Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatoru


FORUM : Putopisi : Zilina- Slovacka
Strana: 1 2
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Zilina- Slovacka

Uploaded with ImageShack.com

18-09-2013 at 11:21 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Zilina- Slovacka

Uploaded with ImageShack.com

18-09-2013 at 11:22 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Zilina- Slovacka

Uploaded with ImageShack.com

18-09-2013 at 11:23 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Zilina- Slovacka

Uploaded with ImageShack.com

18-09-2013 at 11:24 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Zilina- Slovacka

Uploaded with ImageShack.com

18-09-2013 at 11:25 | Ukljuèi u odgovor
Crvena starka
Nivo: Forumski doajen
A woman of courage and honor

Registriran(a): 27-08-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11207
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Zilina- Slovacka

citat:
bubi wrote:


Sutradan,kada smo se svi razisli kud koji,ostao je jedan nas sto se zakljucao u klozetu na arodromu i propustio avion jer brava nije valjala.I sreo lika,sav je natecen nemozes ga prepoznati,izvinjava se kaze nije znao sta radi ,neku tesku drogu je uzeo.Kaze:"ubijte me sada ako hocete,ja sam iz Tuzle,zivim u Becu i Hrvat sam...





O pa to ti je nas Amidza. Nisi znao? On se to tako nadrogira i ode na utakmicu, i obavezno dobije batine. Inace ne moze da se sjeti gdje je bio, pa ga mi moramo ovdje na forumu napominjat... uh, muke zive s njim. Al evo, sad je haman preso na lakse droge, cak je slike poceo postavljat
19-09-2013 at 18:53 | Ukljuèi u odgovor
bubi
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 09-12-2008
Lokacija: tuzla
Odgovori: 113
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Zilina- Slovacka

citat:
Crvena starka wrote:



O pa to ti je nas Amidza. Nisi znao? On se to tako nadrogira i ode na utakmicu, i obavezno dobije batine. Inace ne moze da se sjeti gdje je bio, pa ga mi moramo ovdje na forumu napominjat... uh, muke zive s njim. Al evo, sad je haman preso na lakse droge, cak je slike poceo postavljat



Vidim da amidzi ne nedostaje advokata.No kad smo vec tu,i kad vec gubim vrijeme da porucim amidzi,preko advokata, da i advokat i ja znamo da amidza nije bio u Rigi.Zasto sam onda napisao komentar?Zato sto sam ubjedjen da amidza poznaje tog nesretnog lika.Usput da porucim amidzi,preko advokata,da i ja i advokat znamo da se amidza ne drogira niti tezim niti laksim drogama.Nema on potrebe za tim.Ja se drogiram,duvam kad god imam priliKu i rokam se alkoholom.I sad sam se rokno.I u Rigi sam bio naduvan i narokan alkoholom do maksimuma.I pored toga,pokusao sam spasiti lika da ga ne izudaraju,no kreten se vratio i fasov'o.Ja ga nisam udar'o i da sam htio ne bih imao sansu od drugih.I iskreno,nisu ga tukli u gupi,vec jedan na jedan.Ali kreten se vracao dva puta,valjda nije dovoljno dobio i onda ga je raja isutala,jer od bolesnog idiota i njegovovog fasistickog sranja nismo mogli gledati utakmicu.I naravno nista to nebi bilo specialno da kasnije nismo saznali da lik nije srbin vec hrvat.A znamo kako su ustase u drugom svjetskom ratu, sa fesovima na glavama dozivajuci se Mujo i Suljo,hapsili srbe i premlacivali ih u hapsanama a kada bi ih pustali onda bi ih pustao hrvat sa sesirom na glavi.To je ono,sto je mene asociralo,vezano za tog ljigavca.A jos ljigaviji su ti iz neke njegove raje,na koje se on vjerovatno oslanjao, a kad je bilo najgusce ni jedan se ne vidi iz gaca.I za kraj,da porucim,da ja ne volim da tucnjavu u kojoj grupa udara jednog.Samo jedan na jedan ili dva ili tri na mene...
Eto toliko od mene,za advokata,nadam se da vise necu imati potrebe ista da pisem?moje obracanje je bilo amidzi,i on je odgovorio i ja sam zadovoljan prema tome advokati nisu potrebni i nadam se da je stvar sada cista?

19-09-2013 at 22:25 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Zilina- Slovacka

citat:
bubi wrote:


i kad vec gubim vrijeme




ovo je pdf putopisi,a ti pametnjakoviæu nauèi da postavljaš slike,ako ih veæ imaš

p.s. mogao bi i da se baciš na prouèavanje pravopisa bosanskog jezika

[Edited by soraya on 20-09-2013 at 17:19 GMT]
20-09-2013 at 17:17 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Zilina- Slovacka

citat:
bubi wrote:


Vidim da amidzi ne nedostaje advokata.No kad smo vec tu,i kad vec gubim vrijeme da porucim amidzi,preko advokata, da i advokat i ja znamo da amidza nije bio u Rigi.Zasto sam onda napisao komentar?Zato sto sam ubjedjen da amidza poznaje tog nesretnog lika.Usput da porucim amidzi,preko advokata,da i ja i advokat znamo da se amidza ne drogira niti tezim niti laksim drogama.Nema on potrebe za tim.Ja se drogiram,duvam kad god imam priliKu i rokam se alkoholom.I sad sam se rokno.I u Rigi sam bio naduvan i narokan alkoholom do maksimuma.I pored toga,pokusao sam spasiti lika da ga ne izudaraju,no kreten se vratio i fasov'o.Ja ga nisam udar'o i da sam htio ne bih imao sansu od drugih.I iskreno,nisu ga tukli u gupi,vec jedan na jedan.Ali kreten se vracao dva puta,valjda nije dovoljno dobio i onda ga je raja isutala,jer od bolesnog idiota i njegovovog fasistickog sranja nismo mogli gledati utakmicu.I naravno nista to nebi bilo specialno da kasnije nismo saznali da lik nije srbin vec hrvat.A znamo kako su ustase u drugom svjetskom ratu, sa fesovima na glavama dozivajuci se Mujo i Suljo,hapsili srbe i premlacivali ih u hapsanama a kada bi ih pustali onda bi ih pustao hrvat sa sesirom na glavi.To je ono,sto je mene asociralo,vezano za tog ljigavca.A jos ljigaviji su ti iz neke njegove raje,na koje se on vjerovatno oslanjao, a kad je bilo najgusce ni jedan se ne vidi iz gaca.I za kraj,da porucim,da ja ne volim da tucnjavu u kojoj grupa udara jednog.Samo jedan na jedan ili dva ili tri na mene...
Eto toliko od mene,za advokata,nadam se da vise necu imati potrebe ista da pisem?moje obracanje je bilo amidzi,i on je odgovorio i ja sam zadovoljan prema tome advokati nisu potrebni i nadam se da je stvar sada cista?




Jaro, mescini ti nisi skonto da te narod zajebava...
20-09-2013 at 17:30 | Ukljuèi u odgovor
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Zilina- Slovacka

citat:
Abulafija wrote:


Jaro, mescini ti nisi skonto da te narod zajebava...


Sta zajebavate cojka, lijepo je napisao ..."i sad sam se rokno"...

Ha ja.
20-09-2013 at 17:40 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 30
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Putopisi : Zilina- Slovacka New Topic Post Reply

Strana: 1 2


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice