Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Ne pozdravlja kad je sa zenom
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ne pozdravlja kad je sa zenom

citat:
statebriga wrote:

uz svo duzno postovanje vasem iskustvu i moci zapazanja, niste hodale u ovim cipelama, pa tesko da mozete povuci paralelu.

ne zelim vam da ikada probate, nakon sto ste naviknute na to sto vi "cujete", kako zvuci ovo sto cujem ja i jos tona drugih koje su sa mnom na toj drustvenoj margini



Misljenja sam da je sve, pa i ovo o cemu ovdje pricamo vise do nas samih nego naseg statusa (slobodana/zauzeta/razvedena).

Tesko je sve ukalupiti u te tri kategorije, i nije svima isto to je garant.

Djecko - najbitnije


Neko rece ako te ne pozdravi kad je sa zenom ne treba nikako, slazem se. Inace, nisam teska na pozdravu, naprotiv, ne gledam ni ko pozdravlja prvi, je li mladji, stariji, ali ako vidim da mene neko tesko pozdravi e to je vec druga prica.
04-07-2012 at 09:09 | Ukljuèi u odgovor
Azur
Nivo: Forumski doajen
xxxxxyyyyy

Registriran(a): 24-07-2005
Odgovori: 5025
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ne pozdravlja kad je sa zenom

citat:
sunce wrote:


Misljenja sam da je sve, pa i ovo o cemu ovdje pricamo vise do nas samih nego naseg statusa (slobodana/zauzeta/razvedena).

Tesko je sve ukalupiti u te tri kategorije, i nije svima isto to je garant.

Djecko - najbitnije


Neko rece ako te ne pozdravi kad je sa zenom ne treba nikako, slazem se. Inace, nisam teska na pozdravu, naprotiv, ne gledam ni ko pozdravlja prvi, je li mladji, stariji, ali ako vidim da mene neko tesko pozdravi e to je vec druga prica.



Ja to sigurno nisam bio...nemam zene, i zato te mogu slobodno pozdraviti




04-07-2012 at 09:18 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ne pozdravlja kad je sa zenom

citat:
sunce wrote: Misljenja sam da je sve, pa i ovo o cemu ovdje pricamo vise do nas samih nego naseg statusa (slobodana/zauzeta/razvedena).

aha, ja sam kurava, ti si svetica hahahahaha

ps. da ne bude da sam ostra ili da imam nesto protiv sunceta, ili aide, ili ko je vec ranije komentirao u istom stilu, moram da pojasnim...

statistike potvrdjuju ono sto sam ja ranije napisala. takodjer, iskustvo moje, mojih prijateljica, poznanica i (sigurna sam) mnogih vasih poznanica, ako ne prijateljica, isto potvrdjuju.

nije do nas samih, nego je do okoline.

ni jedna od samohranih majki koje znam nije ni promiskuitetna, niti je raskalasena, niti zapostavlja svoju djecu, a o svakoj je bar jedan trac na tu temu vec isprican.

[Edited by statebriga on 04-07-2012 at 11:56 GMT]
04-07-2012 at 11:53 | Ukljuèi u odgovor
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ne pozdravlja kad je sa zenom

citat:
sunce wrote:


Misljenja sam da je sve, pa i ovo o cemu ovdje pricamo vise do nas samih nego naseg statusa (slobodana/zauzeta/razvedena).

Tesko je sve ukalupiti u te tri kategorije, i nije svima isto to je garant.



a ja sam opet misljenja da je ovo o cemu komentarisemo bas paralelno s nama,
niti iznad, niti ispod, sto bi bilo iznad

bez obzira kojim statusom "raspolazes"

04-07-2012 at 12:20 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ne pozdravlja kad je sa zenom

Ne radi se samo o samohranim majkama i razvedenim, nego i o onim èiji muževi npr. rade vani, ista ti je prièa.
To je jednostavno kod nas tako, zato jer kod nas muškarac može varati (bilo bi i poželjno) i to nije pobogu ništa, pa on je muško, a žena samo nek pogleda pogrešno, treba je linèovati...žena treba da predje preko prevare, preko nasilja preko svega jer sramota je
To se kod nas neæe nikada promijeniti. A posebno zato što su inicijatori ovakvih prièa (što navede stb) u veæini sluèajeva upravo žene.

A o ovom ne pozdravljanju ima ih dosta, a npr. posebno na poslu to su tipovi kojima non stop iz usta izlaze kojekakvi komplimenti upuæeni kolegicama a na cesti šonje

05-07-2012 at 10:48 | Ukljuèi u odgovor
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ne pozdravlja kad je sa zenom

citat:
andjela wrote:
To je jednostavno kod nas tako, zato jer kod nas muškarac može varati (bilo bi i poželjno) i to nije pobogu ništa, pa on je muško, a žena samo nek pogleda pogrešno, treba je linèovati...žena treba da predje preko prevare, preko nasilja preko svega jer sramota je
To se kod nas neæe nikada promijeniti. A posebno zato što su inicijatori ovakvih prièa (što navede stb) u veæini sluèajeva upravo žene.


ne opravdavam nasilje ni prevaru niti sa jedne strane u braku,
ako ne stima... razlaz mili moji

kao muskarac, prirodno je da mislim da je zenina prevara ispod svakog moralnog nivoa tako da bi ovaj tvoj linc bio mala maca,

ipak vjerujem da dijelom ovog upisa nisi mislila "da ako muskarci varaju u prosjeku vise, da bi to, samo osvete radi, trebale ciniti i zene"

bez obzira na matematicku logiku na koju se neke zene laicki pozivaju,
ne prirodno, ne realno i ne moralno bi bilo izjendaciti zene i muskarce apsolutno u svakom pogledu,

danas u skoro svim institucijama imamo komisije ili odjeljena za izjednacavenje spolova, neka lijepo je zastiti zenu i izjednaciti ali ne u svim aspektima,

izjednacave spolova danas neke zene shvataju bukvalno i time nastaje problem,
ali provjereno neodrzivom zapadnom kulturom, nametnute kroz pakete zemljama evropske tranzicije, prerano za nase podneblje i time se stvara samo kontra efekat,

P.S. nije dzaba Bog covjeka stvorio prvog i od grama zemlje a zenu od njegovog sedmog rebra i to se dvoumio, pa Hava je prva i jedina na dunjaluku zena bila i opet je Adema zayebala da otkine onu jabuku...
05-07-2012 at 11:36 | Ukljuèi u odgovor
Posmatram
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 18-05-2012
Odgovori: 1641
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ne pozdravlja kad je sa zenom

citat:
andjela wrote:
Ne radi se samo o samohranim majkama i razvedenim, nego i o onim èiji muževi npr. rade vani, ista ti je prièa.
To je jednostavno kod nas tako, zato jer kod nas muškarac može varati (bilo bi i poželjno) i to nije pobogu ništa, pa on je muško, a žena samo nek pogleda pogrešno, treba je linèovati...žena treba da predje preko prevare, preko nasilja preko svega jer sramota je
To se kod nas neæe nikada promijeniti. A posebno zato što su inicijatori ovakvih prièa (što navede stb) u veæini sluèajeva upravo žene.

A o ovom ne pozdravljanju ima ih dosta, a npr. posebno na poslu to su tipovi kojima non stop iz usta izlaze kojekakvi komplimenti upuæeni kolegicama a na cesti šonje

Ja sam cula da su se mnogi prokurvali, u slucajevima gdje su muzevi vec dugo vani. Ne tucite postara, ja samo prenosim sta sam cula. Naravno, cast izizetcima, ali kazu, em su se muski prokurvali po Afganistanu i Iraqu, em im supruge po Tuzli nasle ljubavnike. Hajde ba, bitno je da je svima lijepo.

Nego to za pozdravljanje, nisu ba to sonje, to se zove pravi muskarcina.
05-07-2012 at 12:18 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ne pozdravlja kad je sa zenom

citat:
Posmatram wrote:

Ja sam cula da su se mnogi prokurvali, u slucajevima gdje su muzevi vec dugo vani. Ne tucite postara, ja samo prenosim sta sam cula. Naravno, cast izizetcima, ali kazu, em su se muski prokurvali po Afganistanu i Iraqu, em im supruge po Tuzli nasle ljubavnike. Hajde ba, bitno je da je svima lijepo.

Nego to za pozdravljanje, nisu ba to sonje, to se zove pravi muskarcina.


Jednom sam negdje vec napis'o, veli mi jaran "shto nekad kad krenesh na odmor ne govorish nikome, nego dodjesh kuci pa ih iznenadish"!
Reko, ja kad krenem odavde na odmor nazovem, pa nazovem i Saraj'va i onda kad dodjem do Shickog dobro se zakashljem da me hanuma shto bolje chuje.
Da se ne bih ja sluchajno iznenadio.
05-07-2012 at 12:35 | Ukljuèi u odgovor
Posmatram
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 18-05-2012
Odgovori: 1641
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ne pozdravlja kad je sa zenom

citat:
tuba wrote:


Jednom sam negdje vec napis'o, veli mi jaran "shto nekad kad krenesh na odmor ne govorish nikome, nego dodjesh kuci pa ih iznenadish"!
Reko, ja kad krenem odavde na odmor nazovem, pa nazovem i Saraj'va i onda kad dodjem do Shickog dobro se zakashljem da me hanuma shto bolje chuje.
Da se ne bih ja sluchajno iznenadio.


Lazes, ti nazoves i lijepo se najavis samo zato jer hoces da te pecenje saceka, zajedno sa ohladjenom pivom.
05-07-2012 at 12:38 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ne pozdravlja kad je sa zenom

citat:
Posmatram wrote:

Lazes, ti nazoves i lijepo se najavis samo zato jer hoces da te pecenje saceka, zajedno sa ohladjenom pivom.



Hhahahahahahahahahah k'o da si chula.

Evo moje danashnje poruke zheni na Skype-u.




[11:28:34 AM] edin.moranjackic.tuba: Enisu cesh dati 200KM i daj mu josh 100KM da meni da pa da svratimo negdje i jedemo.
[11:30:08 AM] edin.moranjackic.tuba: svratit' cemo ondje u Semizovcu u onaj restoran pa pojest' pechenja i tako to
[11:30:25 AM] mo_alisa.bjelicmoranjackic: dobro
05-07-2012 at 12:49 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 20
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Ženski minder : Ne pozdravlja kad je sa zenom New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice