Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Otpisane teme : Daje ili uzima mito isto je
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Havaji
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-10-2007
Lokacija: U Raju
Odgovori: 2046
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe

citat:
oktobar91 wrote:


Ako je ljubièasta u pitanju i ja volim tu boju


ljubicasta i plava kombinacija... tacno me relaksira... ;xnokti  


It's not where you came from, it's where you are going.
03-05-2008 at 23:04 | Ukljuèi u odgovor
nevenkagaragic
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2378
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe

citat:
Havaji wrote:



ova vjestica je pravo slatka, da mi nije zao promjenit svoj avator, sad bi ja ovo posatvila


Slatka je stvarno. Jednom sam htela naruciti lutku vesticu iz "Nekerman" kataloga, bas je bila interesantna, a radna kolegica nije mogla doci k sebi!
Koristim priliku (ne znam gde bih) da cestitam svim novinarima njihov dan. Posao im sigurno nije jednostavan i lagan, a bez njihovog rada i otkrivanja mutnih radnji i kriminala, gradjani bi bili u totalnom mraku, iako mi je muka citajuci "Dane" i "Slobodnu Bosnu". Od rezultata njihovog istrazivanja zaista se smuci zivot.

Poseban pozdrav za S.M., V.K. i cupu
03-05-2008 at 23:07 | Ukljuèi u odgovor
Havaji
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-10-2007
Lokacija: U Raju
Odgovori: 2046
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe

citat:
nevenkagaragic wrote:


Slatka je stvarno. Jednom sam htela naruciti lutku vesticu iz "Nekerman" kataloga, bas je bila interesantna, a radna kolegica nije mogla doci k sebi!
Koristim priliku (ne znam gde bih) da cestitam svim novinarima njihov dan. Posao im sigurno nije jednostavan i lagan, a bez njihovog rada i otkrivanja mutnih radnji i kriminala, gradjani bi bili u totalnom mraku, iako mi je muka citajuci "Dane" i "Slobodnu Bosnu". Od rezultata njihovog istrazivanja zaista se smuci zivot.

Poseban pozdrav za S.M., V.K. i cupu


Drago mi je da se i vama svida. Eto ba Putnik ti mislis ja malo , al kad je sta ljepo onda je ljepo.
Gosp. Nevenka vi ste stvarno jedna fina osoba.  


It's not where you came from, it's where you are going.
03-05-2008 at 23:25 | Ukljuèi u odgovor
Havaji
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-10-2007
Lokacija: U Raju
Odgovori: 2046
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe

citat:
halosvabija wrote:

eto sto ti je ukus,ja i puno zelenog imam,od maslinasto do trava zelene.
crveno,zeleno,crno,smedje i sivo,to je uglavnom moja garderoba.ljeti i stosta roza(tek od skora),malo narandzaste...ma dobro,ljeta su mi sarenija,ali ovih 5 boja su mi osnovne

ma ja dobro je to da se nose raslicite stvari i boje, ne bi ni valjalo da samo uniformisani, kad se samo sjetim prije moje skole i svi morali nosit plave harmonika suknje i bjele majce sa nekom masnom i plavu kecelju.. pa ljudi sto sam to mrzila ;vulkan  


It's not where you came from, it's where you are going.
04-05-2008 at 00:06 | Ukljuèi u odgovor
halosvabija
Nivo: Forumski doajen
nisam pri sebi

Registriran(a): 24-03-2006
Lokacija: svabija
Odgovori: 7386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe

citat:
Havaji wrote:

ma ja dobro je to da se nose raslicite stvari i boje, ne bi ni valjalo da samo uniformisani, kad se samo sjetim prije moje skole i svi morali nosit plave harmonika suknje i bjele majce sa nekom masnom i plavu kecelju.. pa ljudi sto sam to mrzila ;vulkan

;valjase ;valjase ;valjase ;valjase
jel to u amerikama ili kod nas? 


a sad nosim kako mi ga skroje,<br /><br />

po meni se nista nece zvati
04-05-2008 at 00:09 | Ukljuèi u odgovor
Havaji
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-10-2007
Lokacija: U Raju
Odgovori: 2046
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe

citat:
halosvabija wrote:

;valjase ;valjase ;valjase ;valjase
jel to u amerikama ili kod nas?

ma kod nas sinko, zato sam i mrzila svaki dan od 1 do 4 razreda nam bilo tako ;vulkan
 


It's not where you came from, it's where you are going.
04-05-2008 at 00:12 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe

citat:
Denci wrote:


Slazem se :) Ima ih ovdje kamara,jedva cekaju novu temu da mogu zacatat :lol Sto se tice novih clanova,istina je da se tesko ovdje uklopiti,prvo prodjes kroz masinu pa ako prezivis dobro je :lol


Ti suti izdajico :lol , dzaba ti ta angel-face... djavle! ;oklagija

Nego ,sjetite se svi redom, da smo svi nekad bili novi,pitanje je samo karaktera i onog sto trazis na net-u, kako ces se uklopiti...MI SMO U SVAKOM SLUCAJU NA RASPOLAGANJU. :)
Niko ne spominje one neke na Sexu (cast izuzecima koji se ne kriju pod duplim nickovima)da drob povratis, a ja bas nisam tip koji osudjuje tudje ukuse ...sreca pa se nekad neko sjeti pa i to izbrise... ;xnokti
04-05-2008 at 01:06 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe

citat:
crash wrote:
Sve sto je Cupo vec pomenuo, nevjerovatna kolicina SMISLA za miniranje tema, sta god da pocnes pricati, dezurni mahalashi to odmah razjebu. Zato i nemam volje za bilo kakvu ( a bude ih) raspravu na kvalitenu ( a bude ih) temu.
Sve to par likova razjebe u roku par postova, svako netom konstruktivnija rasprava je nemoguca.
Predlog, razejbati sjela na svakoj temi, nabijanja postova i za chat ostaviti jednu pa bujrum. Pobrisati (malo tezi posao) teme koje zagadjuju forum i server, izmjenjati modove koji se prema forumu ophode kao prema vlastitoj prchiji i babovini. Tek tada MOZE se ocekivati ozbiljnija rasprava, ovako, nije ni cudo sto i stariji korisnici nece u raspravu jer sve se svodi na pishanje uz vjetar.
I da, svjestan sam da je ovaj forum DJL ali, malo konstruktivnije kritike i zelje, moguce je.
Mozda.
Do tad, jednom u velevakta pregled desavanja i strogo mirovanje.
;zzz;


Dje si ti bio/ bila 2 godine? Cuj i tebe i glagola razjebati? Jah teskih rijeci,ko da smo u Parlamentu...
;mabjazi
Toliko ti smeta? Budi ti prvi i daj primjer ostalima, vrati se na temu, neko ce te sigurno podrzati... ;rogonje
04-05-2008 at 01:12 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe

citat:
sunce wrote:



Ne slazem se sa ovim. Sve je to vrlo relativno. Ovdje ima mjesta za sve, problem je sto oni kojima je Forum samo zezanje ne shvataju da bi neki nesto i pricali ozbiljno pa se ponasaju nekad kao razmazena djeca koja upadaju roditeljima i gostima u svaku rijec.

Volim se zezati, ali kad vidim da nekome nije do zezanja necu tu nista ni pisati samo citam. Zaista mi bude zao kad vidim da neko hoce neki ozbiljan odgovor pa se na kraju nakon silnog zezanja moze samo povuci.

Ima ljudi koji koriste mogucnost anonimnog razgovaranja da pricaju o nekom problemu kako u pravom zivotu ne mogu, treba im to oboguciti. Treba pustiti druge da pricaju o cemu hoce.

Konkretan odgovor na tvoje pitanje je sljedeci. Zbog puno komentara koji su se pisali na vijestima,a nisu uvijek bilo OK, uveli smo obaveznu registraciju i to moraju prijaviti pravu adresu. Obavezna sam a ne mogu sjediti i cistiti komentare na vijestima, nemam kad, a ni admin, zato smo sve uradili da ih je manje(komentara) ali da su koliko toliko ok.

Svi koji se registruju automatski su i clanovi Foruma, za one koji pisu i na Forumu da ne moraju imati dva nika, ali ima puno onih koji pisu samo na Forumu odnosno na Vijestima.
Eto nadam se da je sada jasnije.




Ok, prihvatam kritiku, postujem drugacija razmisljanja ...


...pogotovo ako su od administratora!


zezam se bona , de ba ljudi nismo na sahrani...Foruma
04-05-2008 at 01:16 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe

citat:
Havaji wrote:



ova vjestica je pravo slatka, da mi nije zao promjenit svoj avator, sad bi ja ovo posatvila :fl



:lol ja bas podjoh napisat-ova vjestica je previse slatka ,ne predstavlja me...papagaja mi je dosta,onaj moj glup, boji se i na ljulju stat ;offtopic
04-05-2008 at 01:19 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 32
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Otpisane teme : Daje ili uzima mito isto je New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice