Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : JADAONICA
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: JADAONICA

bukvar i slovaricu u ruke i zagrij stolicu

16-07-2004 at 18:29 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: JADAONICA


Cupo ,dodji da ti placem na ramenu ,one nase vijesti raja izgleda i ne cita ,sve me pitaju za nesto sto sam pisala marisana majka

16-07-2004 at 18:29 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: JADAONICA

joj pricaj mi i meni je krivo majke mi danas tamo na fotografijama raspravljaju o trgu a mi sve slikali napisali i sl a oni pitaju sta ce bit...jebiga

16-07-2004 at 18:31 | Ukljuèi u odgovor
admin
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 10-09-2000
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1966
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: JADAONICA

citat:
sunce wrote:

Cupo ,dodji da ti placem na ramenu ,one nase vijesti raja izgleda i ne cita ,sve me pitaju za nesto sto sam pisala marisana majka

Da li ti je malo 320 onih koji su procitali vase vijesti danas do sada?
Pozdrav oboma
16-07-2004 at 18:33 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: JADAONICA

moooj admine nemere him ugodit

16-07-2004 at 23:23 | Ukljuèi u odgovor
maskirana
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 21-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 255
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: JADAONICA

KUUUUKUUUUUUUUUUU,Cupo naso drugu..... malo ga ostavim samog i vidi sta bi.... .....
veliki pozdrav svima ....vidim sve se promijenilo....hicme novih....a cupo velikodusan ko i uvijek,pa na njega prvog.... :p :p ....al neka....
jesil ti Cupo zaboravio izlete na Ilincicu,pjesme,obecanja.....i kako seka marise  


Always look on the bright side of life!!!
17-07-2004 at 23:36 | Ukljuèi u odgovor
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: JADAONICA

citat:
maskirana wrote:
KUUUUKUUUUUUUUUUU,Cupo naso drugu..... malo ga ostavim samog i vidi sta bi.... .....
veliki pozdrav svima ....vidim sve se promijenilo....hicme novih....a cupo velikodusan ko i uvijek,pa na njega prvog.... :p :p ....al neka....
jesil ti Cupo zaboravio izlete na Ilincicu,pjesme,obecanja.....i kako seka marise


he jana ne brini za cupu cuva njega grofa a sto se tice drugih hajkuna nedam ja njim da ga salecu imam ja onu muhaliccu pa ih lupam al ni on hudo musko ne obazire se na njih nego i samo kaze bjes te,bjes te maskirana opasno marise i da znas ni jednu nece da vodi na ilincicu nego onako tuzan sjedi ispred zgrade gleda u zemlju i govori sam sebi hebem ti herbar,hebem ti ilincicu,hebem ti zensko hebem ti mene(tj.sebe) sto me maskirana ostavi samog
naprdi se ja

[Edited by *grofica* on 17-07-2004 at 23:53 GMT]
17-07-2004 at 23:52 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: JADAONICA

citat:
maskirana wrote:
KUUUUKUUUUUUUUUUU,Cupo naso drugu..... malo ga ostavim samog i vidi sta bi.... .....
veliki pozdrav svima ....vidim sve se promijenilo....hicme novih....a cupo velikodusan ko i uvijek,pa na njega prvog.... :p :p ....al neka....
jesil ti Cupo zaboravio izlete na Ilincicu,pjesme,obecanja.....i kako seka marise


joj sta da ti odgovorim bolje da chutim situacija je da ne moze biti gora al privatne poruke su zato tu....i jedna velikaa za tebe...nedostajala si mi /nam ...
18-07-2004 at 01:33 | Ukljuèi u odgovor
maskirana
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 21-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 255
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: JADAONICA

citat:
cupo wrote:
citat:
maskirana wrote:
KUUUUKUUUUUUUUUUU,Cupo naso drugu..... malo ga ostavim samog i vidi sta bi.... .....
veliki pozdrav svima ....vidim sve se promijenilo....hicme novih....a cupo velikodusan ko i uvijek,pa na njega prvog.... :p :p ....al neka....
jesil ti Cupo zaboravio izlete na Ilincicu,pjesme,obecanja.....i kako seka marise


joj sta da ti odgovorim bolje da chutim situacija je da ne moze biti gora al privatne poruke su zato tu....i jedna velikaa za tebe...nedostajala si mi /nam ...


eh,to mi je najvaznije....da sam nedostajala.....a to sto ti sad nesto sa strane...nema veze....nije vazno da sam jedina,vazno je da sam najbolja pusa za sve forumase i milion pusa za cupuxa....a tebi Mostarko hvala sto si ga pazila (a vidim i mazila) dok me nije bilo....citala sam jedan dio postova kad sam dosla onda s mora,al nisam imala vremena da repliciram....uglavnom vidjela sam da si ti svoj posao odradila kako treba....hvala jos jednom....a gdje ti je Mostarko cojk Cutter?
 


Always look on the bright side of life!!!
19-07-2004 at 08:44 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: JADAONICA

citat:
maskirana wrote:
eh,to mi je najvaznije....da sam nedostajala.....a to sto ti sad nesto sa strane...nema veze....nije vazno da sam jedina,vazno je da sam najbolja pusa za sve forumase i milion pusa za cupuxa....a tebi Mostarko hvala sto si ga pazila (a vidim i mazila) dok me nije bilo....citala sam jedan dio postova kad sam dosla onda s mora,al nisam imala vremena da repliciram....uglavnom vidjela sam da si ti svoj posao odradila kako treba....hvala jos jednom....a gdje ti je Mostarko cojk Cutter?



ma lijepa lutka moja kako ono meni ima razumijevanja ...maskirana malo zeze na forumu nista vise ...Mostarke nam nema slabo se nesto javlja a ako cita i njoj jedna ...i to je forumas i po
19-07-2004 at 16:10 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 32
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : JADAONICA New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice