Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Koje su godine najbolje za udaju?
Strana: 1 2 3
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Koje su godine najbolje za udaju?

Znaèi ovako...zna kuhati, pospremiti iza sebe, zna se dobro pobrinuti o sebi, boga mi i o meni i o djeci...to bi se reklo da sam ja dobila šesticu na lotu
A Tita mi nisam ga testirala prije braka

Sad ozbiljno.... moje mišljenje je da žena prije 25, a muškarac prije 30 nisu zreli za braka i mraka
Možda mislimo da su se dobne granice pomjerile, ali realna situacija nije baš takva, jer imamo još uvijek ženske èeljadi koja se udaju sa 15, 16 itd. pa isto tako i veliki broj neuspjelih brakova i strašno narušenih medjuljudskih odnosa koja se (što je najcrnje od svega) najviše odražavaju na djecu koju su upravo rodila djeca


Svi mi naravno mislimo iz svog ugla, ali ako me išta iritira to je kad neudataLrazvedena žena po svaku cijenu pokušava ubjediti udatu kako je brak najgora stvar u životu i sl...I kad homoseksualci ubjedjuju heteroseksualce kako je heteroseksualnost Poremeæaj seksualnih nagona , a ne homoseksualnost

Sve u svemu ja sam zadovoljna svim voljama i nevoljama mog braka.. i stojim iza mišljenja da je brak institucija koja je ujedno i temelj jednog zdravog društva...Jer kako padaju brak i braèni zavjeti, tako pada i moralnost i stabilnost jedne društvene zajednice.

Eh eto, samo molim vas bez kamenja i šamare ne podnosim

01-02-2012 at 11:25 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Koje su godine najbolje za udaju?

Meni je ova tema sega sama po sebi, a i naslov mi je malo beze.

Kao sto neko vec rece, neko je zreo u mladjahnim godinama, neko u starim godinama, neko nikada. Dakle, ne postoje 'najbolje' godine za udaju. Uostalom, ne udaje se svako iz istih razloga. Neko se udaje da bi rodio djecu, neko se udaje iz finansijskih razloga da se ima kome nakaciti na grbacu, neko iz ljubavi, neko iz seksa, neko radi svega vec nabrojanog ili na kraju krajeva bilo kakva druga kombinacija.

Da ne govorimo o zenama koje sretno zive u svojim porodicnim zajednicama sa partnerom i djecom, a da zapravo nisu ni udate za te partnere. Mislim stvarno, koga ba briga!

Valjda je to individualna stvar ko se kada zeli udati ili ne zeli udati, i sta ocekuje ili ne ocekuje od tog braka.

01-02-2012 at 12:06 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Koje su godine najbolje za udaju?

Nešto kontam koje su godine najbolje za udaju,ako recimo žena ostane Hudovica ili raspušæenica sa recimo 40.godina.
Da li da se uda što prije ili da saèeka 45-u ili pedesetu dok ne upozna novog partnera?

01-02-2012 at 21:59 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 15
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: eurovafel, jami, kiki, Kiseljak_71, mikiba/mirsad.baralic, RASKO, suzana, TlrgoCeme
FORUM : Ženski minder : Koje su godine najbolje za udaju? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice