Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Otpisane teme : Daje ili uzima mito isto je
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Dado_
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 26-07-2005
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 499
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe

Sto se tice rada moderatora/admina, sve je korektno. Nije nimalo jednostavno voditi forum, a da se nikome ne zamjeris.

Sto se tice komentara sa nekih drugih sajtova, pa to je normalno, nesto uvjek moraju da kake...

Svi nekada pretjeramo, ali dokle god se ne prelazi granica, je xx be i sl. sve je ok.
Eh novi registrovani clanovi, mozda su malo stidni, a mozda ne mogu da se uklope. Da pravo kazem, kada sam se ja reg. tesko mi je bilo poceti bilo sta napisati, teme su tada bile pre ozbiljne za mene, tako da sam jedva pronasao neku temu da nesto kazem, a i to sam se isprovaljivao

Sve u svemu Tuzlarije i svi clanovi 5+

03-05-2008 at 09:46 | Ukljuèi u odgovor
crash
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 15-11-2006
Lokacija: Tz
Odgovori: 56
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe




[Edited by crash on 14-02-2010 at 23:58 GMT] 


...
03-05-2008 at 10:13 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe

citat:
Tanitha wrote:


Sta bi bio Forum bez zaybancije? NISTA .Bilo bi to samo pitanje-> odgovori: da/ne/mozda...joj kako te volim;i ja tebe;bas si slatka s novom frizurom,pozdravi mi tetku; jest lijepo vrijeme ; aha; ...

>



Ne slazem se sa ovim. Sve je to vrlo relativno. Ovdje ima mjesta za sve, problem je sto oni kojima je Forum samo zezanje ne shvataju da bi neki nesto i pricali ozbiljno pa se ponasaju nekad kao razmazena djeca koja upadaju roditeljima i gostima u svaku rijec.

Volim se zezati, ali kad vidim da nekome nije do zezanja necu tu nista ni pisati samo citam. Zaista mi bude zao kad vidim da neko hoce neki ozbiljan odgovor pa se na kraju nakon silnog zezanja moze samo povuci.

Ima ljudi koji koriste mogucnost anonimnog razgovaranja da pricaju o nekom problemu kako u pravom zivotu ne mogu, treba im to oboguciti. Treba pustiti druge da pricaju o cemu hoce.

Konkretan odgovor na tvoje pitanje je sljedeci. Zbog puno komentara koji su se pisali na vijestima,a nisu uvijek bilo OK, uveli smo obaveznu registraciju i to moraju prijaviti pravu adresu. Obavezna sam a ne mogu sjediti i cistiti komentare na vijestima, nemam kad, a ni admin, zato smo sve uradili da ih je manje(komentara) ali da su koliko toliko ok.

Svi koji se registruju automatski su i clanovi Foruma, za one koji pisu i na Forumu da ne moraju imati dva nika, ali ima puno onih koji pisu samo na Forumu odnosno na Vijestima.
Eto nadam se da je sada jasnije.

03-05-2008 at 12:22 | Ukljuèi u odgovor
Irac
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 16-05-2006
Lokacija: TZ
Odgovori: 490
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe

citat:
cupo wrote:
Neka se uputi kritika Jasminu nisam protiv toga al komentari forumasa prelaze granice ukusa i cesto su vulgarni. Isto je tako i na temi o Zoranu Celeketicu i ostalim Tuzlacima.

Zakljucak

1. Chatanje out
2. Mahalanje out
3. Besmislene teme rekla kazala Amra sa Vesta radija ovdje kakila i piskila out
4. Otvaranje topica za svaku sitnicu out
5. Primitivna etiketiranja Jasmina Imamovica, Zorana Celeketica, Amre sa Vesta radija, Giproma itd out
6. Nesuglasice medjusobne zavrsavati na pp ili e mailom a ne onanisati po forumu

itd



Stvoriti zdravu atmosferu i vjerujem da ce se novi clanovi ukljuciti.



Èupo, ja otvorio temu Jasmina da ga ljudi mogu falit a bogami i popljuvat, svakom normalnom je jasno da je to stav i mišljenje pojedinca napisano na forumu i to je sve, znaèi ne predstavlja stav i mišljenje Tuzlarija. Jel on peder il nije moze potvrdit samo dotièni, možda i navrati na forum kad bude imao više vremena.

Inaèe smatram da je manje cenzure bolje u svakom pogledu i novim forumašima poruèujem da se aktivnije ukljuèe i ubijede moderatore da je manje cenzure bolje  


http://iractuzla.blogger.ba/
03-05-2008 at 19:29 | Ukljuèi u odgovor
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Daje ili uzima mito isto je

Jalijas!

Dado, super su ti fotke!


Ovaj post je premjesten sa topica Re: fotografije sa 1.maja
03-05-2008 at 19:29 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe

citat:
Irac wrote:

Èupo, ja otvorio temu Jasmina da ga ljudi mogu falit a bogami i popljuvat, svakom normalnom je jasno da je to stav i mišljenje pojedinca napisano na forumu i to je sve, znaèi ne predstavlja stav i mišljenje Tuzlarija. Jel on peder il nije moze potvrdit samo dotièni, možda i navrati na forum kad bude imao više vremena.

Inaèe smatram da je manje cenzure bolje u svakom pogledu i novim forumašima poruèujem da se aktivnije ukljuèe i ubijede moderatore da je manje cenzure bolje


A bil ti npr volio da neko od forumasa tvog nekog bliskog srodnika naziva pederom na forumu i jos uz to mu nakaci milion drugih epiteta kosto se malo malo pa desi na tuzlarijama u vezi pojedinih licnosti sto javnih sto ovako obicnih gradjana. Naravno da ne bi

Prema tome zar nije bolje uputiti konstruktivnu kritiku na kulturniji nacin pa mozda neko zaista i odgovori i zainteresuje se da nesto promjeni npr na Ircu ja da sam Jasmin i da citam tvoje komentare zareko bi se do kraja mandata da necu nista promjeniti na Ircu na stranu sto si ti ovako meni ok al Boga mi nekad jezicak odradi samo tako i moras priznati da se dosta toga i tolerise zato sto vas cupo voli

Al posto se skoro 90% tema svelo ne chatanje ja vam uvodim promjene i ne primam nikakve zalbe . Znaci chatanje svesti na minimum, otvarati smislene teme a za besmislene imate podforum Otpisane teme vidis kako sam ja npr sebi otvorio na Otpisanim topic o Selmi Bajrami i rahat postiram sta hocu, onanisem i sl , onda izbjegavati vulgarni rijecnik i medjusobna etiketiranja i tako ako mi se digne smislicu jos nesto . Kad popizdim samo mi stavite neki spot od Selme Bajrami ili Rukije i chatajte do mile volje

Ne fakat hajmo se malo potruditi da sve izgleda bolje. Ako necete hebiga onda...

[Edited by cupo on 03-05-2008 at 21:09 GMT]
03-05-2008 at 21:05 | Ukljuèi u odgovor
kokobil
Nivo: Forumski doajen
ribar

Registriran(a): 08-11-2006
Odgovori: 10228
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe


Joj da sam kojim slucajem novajlija Tanitha bi bila vjestica, a ja onaj u kafezu. Samo neznam sta bih svaki dan pruzao za "opipaj". ;razanj

03-05-2008 at 21:13 | Ukljuèi u odgovor
oktobar91
Nivo: Forumski doajen
Škorpija

Registriran(a): 02-02-2008
Lokacija: neverland
Odgovori: 6816
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe



;valjase ;valjase



samo sam ovo našla u kavezu, ali bit je kavez ;valjase

[Edited by oktobar91 on 03-05-2008 at 22:01 GMT]

03-05-2008 at 22:00 | Ukljuèi u odgovor
Havaji
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-10-2007
Lokacija: U Raju
Odgovori: 2046
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe

citat:
Putnik wrote:


gluho bilo...od onako lijepog avatara ti bi se vjesticom okitila... ;hail ;hail :lol :lol

ma ne bi ja mjenjala svoj avator, al mi se boja vjestice mLOgo svida ;oops  


It's not where you came from, it's where you are going.
03-05-2008 at 22:45 | Ukljuèi u odgovor
oktobar91
Nivo: Forumski doajen
Škorpija

Registriran(a): 02-02-2008
Lokacija: neverland
Odgovori: 6816
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe

citat:
Havaji wrote:

ma ne bi ja mjenjala svoj avator, al mi se boja vjestice mLOgo svida ;oops


Ako je ljubièasta u pitanju i ja volim tu boju
03-05-2008 at 22:50 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 31
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: admin, Daks, Little One, mace, Morton1905, Prosvjetar, sana
FORUM : Otpisane teme : Daje ili uzima mito isto je New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice