Info: Za sve nejasnoce tu su moderatori kojima se mozete obratiti za pomoc ......vezanu za forumske probleme, za sve ostalo morate naci nekoga drugog. :)


FORUM : Sex : Seksualne zanimljivosti
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Seksualne zanimljivosti

citat:
besmir wrote:
Draga Grofice, ta tvoja opsjednutost nepostignutim orgazmom postaje simptomatièna Vrijeme ti je haman za pomoænika zamjenika dojebnika za sreæu i veselje Evo dogovora, prvi put ha se vidimo, sredimo se ko Thelma i Louise i u kurcolov na moj naèin



ma isheba me ovaj prgazam ja doguram do 3 a sad kazu moze se i 5 puta u toku sat vremena ostarilo se vidjet ces u Grckama
09-02-2009 at 16:46 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Seksualne zanimljivosti

Bošnjo, ja nisam-šta je sa tobom!?Mislim ima´l tebe meðu ovih 200?


Spavala s 200 muškaraca koje je upoznala na netu



Veæina žena na internetu traži odjeæu, cipele ili kozmetiku, no ne i 25-godišnja Louise Grant. Ona surfa webom kako bi se dogovorila za seks s potpunim strancem.

Dosad je Louise spavala sa 200 muškaraca koje je upoznala preko interneta. U prosjeku svakih pet dana naðe novog muškarca, a jedanput je istoga dana bila s tri razlièita muškarca.

Priznala je da ju uzbuðuje neobavezni seks s muškarcima koje tek upozna.

Ne mogu vam opisati osjeæaj kada nekog tek upoznam i kad znam da æemo nekoliko sati kasnije trgati odjeæu. To je zarazno , priznala je Louise, dodajuæi kako je bolje upoznati muškarce preko interneta nego u klubu. Za razliku od svojih prijateljica, ona tipove s kojima izlazi provjeri prije nego ugovori sastanak.

Ovakav naèin traženja partnera i seksa Louise iz Manchestera poèela je prakticirati prije tri godine kada se razišla sa zaruènikom. Osjeæala se usamljeno, pa se ubrzo ukljuèila na stranicu za odrasle passion.com, na kojoj je mogla pronaæi muškarce za neobavezan seks.

U svom profilu napisala je da je zloèesta i da želi eksperimentirati. Onaj tko je želi upoznati neka joj se javi. Nije dugo trebalo da bude zatrpana porukama zainteresiranih muškaraca. Bila je polaskana jer oni svi žele biti s njom. Uèlanila se i na još nekoliko siteova za odrasle. Svakog dana nakon posla žuri kuæi kako bi provjerila poruke. Kad je krenula s ovim intimnim druženjima, za mjesec dana znala je upoznati èetiri muškarca, a sada se broj popeo na dva tjedno.

Ne brojim koliko ih je bilo dosad, ali mislim da se broj vrti oko 200 muškaraca , rekla je Louise, prenosi tportal.

U jednom danu spavala je s tri muškarca. S Paulom je spavala u hotelu Hilton u Manchesteru, na red je zatim došao Chris koji je volio svinganje. To joj nije bilo dovoljno pa je naveèer dogovorila sastanak sa 40-godišnjakom nalik na Georgea Clooneyja. Ovakvim životom je zadovoljna. Ne mora trpjeti hrkanje, laži, ne mora pripremati veèere i smatra da je roðena pod sretnom zvijezdom.

Kaže da æe se jednog dana smiriti, ali za sada uživa u ovakvoj vrsti zabave.
 


<br /><br /><br /><br />

09-02-2009 at 17:37 | Ukljuèi u odgovor
lola
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-12-2003
Lokacija: Slo&CH
Odgovori: 9851
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Seksualne zanimljivosti

citat:
besmir wrote:


Meni je ba najsmješnije kad zamislim tu zmiju kako gmiže i konta šta æe sa... deponovanim materijalom

Da se neki od vas ne bi osjeæali usamljeno ili, nedaj Bože, èudno, samo da vas obavijestim da je najmanji penis u erektiranom stanju koji je ikada bio izmjeren iznosio :1 cm:




za ovu informaciju te Bošnjo trebao nagraditi
10-02-2009 at 13:20 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Seksualne zanimljivosti

Umalo silovani rakun pijanom Rusu odgrizao penis

Rus Aleksander Kirilov (44) nije se dobro proveo kada je želio zaèiniti svoj izlazak s ekipom tako što je pokušao silovati rakuna. Mudra životinja odgrizla mu je penis.

- Kada sam ugledao rakuna, pomislio sam kako bih se mogao malo zabaviti - rekao je Aleksander zaèuðenim kirurzima u bolnici u Moskvi, piše Sun.

- Kirurzi su mu rekli kako “stvar” može ponovno funkcionirati, ali da ne mogu vratiti ono što je rakun odgrizao - rekao je Aleksanderov prijatelj i dodao kako to što je ostalo i nije baš nešto previše.

Ruska pogan... Jesu vala hajvani... ko bi to baš rakuna jebo pored ovoliko ljudskog šupka na dunjaluku... Fuj...

11-02-2009 at 10:21 | Ukljuèi u odgovor
Jimmy
Nivo: Forumski doajen
Auuuuuuu
Registriran(a): 16-12-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2144
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Seksualne zanimljivosti

citat:
besmir wrote:
Umalo silovani rakun pijanom Rusu odgrizao penis

Rus Aleksander Kirilov (44) nije se dobro proveo kada je želio zaèiniti svoj izlazak s ekipom tako što je pokušao silovati rakuna. Mudra životinja odgrizla mu je penis.

- Kada sam ugledao rakuna, pomislio sam kako bih se mogao malo zabaviti - rekao je Aleksander zaèuðenim kirurzima u bolnici u Moskvi, piše Sun.

- Kirurzi su mu rekli kako “stvar” može ponovno funkcionirati, ali da ne mogu vratiti ono što je rakun odgrizao - rekao je Aleksanderov prijatelj i dodao kako to što je ostalo i nije baš nešto previše.

Ruska pogan... Jesu vala hajvani... ko bi to baš rakuna jebo pored ovoliko ljudskog šupka na dunjaluku... Fuj...

Jest brate, da je barem bila rakunica

Sudanci su zakon:

Jedan Sudanac bio je prinuðen da se oženi kozom nakon što ga je vlasnik koze, Alifi, uhvatio u seksualnom èinu s njom. Odveden je pred veæe staraca, a oni su „mladoženji“ naložili da mora da plati miraz u visini od 15.000 sudanskih dinara (35 funti).
Alifi je izjavio: „Doveo sam veæe staraca da oni odluèe šta da se radi. Rekli su mi da ga ne prijavljujem policiji, nego da on lepo plati miraz za moju kozu, zato što ju je koristio umesto žene.“

11-02-2009 at 10:27 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Seksualne zanimljivosti

Èuj ovo, majke ti, de Tite ti proèitajte ovo, i komentirajte, ja ovo stvarno ne mogu da vjerujem, ali sam ga izguglao i fakat jeste tako:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/cemu-sluzi-facebook-na-prijevaru-silovao-desetke-djecaka/420924.aspx

[Edited by besmir on 02-08-2009 at 09:58 GMT]

11-02-2009 at 15:33 | Ukljuèi u odgovor
cesarica
Nivo: Forumski vuk
posve obièna

Registriran(a): 12-01-2009
Lokacija: Hrvatska
Odgovori: 643
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Seksualne zanimljivosti

zar vi to seksualnim zanimljivostima smatrate, pa to su seksualne gadurije ...
promasili ste temu ili sam ja promasila post...  


Ti i ja smo veæ ja i ti
25-02-2009 at 11:36 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Seksualne zanimljivosti


Prema pisanju èasopisa "Playboy" žene više izgovaraju prostote tokom seksa nego muškarci.

:lol :lol :lol Kurve! Samo se pravite da ste fine! HAHAHAHAH

25-02-2009 at 12:44 | Ukljuèi u odgovor
Golubica Gacanerica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 16-02-2009
Lokacija: South Carolina
Odgovori: 1140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Seksualne zanimljivosti

citat:
besmir wrote:

Prema pisanju èasopisa "Playboy" žene više izgovaraju prostote tokom seksa nego muškarci.

Kurve! Samo se pravite da ste fine! HAHAHAHAH

ma govorili bi i papci no vam vazda reci ponestane i ovako a nekmoli nako 


Ko je bio voljen zaboravio je.

Uspomene imaju samo oni koji su voleli.......
26-02-2009 at 17:47 | Ukljuèi u odgovor
Bosnjo
Nivo: Forumski doajen
Seljacina

Registriran(a): 26-03-2004
Lokacija: G. Dubrave
Odgovori: 17480
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Seksualne zanimljivosti

Meni zena rekla da joj govorim prljave stvari prilikom sex-a i ja poceo: "kuhinja, kupatilo, dnevna soba..."  


Pravim musku djecu, 200 maraka komad. Ako bude zensko, vracam pare...
26-02-2009 at 18:38 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 22
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Sex : Seksualne zanimljivosti New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice