Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Javna komunalna preduzeca u Tuzli
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
PLAYBOY
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 22-09-2008
Lokacija: TZ
Odgovori: 1153
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Javna komunalna preduzeca u Tuzli

citat:
yugi wrote:


Drugo kad hoæeš da diskutuješ ozbiljno na nekoj temi, prvo dobro proèitaš šta je na istoj napisano, a pogotovo šta je napisao neko sa kim želiš uæi u polemiku.Zato hairlija prvo se vrni nekoliko stranica unazad pa proèitaj sve moje postove i tek onda napiši nešto


JA ozbiljno i komentariše, i kažem ti DA SE ITEKAKO DOBRO RAZUMIJEM U TU PROBLEMATIKU
kao prvo nemam "socijalistièki" stan nego sam KUPIO KEŠOM 2004. dakle rijeè je o stanu za koji i prièam da ima vlastiti vodomjer koji je ELKTRIÈNIM putem spojem sa centralnom jedinicom u prizemlju, koja je smještena u ormariæu zajedno sa KABLTV, telefonom itd. dakle elektronski sat šalje impulse u tu Centralnu jedinicu, na koju oèitaèi iz vodovoda jednom mjeseæno NAKAÈE PSION (ako si kad èuo za tako nešto, a to ti je RUÈNI LAPTOP, dakle nešto veæe od mobitela a manje od laptopa) i tako "pokupe" oèitanja sa svih satova u MOM ULAZA ZA SVE STANOVE

da li ti je šta jasnije, TO JE JEDINI NAÈIN za pojedinaène vodomjere, ima još jedan, ali ti eto ko biva nešto znaš, pa nam ti reci
i ti meni prièaš onda nešto
ko je ovdje off-topic, JA ILI TI
28-01-2009 at 19:34 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Javna komunalna preduzeca u Tuzli

citat:
PLAYBOY wrote:

JA ozbiljno i komentariše, i kažem ti DA SE ITEKAKO DOBRO RAZUMIJEM U TU PROBLEMATIKU
kao prvo nemam "socijalistièki" stan nego sam KUPIO KEŠOM 2004. dakle rijeè je o stanu za koji i prièam da ima vlastiti vodomjer koji je ELKTRIÈNIM putem spojem sa centralnom jedinicom u prizemlju, koja je smještena u ormariæu zajedno sa KABLTV, telefonom itd. dakle elektronski sat šalje impulse u tu Centralnu jedinicu, na koju oèitaèi iz vodovoda jednom mjeseæno NAKAÈE PSION (ako si kad èuo za tako nešto, a to ti je RUÈNI LAPTOP, dakle nešto veæe od mobitela a manje od laptopa) i tako "pokupe" oèitanja sa svih satova u MOM ULAZA ZA SVE STANOVE

da li ti je šta jasnije, TO JE JEDINI NAÈIN za pojedinaène vodomjere, ima još jedan, ali ti eto ko biva nešto znaš, pa nam ti reci
i ti meni prièaš onda nešto
ko je ovdje off-topic, JA ILI TI



Izvinjavam se Zaratustra Sad mi je stvarno sve jasno  


<br /><br /><br /><br />

28-01-2009 at 19:41 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Javna komunalna preduzeca u Tuzli

Sto se tice odvozenja smeca, svaka cast, s tim da oni i ne mogu naodvoziti koliko svijet na sve strane moza bacati tako da je to kako jeste (takva nam (ne)kultura, malo se promijenila i struktura ´gradjana´ i tako, ima svega pomalo)...Ostala komunalna preduzeca vole sebi zagrabiti tu i tamo, ali to je vec vjecna borba njih i nas potrosaca, tome nikad kraja, oni hapaju, mi se bunimo (neko se i ne buni) i tako...

 


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
29-01-2009 at 16:18 | Ukljuèi u odgovor
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Javna komunalna preduzeca u Tuzli

Ne znam ko gore napisa kao 19 km realno,pa ljudi ja od kako sam uselio u novi stan 2004,(svaki stan ima vodomjer) nisam nikad platio vise od 5 PET km,sve preko je nerealno,vodovod je glavni pljackas gradjana Tuzle !!

29-01-2009 at 16:49 | Ukljuèi u odgovor
mimaaa
Nivo: Forumski doajen
pouzdana

Registriran(a): 24-12-2008
Lokacija: tu negdje
Odgovori: 1157
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Javna komunalna preduzeca u Tuzli

citat:
KlOn wrote:
Ne znam ko gore napisa kao 19 km realno,pa ljudi ja od kako sam uselio u novi stan 2004,(svaki stan ima vodomjer) nisam nikad platio vise od 5 PET km,sve preko je nerealno,vodovod je glavni pljackas gradjana Tuzle !!

--------------------------
U potpunosti se slažem s tobom
da je lopovluk sa strane vodovoda
ali trebamo priznati da ima i nas svakakvih
mislim neodgovornih za održavanje instalacija u stanu(neispravni ventili,vodokotliæi,slavine)
A to što vi svi imate u èitavoj zgradi vodomjere je super.Jeli ti 5 km po 1.èlanu
29-01-2009 at 17:16 | Ukljuèi u odgovor
RST_
Nivo: Novi forumaš
Patriota
Registriran(a): 29-01-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Javna komunalna preduzeca u Tuzli

Pošto Vodovod nikad ne daje u javnost svoje ukupno mjeseèno potraživanje za utrošak vode, mišljenja sam da bi raèunica pokazala da im je osim Stupara malo i 5 jezera Modrac.Ðe samo naðu toliku vodu?

30-01-2009 at 00:27 | Ukljuèi u odgovor
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Javna komunalna preduzeca u Tuzli

citat:
mimaaa wrote:

--------------------------
U potpunosti se slažem s tobom
da je lopovluk sa strane vodovoda
ali trebamo priznati da ima i nas svakakvih
mislim neodgovornih za održavanje instalacija u stanu(neispravni ventili,vodokotliæi,slavine)
A to što vi svi imate u èitavoj zgradi vodomjere je super.Jeli ti 5 km po 1.èlanu


Ma 5 km total,nema tu po clanu,kolko potrosite potrosite,da vas je dvaest,vodomjer je u kutiji kraj vrata zakljucan,kljuceve imaju oni i mi,oni dodju ocitaju i to je to,5-ak maximala
30-01-2009 at 04:37 | Ukljuèi u odgovor
mimaaa
Nivo: Forumski doajen
pouzdana

Registriran(a): 24-12-2008
Lokacija: tu negdje
Odgovori: 1157
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Javna komunalna preduzeca u Tuzli

citat:
KlOn wrote:


Ma 5 km total,nema tu po clanu,kolko potrosite potrosite,da vas je dvaest,vodomjer je u kutiji kraj vrata zakljucan,kljuceve imaju oni i mi,oni dodju ocitaju i to je to,5-ak maximala


-----------------------------------
To je po mom mišljenju malo,al et možda je individualna stvar potrošnje vode.
Ja sam u svom stanu ugradila vodomjer(novi) kad sam radila generalku kupatila te sama imam uvid u potrošnju.Stvarna potrošnja kod mene-(2èlana)je max.12km ali na to se još dodaje cijena otpadne vode i neznam šta još,
mada se meni ovo ništa i nepika.
Al et kod vas je 5 km I TO JE SUPER
30-01-2009 at 13:08 | Ukljuèi u odgovor
PLAYBOY
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 22-09-2008
Lokacija: TZ
Odgovori: 1153
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Javna komunalna preduzeca u Tuzli

citat:
KlOn wrote:


Ma 5 km total,nema tu po clanu,kolko potrosite potrosite,da vas je dvaest,vodomjer je u kutiji kraj vrata zakljucan,kljuceve imaju oni i mi,oni dodju ocitaju i to je to,5-ak maximala


koliko vas živi u stanu
svjetski standard je 3-4 m3/mjeseèno po INSANU znaèi da se normalno troši
30-01-2009 at 16:31 | Ukljuèi u odgovor
oktobar91
Nivo: Forumski doajen
Škorpija

Registriran(a): 02-02-2008
Lokacija: neverland
Odgovori: 6816
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Javna komunalna preduzeca u Tuzli

citat:
KlOn wrote:
Ne znam ko gore napisa kao 19 km realno,pa ljudi ja od kako sam uselio u novi stan 2004,(svaki stan ima vodomjer) nisam nikad platio vise od 5 PET km,sve preko je nerealno,vodovod je glavni pljackas gradjana Tuzle !!


ja sam napisala da je realno 19 KM ali ako proèitaš moj post na prethodnim stranicama skontaæeš šta sam htjela reæi. Dobivala sam raèune po 40 zato je 19 za troèlanu obitelj sada realno
30-01-2009 at 20:52 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 9
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: eurovafel, jami, kiki, Kiseljak_71, mikiba/mirsad.baralic, RASKO, suzana, TlrgoCeme
FORUM : Tuzlarije : Javna komunalna preduzeca u Tuzli New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice