Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatoru


FORUM : Putopisi : Moja Putovanja
Strana: 1 2 3 4
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
biba
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 19-03-2019
Odgovori: 4
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moja Putovanja - MC Twin Horn - Pula - Sep 2010 Read more: Moto tu

citat:
Lacky Luck wrote:
Bijase 2sep jutro mahmurno kad krenusmo na put u pulu.
Nas cetvorica na dva motora i przi pravo Doboj, Derventa, i gore na Slavonski.
Tamo piva vamo piva autoput gas gas i opet piva i opet i opet ha ha ha .
I dogurasmo nekako pre veceri tamo zamalo ostajuci bez goriva, sto ce nam kasnije preci u naviku
Kamp prica sama za sebe, bivse Titove kasarne.
Ogroman kamp stazice za dziranja na bajku satori kraj vode razapeti.
A tamo gdje su barovi i koncerti se ne moze uci s motorom.
No sve u svemu sisa.
Cetvrtak je bio al bilo je poljepo naroda.

Pukla je satra i zapalilo se na opijanje.
Ja i drug smo trazili handarice al nista

Budim se teskim mahmulukom, svirke se i ne sjecam, al znam da sam opet sranje pravio. Pogledam ruke pomalo krvave izgrebane, rekoh opet je laki plesao i valjao se
I tako malo plaza malo carsija a pula vala i jest preljepa i doslo je i novo vece.
Al vece ide pive se trose a teute nema ( nasa teuta sa foruma)
Kaze smrzla se pa odmara, i tako drmaj casu pocnem piti jeger kokakolu jer pivo vise nema smisla.
Dosla je i ona pomognem joj oko satre i odemo popit sta, i tamo amo, rulja, pa jebote to je petak, puno.
I ode ona spavat onako umorna a ja nastavim da trazim handarice, al uspijeha nema. Aj reko bice bolje sutra te se bacim u vrecu i zahrcem.

Subota je svanula za mene pomalo kasno ha ha ha doduse neko me nije probudio na kafu, al jesam ja, te se teuta i ja kupimo na motore i u carsiju na kafu malo damo gasa na motorima i stvarno uvidio sam jos vise ljepota pule sve dok nisam poceo traziti riblji restoran.
Lutali smo ko mala djeca al na kraju uspijeh.
Dobre one kozice sto ih ja zovem racici i przi nazad na spavanjac ljencarski al nakon par piva odspavam par sati.
Imo sam sta i vidjeti kasnije, stvarno ludnica puno ljudi svira Trava Zaborava prava mjuza sve sisa.
Ljudi sepetom ponjet nemozes motora kao da je jos vise.
I tu pocinju rokanja do bola ovaj put viskijem, i do neke doba noci i obrusih se ko avijon

Budim se moji jos uvijek piju nisu ni spavali. Ja trebo produzit morem za crnu goru do malice, te pakujemo se i pozdravljam se sa Teutom i krecemo u grad.
Ovaj sto se vozio samnom ce autobusom u zagreb kod nekoga pa kuci, a ja i jarani se trebamo raspasti u rijeci i to je to.
Samo sto smo izasli iz pule malo gasova i ja osta sam na cesti.......
Intruder je zatrokirao pri brzini od 160 km/h i stao.
Zagledaj malo stade i neki bajker vamo tamo upalim i krenem opet.
Mojih nigdje nema ko od vraga nestali.
Taman skrecem za rijeku ma jos uvijek na cosku pule motor stade i nema dalje.
Ja mislio ulja nema te je poceo kovati, i reko necu ga silit odo kupit ulje i to je to.
Stopam neki moto klub iz slovenije i vozeme do benzinske a onda neki moto klub iz zagreba posalje svog prospecta da me vrati do motora.
I samo sto stizem moji drugovi stizu i nalaze me.
Tamo amo skontamo da se neka zica otpojila sto pumpa baca gorivo te spajamo direkt bez pumpe i igrom slucaja zavrsimo u Porecu.
Porec preljep, jos uradili ono skijanje je bi ga, zicara na vodi te odlucimo udariti sator u zelenoj laguni.
Prvi put ulazim u more i dobro izgrebem nogu.
Reko nije moj dan i odo ja.
Zavrsim u restoranu dobre trebe rade, i ja se okrenem za jednom i laktom prospem pivo
I tu nastaje zajebancija ovo ono, narucim lignje na zaru i tamo amo, skontam da djevojke rade do kasno te odem pred satru i pocnem piti vino i izlezavati se, reko pa cu kasnije otic da sta pokupim.
Zaspo ko konj probudila me kisa.
Svanuo je ponedeljak, mi zaglavili hemijsku olovku i ucvrstili crijevo na direktno napajanje i przi kuci.
Svratimo do opatije i ja se odlucim ipak ne ici morem dalje nego kuci te nakon rucka u opatiji krenemo u karlovac na pivo.
Vec pri putu za rijeku i opatiju drugu nestaje goriva prvi put.
Nacurim malo iz svog motora i gas. Al kad stigosmo u karlovac preljepo jos uvijek vrijeme ali na putu do karlovca izmedzu tunela nekih temperatura bila 7c smrzli se te obukli kisna odijela. U karlovcu otvara karlovacko a ono cep bacio hrdzu na flasicu, reko to je pivo ha ha ha i tako przi dalje zagreb i izlazimo na autoput i samo sto smo prosli naplatnu jaranu nesta goriva. i ja sam bio poslab s gorivo te ovaj put ne odlucujem dijeliti vec picim na benzinsku naspem svoj pun i nazad i kod naplatne se okreno i dok sam stigao 40 kilometara krug napravio ha ha. Al iscurimo malo u njegov motor i picimo dalje na benzinsku punimo motore i pravas Slavonski i Bosanski Brod i kuci.
Stizemo u Lukavac navece na pivu i rasipamo se na spavanjce.

Sve u svemu od Cetvrtka ujutro do Ponedeljka uvece extra provod i nezaboravan !!!




Baš sam rado proèitala cijeli ovaj post - heh, ja svako ljeto odlazim na tu veliku bajkersku feštu, a svako toliko i u klubu od Twin Horna zna biti neki dobar koncert. Pulski susret bajkera naravno da je dio i ovog opširnog vodièa "Pula Travel Guide".

Evo dva-tri videa o nedavnim pulskim veselicama, pri èemu æe te ovaj zadnji o neobiènom naèinu na koji ekipa jedri - vjerojatno prilièno zainteresirati:

https://www.youtube.com/watch?v=NiEOhybM0os
https://www.youtube.com/watch?v=bdDkQ9QAO6E
https://www.youtube.com/watch?v=CKpAg9Fhyy8

[Edited by biba on 19-03-2019 at 17:33 GMT]
19-03-2019 at 17:31 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 17
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: admin, Daks, Little One, mace, Morton1905, Prosvjetar, sana
FORUM : Putopisi : Moja Putovanja New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice