DA TE NEPRIME...NIJE TO VISE ISTI AERODROM KO KAD JE JEDAN OD NAS RADIO JA SAM CUO DA CE PLATA BITI I DO 3 000 MARAKA,SA SRECOM DRUZE VULE...ODO IMAM POSLA
28-04-2008 at 08:07 | Ukljuèi u odgovor
THALES
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 02-06-2006
Lokacija: Tuzla - Zapad
Odgovori: 490
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanski aerodrom

5-og se otvara... jbg kad su 5 i 6 preblizu na tastaturi... do mene je... 


You land a million planes safely, then you have one little mid-air and you never hear the end of it ...

Air Traffic Controller, New York TRACON, Westbury Long island.
29-04-2008 at 09:33 | Ukljuèi u odgovor
smor
Nivo: Forumski doajen
imenevazno2.wordpress.com
Registriran(a): 06-02-2006
Lokacija: youtube imenevazno2
Odgovori: 1967
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanski aerodrom

citat:
THALES wrote:
5-og se otvara... jbg kad su 5 i 6 preblizu na tastaturi... do mene je...


Tale, u koju svrhu se otvara 5-6tog? cargo/passanger?
29-04-2008 at 10:12 | Ukljuèi u odgovor
THALES
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 02-06-2006
Lokacija: Tuzla - Zapad
Odgovori: 490
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanski aerodrom

kolko sam ja cuo trebalo bi da doleti atr72 bh airlinesa iz sarajeva, a garant ministara neæe zafalit bilo ih je ovih dana i prije otvaranja... jbg nisam u tuzli do oktobra pa mi je zao sto cu propustit otvaranje... 


You land a million planes safely, then you have one little mid-air and you never hear the end of it ...

Air Traffic Controller, New York TRACON, Westbury Long island.
29-04-2008 at 15:35 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 36
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Tuzlarije : Tuzlanski aerodrom New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice