Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Èetnièko divljanje u Kalesiji i Tuzli
Strana: 1 2 3 4 5 6 7
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Èetnièko divljanje u Kalesiji i Tuzli

citat:
root wrote:


Vidjeli da im se može, pa što da ne. Skontali da Bošnjaci nisu Albanci i da s nama fakat mogu kako oni hoæe.


Policija ih je uhapsila, šta je trebala još uraditi Ne misliš valjda da ih je trebala izbosti gvozdenim vilama
29-08-2011 at 10:08 | Ukljuèi u odgovor
Chili
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 21-04-2009
Odgovori: 207
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Èetnièko divljanje u Kalesiji i Tuzli

citat:
cupo wrote:
U RS-u meðu mladim Srbima odrasta poremecena, fasisticka, zadojena i zatucana generacija mladih cetnika, a sve to pod aminovanjem zvanicnih vlasti genocidnog entiteta. Vise su sve rijeci suvisne o njihovim postupcima. Treba se dobro paziti i uciti djecu s kim imamo posla.



Šta u RS, imaš ih u p'o èaršije u Tuzli. Probaj isprovocirat mišljenje nekog od njih o genocidu u Srebrenici, nijedan ama baš nijedan to neæe potvrditi, to je za njih legitimna vojna meta, jjebiga bio je rat, lafo. Nisam vjerovao ali sam se sam uvjerio u to.
29-08-2011 at 11:03 | Ukljuèi u odgovor
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Èetnièko divljanje u Kalesiji i Tuzli

citat:
racionalna manjina wrote:


Policija ih je uhapsila, šta je trebala još uraditi Ne misliš valjda da ih je trebala izbosti gvozdenim vilama

gospodo... i dame naravno, dajte da nam ova vijest/tema ne otvori sad neke druge podteme, ne smijemo sebi dozvilit da nam ovakve stvari bude ruzne uspomene, ja pretpostavljam da je raco Srbin, ne znam mozda i nije ne poznajemo se, ja sam Musliman i potpuno se slazem s njim u ovom dijelu, vandali su pocinili zlodjelo, policija je odradila svoj dio casno i profesionalno, tuzilastvo vec ubrzano radi na procesuiranju, ostaje sud koji je kompetentan za da odvali kaznu (Inshallah) da i Dodiku zazvone usi...
P.S. dokle god nam je zemlja troglavi "zabludjeni" zmaj mi se necemo rijesit ovog sranja, sreca pa je extremista manjina
29-08-2011 at 11:20 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Èetnièko divljanje u Kalesiji i Tuzli

Jutros slusam u autu onog Izu,s kameleona,veli nedje su ih presreli i razbili staklo na autu.
kaje dobro su jos i prosli.
nije ni do policije.moraju biti strožije kazne.za izazivanje vjerskih,nacionalnih i inih netrpeljivosti.pa kad ti ljudi za ovakvu podjebanciju otšilje 2 god zatvora nek onda prave sranja.

29-08-2011 at 11:29 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Èetnièko divljanje u Kalesiji i Tuzli

Ne moze se usvojiti zakon o negiranju genocida zahvaljujuci srpskim predstavnicima i srpskom narodu koji glasa za njih. Sve dok se to ne usvoji i ne pocnu kazne primjenjivati u praksi, sirom BiH gdje zive Srbi imati cemo negiranje drzave, velicanje ratnih zlocinaca, poklike "Noz zica Srebrenica" i sva ostala srbovanja koja smo u prilici svakodnevno da slusamo i gledamo.

S druge strane cemo citati generalizovanja, jer je glas osude tih i neprimjetan iz reda srpskog naroda.

Znam Chili da ima i u carsiji, ima i na ovom forumu

[Edited by cupo on 29-08-2011 at 13:13 GMT]

29-08-2011 at 13:13 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Èetnièko divljanje u Kalesiji i Tuzli

znaæi,izac malo iz okvira zakona, da bi se pospješio.za dobrobit zakona
zatvorit parlament,uvest vanredno stanje,proglasit republiku,i na medijima dat oglas il ste s nama il ste protiv nas.tako rade pravne drzave.

by d bush doctrine
al mi nismo amerika prema tome,moremo samo pecat ribe i protestirat,ne?i to za proteste ako nam bas ono bas ne bude mrsko.

[Edited by primus inter pares on 29-08-2011 at 13:35 GMT]

29-08-2011 at 13:24 | Ukljuèi u odgovor
root
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 15-08-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 288
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Èetnièko divljanje u Kalesiji i Tuzli

citat:
racionalna manjina wrote:


Policija ih je uhapsila, šta je trebala još uraditi Ne misliš valjda da ih je trebala izbosti gvozdenim vilama


Nisi shvatio šta sam htio reæi. Što se ovakvi incidenti ne dešavaju u Prištini, na primjer? Zato što su im Albanci davno pokazali zube i tamo ne smiju ni priæi. Mi, s druge strane, samo šutimo i trpimo, sa ovim prijavama možeš komotno dupe obrisat jer njih to da zanima oni to ne bi radili.

Njih je davno trebalo postaviti na pravo mjesto, ali pošto smo tu šansu izgubili sad valja trpit ove proljeve. I svakako na provokacije ostat miran.
29-08-2011 at 14:27 | Ukljuèi u odgovor
Dilber
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-08-2010
Lokacija: u kamionu
Odgovori: 4206
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Èetnièko divljanje u Kalesiji i Tuzli

citat:
root wrote:


Nisi shvatio šta sam htio reæi. Što se ovakvi incidenti ne dešavaju u Prištini, na primjer? Zato što su im Albanci davno pokazali zube i tamo ne smiju ni priæi. Mi, s druge strane, samo šutimo i trpimo, sa ovim prijavama možeš komotno dupe obrisat jer njih to da zanima oni to ne bi radili.

Njih je davno trebalo postaviti na pravo mjesto, ali pošto smo tu šansu izgubili sad valja trpit ove proljeve. I svakako na provokacije ostat miran.


tebe meshcini niko ne svata

za dobrobit federacije,opashi se dinamitom i medju njima se aktiviraj ;hanka
29-08-2011 at 14:56 | Ukljuèi u odgovor
bosno_moja
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 23-11-2009
Odgovori: 249
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Èetnièko divljanje u Kalesiji i Tuzli

citat:
Dilber wrote:


tebe meshcini niko ne svata

za dobrobit federacije,opashi se dinamitom i medju njima se aktiviraj ;hanka


Opet ovaj

[Edited by bosno_moja on 29-08-2011 at 15:53 GMT]
29-08-2011 at 15:53 | Ukljuèi u odgovor
bosno_moja
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 23-11-2009
Odgovori: 249
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Èetnièko divljanje u Kalesiji i Tuzli

citat:
root wrote:


Nisi shvatio šta sam htio reæi. Što se ovakvi incidenti ne dešavaju u Prištini, na primjer? Zato što su im Albanci davno pokazali zube i tamo ne smiju ni priæi. Mi, s druge strane, samo šutimo i trpimo, sa ovim prijavama možeš komotno dupe obrisat jer njih to da zanima oni to ne bi radili.

Njih je davno trebalo postaviti na pravo mjesto, ali pošto smo tu šansu izgubili sad valja trpit ove proljeve. I svakako na provokacije ostat miran.


Slažem se sa tobom.
A ove kamflirane èetnike što laju treba samo posrat.
29-08-2011 at 16:02 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 30
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Tuzlarije : Èetnièko divljanje u Kalesiji i Tuzli New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice