Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Životinje i kuæni ljubimci : Animal fashion
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Animal fashion

Bolje zvuci na engleskom, je l' da?

Meni je u pocetku bilo sega kad vidim pse sa odjecom, kontam, imaju dlaku, priroda se za to pobrinula, ali sad je to vec normalna pojava.

Bas citam ovaj clanak http://www.24sata.hr/moda/sada-ce-se-i-macke-sepuriti-uz-svoju-novu-dizajnersku-odjecu-252556 i sega mi opet Psi se makar u setnju vode...nejse.

Oblacite li svoje ljubimce? Je l' im skupa odjeca? Sega mi opet

Samo da dodam da je moj Kemo kaput zaboravio onomad kad me napustio

Eh et'

05-02-2012 at 16:59 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Animal fashion

nas pasha je maltezer, a oni nemaju poddlaku kao vecina drugih rasa pasa. znaci, on je kao mi, ima samo "kosu", pa mu je zimi hladnije nego drugim psima (ovo nisam ja izmislila, nego pise u knjigama ).

elem, mi se razlikujemo od mnogo maltezer-vlasnika, jer necemo da ga drzimo u kuci non-stop, da samo kroz prozor gleda vani, nego on izlazi i kad je kisa i snijeg i sve.

u prvo vrijeme smo i mi kontali da je ta odjeca budalastina, da to nikad necemo staviti na pashu i slicno, ali onda skontamo da smo malo budale i da sve ima svoje.

kad izadje, ako je kisa i blato, on bude kao mala svinja, prljav sav, strava i uzas, kao da je neka sivkasta rasa, a ne bijel jos je bilo gore dok smo se furali na dugu dlaku, to su bile muke tantalove!

imamo jednu kabanicu za cijelo tijelo (samo mu sapice vire), imamo jedan kaputic slican tome (ali njega smo dva puta obukli i rekli hvala lijepo, al' ne), i imamo dva dzempera i trenercicu. imamo i jednu kabanicu koju nosim u tasni, onako sklopljena, mala, kao oni cegeri sto se nose u tasni. to je za slucaj ako zapada iznenada, a mi nismo spremni na to

odjeca za njegovu velicinu se krece od 25 do 50 i vise maraka, ali mi smo imali srecu da sve nadjemo oko 30-35. kao mali pas, tesko je naci odgovarajucu velicinu, a on onda popiski taj dzempercic, pa zato imamo dva. dok je jedan na pranju, nosi drugi i tako.

smijesne su mi "patike" za pse, to je strava i uzas mislim da nikada necu takve stvari uzimati, al' ko zna... kad vidim koliko mu sapice budu pune snijega i kako to jedva rijesimo kad dodje kuci, pomislila sam vise puta i na to.

ma, iskreno, svako pretjerivanje je glupost, tako i odjeca za pse. na internetu se mogu naci i dizajnerske krpice za pse, po 100 i vise dolara, eura i cega li vec, al' mislim, to je, po meni, bas preseravanje!

05-02-2012 at 17:19 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 16
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: admin, Daks, Little One, mace, Morton1905, Prosvjetar, sana
FORUM : Životinje i kuæni ljubimci : Animal fashion New Topic Post Reply



Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice