Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Otpisane teme : Daje ili uzima mito isto je
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
click_me
Nivo: Forumski doajen
Administrator

Registriran(a): 30-04-2004
Lokacija: 2-zla-4-ever
Odgovori: 6593
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pitanje - setanje Panonskim jezerom - yxvb

citat:
mosnik wrote:



Na vatru odgovorit vatrom i nastavit setat Panonskim...



Ma ja ba, uostalom ako im ljudi smetaju neka fino stave znak na kapiju ili neka je zakljuèaju.
07-05-2008 at 11:31 | Ukljuèi u odgovor
kokobil
Nivo: Forumski doajen
ribar

Registriran(a): 08-11-2006
Odgovori: 10228
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pitanje - setanje Panonskim jezerom

citat:
Dado_ wrote:


Pfff, pa hajmo reci bilo nas je 15estak na plazi, a njih dvojica su sjedili u dijelu panonskog ulaz kod parkinga-INA.

Govorili su na megafon, a nisam ni rekao da se licno na mene samo odnosilo, nego na sve nas koji smo se tu nasli.

E, tako, mora da je netko bio " nestasan ", a to nisi mogao "soèit"!
07-05-2008 at 15:51 | Ukljuèi u odgovor
Nadimak
Nivo: Forumski doajen
šta æeš tako ti je

Registriran(a): 11-10-2007
Lokacija: tuzla
Odgovori: 1082
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Direktori škola-do penzije,unosno zanimanje

citat:
cia wrote:
Direktori škola trebaju napraviti programe rada kojim æe jasno definisati pravce razvoja srednjoškolskih ustanova, sa posebnim naglaskom na :

1.smanjenje troškova obrazovnog procesa,
2.podizanje autoriteta ,obrazovnog i moralnog nivoa nastavnika sa stalnim i konkretnim provjerama koje æe potvrðivati njihovo napredovanje,
3.opremanje škola nastavnim sredstvima (vodeæi raèuna da u nastavi uvijek mora biti zastupljen princip oèiglednosti),
4.poveæanje obrazovne i odgojne efikasnosti škole,
5.povezivanje sa privredom i školovanje samo onliko kadrova kolike su potrebe lokalne privrede,
6.obrazovanje specijalista , organizovanje specijalizacije u proizvodneim zanimanjima ,
7.brisanje pojma korupcije iz škola i oko škola ...

Direktori škola koje oni i Ministrstvo obrazovanja vode su crna rupa ove države , te ih ne treba skidati sa naslovne strane !


U školama ima prosvjetnih radnika koji mogu biti voðe- direktori ali ne mogu doæi u priliku da to pokažu , a èesto bivaju i šikanirani od strane vjeèitih direktora zato što bi nešto mjenjali u svom kolektivu , te se i sami nameæu kao rješenje za tu poziciju.
Ovo si taèno rekao, ali izgleda da za današnje roditelje škola u koje ide njihovo dijete zauzima marginalno mjesto u životu.Izgleda da u školama više odgajaju nastavnike, mislim na rukovodne organe, nego djecu zbog kojih postoje.NASTAVNIK VIŠE NE SMIJE DJETETU DATI JEDINICU NITI SMANJENO VLADANJE.SVIJETLI PRIMJER JE KATOLIÈKA ŠKOLA GDJE JOŠ ZNA NASTAVNIK SPUCATI DAVNO ZABORAVLJENOG "KECA"!!!!  


ne razlikuijem è,æ,ð,dž
07-05-2008 at 19:11 | Ukljuèi u odgovor
Zivcho
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 05-12-2007
Lokacija: nemERe se napisat´
Odgovori: 94
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Pitanje za FRISKO REGISTROVANE Forumashe



Ja bih samo da prijavim da sam gledao LIVE utakmicu Sloboda - Zeljo i da sam sjedio medju navijacima & simpatizerima Slobode

P.S. Ko je Amra sa RV?

P.S.S. Ovaj komentar je klasicno zachatavanje, glupost, spam...tek toliko da oni koji jos uvijek nisu skontali o cemu moderacija "trubi" ;)

08-05-2008 at 03:42 | Ukljuèi u odgovor
Dado_
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 26-07-2005
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 499
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Pruzni prelaz BKC - oprez voz !!!











Malo mi je falilo da zaplesem sa "cirom" jutros, mozda je bilo pola 8. Fakat nisam cuo niti vidio zvucni signal, a dva auta koja su dolazila u susret prosli su i nisu ni skontali sta se desava.

Jadno je da tu nema rampa, a u jednom Lukavcu ima... Bilo kako bilo foto kritika..

11-05-2008 at 19:18 | Ukljuèi u odgovor
obièan
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 29-07-2006
Odgovori: 578
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pruzni prelaz BKC - oprez voz !!!

Dobro si na to upozorio.
To je rizièan prijelaz.
Voz se samo pojavi bez zvuènoga upozorenja: o drugim signalizacijama da ne govorim.

11-05-2008 at 22:53 | Ukljuèi u odgovor
Zivcho
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 05-12-2007
Lokacija: nemERe se napisat´
Odgovori: 94
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Pruzni prelaz BKC - oprez voz !!!

Bas neku noc sa Fijubriju raspravljam ovdje uz kafu o tom pruznom prijelazu. Zeza me on kako u Lukavcu "pruga prolazi kroz po´ grada". Rekoh - decko, a sta je ona sramota na Ircu, svega ti? I jos rampe nemate.

Definitivno je ovo za kritiku. Ja se ne uzdam u one semafore niti signalizaciju jer cesto ne rade.
Bio sam djecacic kad je onaj autobus sa kosarkasicama (cini mi se iz Srbije) udario voz bas na tom mjestu. Par sati nakon toga sa svojima sam tuda prolazio i vidio te cuo pricu kako se desilo. Duboko mi se to urezalo u pamcenje sve to te sam valjda zbog toga oprezan i doooobro pogledam & usporim svaki put kad onuda moram proci.

Ali, ovakvi kao Fiju za sve nadju opravdanje a njegovo je bilo "ma uskoro se seli i zeljeznicka i autobuska u Poljanu".

Hajd´ dobro. A do tada ko ziv - ko mrtav

[Edited by Zivcho on 12-05-2008 at 06:18 GMT]

12-05-2008 at 04:17 | Ukljuèi u odgovor
fijubriju
Nivo: Forumski doajen
sanjar lutalica

Registriran(a): 21-12-2004
Lokacija: Suncana strana ulice
Odgovori: 28091
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pruzni prelaz BKC - oprez voz !!!

citat:
Zivcho wrote:
Bas neku noc sa Fijubriju raspravljam ovdje uz kafu o tom pruznom prijelazu. Zeza me on kako u Lukavcu "pruga prolazi kroz po´ grada". Rekoh - decko, a sta je ona sramota na Ircu, svega ti? I jos rampe nemate.

Definitivno je ovo za kritiku. Ja se ne uzdam u one semafore niti signalizaciju jer cesto ne rade.
Bio sam djecacic kad je onaj autobus sa kosarkasicama (cini mi se iz Srbije) udario voz bas na tom mjestu. Par sati nakon toga sa svojima sam tuda prolazio i vidio te cuo pricu kako se desilo. Duboko mi se to urezalo u pamcenje sve to te sam valjda zbog toga oprezan i doooobro pogledam & usporim svaki put kad onuda moram proci.

Ali, ovakvi kao Fiju za sve nadju opravdanje a njegovo je bilo "ma uskoro se seli i zeljeznicka i autobuska u Poljanu".

Hajd´ dobro. A do tada ko ziv - ko mrtav

[Edited by Zivcho on 12-05-2008 at 06:18 GMT]

Malo opreza nije na odmet .A to ode sve u B.Poljanu .Uskoro
12-05-2008 at 10:48 | Ukljuèi u odgovor
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pruzni prelaz BKC - oprez voz !!!

Hocel i na ovoj buducoj staroj zeljeznickoj stanici napravit banku i merkator

[Edited by Rodjeni on 12-05-2008 at 10:51 GMT]

12-05-2008 at 10:50 | Ukljuèi u odgovor
Centar
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 19-12-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 44
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pruzni prelaz BKC - oprez voz !!!

Heh, meni se ovo desilo prije 3-4 dana. Prelazim prugu kad mi moj suvozac rece da sam mogao naletit na voz. Pogleda na retrovizor, uuuuhhh . . .
Stalno sam se zapitivao da nisao mozda vidio signalizaciju, ali ovo mi potvrduje da je i nije ni bilo. . .

Cak me ni policajac koji je bio nize dolje (kod Mosta)nije zaustavio. Haman i on popisan ko i ja.Da je bila signalizacija, sigurno bi mi vozacka otisla . .

Ovdje ce jednom i biti belaj . .

12-05-2008 at 22:31 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 23
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: admin, Daks, Little One, mace, Morton1905, Prosvjetar, sana
FORUM : Otpisane teme : Daje ili uzima mito isto je New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice