Info: Ovo nije bogomolja, ovo je samo forum, ovdje ne vaze pravila ponasanja kao za njih ali je uljudnost i tolerancija pozeljna. Ovdje se raspravlja o religijama i filozofiji, ali forum nije vjerski ni filozofski i ne pripada ni jednoj religiji, ni jednoj filozofiji.


FORUM : Religija i filozofija : Ateisti oprez :)
Strana: 1 2 3 4
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Bongo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 05-03-2013
Odgovori: 647
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ateisti oprez :)

citat:
lola wrote:


Bolje bi bilo ipak da oni budu primjer za nas u BiH i na polju religije jer da je manje "ovakvih" vjernika bilo bi i boljeg života u pokradenoj nam državi.



Bog sve vidi i sve zna, a sto se u nas iz dana u dan gomilaa sve veci broj fukara, a koga to uopste briga ?
Ipak spas lezi u sve vecem oporezovanju ateista da bi ovi siromsni imali nesto malo vise nego stao sada imaju....dakle, udri Mujo po ateistima, oni i onako staru Yugu zagovaraju, nema od ateista hajra.
23-12-2013 at 21:57 | Ukljuèi u odgovor
borbeni
Nivo: Forumski doajen
ko je dir'o djeda mraza

Registriran(a): 31-01-2009
Lokacija: dunjaluk
Odgovori: 8575
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ateisti oprez :)

citat:
Bongo wrote:

Bog sve vidi i sve zna, a sto se u nas iz dana u dan gomilaa sve veci broj fukara, a koga to uopste briga ?
Ipak spas lezi u sve vecem oporezovanju ateista da bi ovi siromsni imali nesto malo vise nego stao sada imaju....dakle, udri Mujo po ateistima, oni i onako staru Yugu zagovaraju, nema od ateista hajra.



ti si meni kralj, matere mi. ne znam samo odakle crpiš ovakve bisere i gdje ih pronalaziš?

kakvo bolan, oporezivanje ateista? kako ti ovakve stvari padaju na pamet? samo bezveze sataniziraš i izigravaš žrtvu.
23-12-2013 at 22:17 | Ukljuèi u odgovor
Bongo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 05-03-2013
Odgovori: 647
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ateisti oprez :)


Borbeni, ti ionako nisi ateista, kakva tebe briga mori?
Svrha teme i jeste da se ateistima skrene paznja na oprez..ili ?

23-12-2013 at 22:58 | Ukljuèi u odgovor
borbeni
Nivo: Forumski doajen
ko je dir'o djeda mraza

Registriran(a): 31-01-2009
Lokacija: dunjaluk
Odgovori: 8575
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ateisti oprez :)

citat:
Bongo wrote:

Borbeni, ti ionako nisi ateista, kakva tebe briga mori?
Svrha teme i jeste da se ateistima skrene paznja na oprez..ili ?



nikakve veze sa forumom nema, jel' neko vijernik ili ateista. komentarisati sa takvim predrasudama mi je stvarno degutantno.

kad je veæ skretanje pažnje u pitanju, nebi bilo loše imati solidne argumente, jer te inaèe ljudi u suprotnom prestanu ozbiljno shvatati ili te proglase islamofobom, ili neèim drugim, ovisi od toga koju vrstu mržnje nosiš u sebi.
23-12-2013 at 23:15 | Ukljuèi u odgovor
Bongo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 05-03-2013
Odgovori: 647
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ateisti oprez :)

citat:
borbeni wrote:



nikakve veze sa forumom nema, jel' neko vijernik ili ateista. komentarisati sa takvim predrasudama mi je stvarno degutantno.

kad je veæ skretanje pažnje u pitanju, nebi bilo loše imati solidne argumente, jer te inaèe ljudi u suprotnom prestanu ozbiljno shvatati ili te proglase islamofobom, ili neèim drugim, ovisi od toga koju vrstu mržnje nosiš u sebi.



Tesko kod nas nekoga okarakterisati islamofobom.
Priznajem, malkice se skrenulo sa teme, ali u sustini ipak se krecemo u okviru date teme, ateizam i prezir prema istima, pogledaj si uvodni post.

Ne sluzimo se sitnim i omalovazaajucim ocjenama.
23-12-2013 at 23:21 | Ukljuèi u odgovor
borbeni
Nivo: Forumski doajen
ko je dir'o djeda mraza

Registriran(a): 31-01-2009
Lokacija: dunjaluk
Odgovori: 8575
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ateisti oprez :)

citat:
Bongo wrote:


Tesko kod nas nekoga okarakterisati islamofobom.
Priznajem, malkice se skrenulo sa teme, ali u sustini ipak se krecemo u okviru date teme, ateizam i prezir prema istima, pogledaj si uvodni post.

Ne sluzimo se sitnim i omalovazaajucim ocjenama.




života ti, ne cvili mi o preziru prema ateistima, jer se svakodnevno susreæem sa vrijeðanjima i omalovažavanjima zbog svoje vjerske pripadnosti, tako da tu svoju neargumantovanu prièu slobodno okaèi maèku o rep.





23-12-2013 at 23:30 | Ukljuèi u odgovor
borbeni
Nivo: Forumski doajen
ko je dir'o djeda mraza

Registriran(a): 31-01-2009
Lokacija: dunjaluk
Odgovori: 8575
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ateisti oprez :)

citat:
Bongo wrote:


neznam drug, ali ja bih na vasem mjestu imao brigu, nigdje i ni u kakvoj organizaciji niste, i onda se zalite da ste ugrozeni...preispitajte vas stav, prvom prilikom kod obliznjeg mutevelije da vas na pravi put usmjeri...nikada nije kasno



ja tebe ništa ne kontam, daj èovjeèe budi jasan svima. kakvu bih trebo brigu da imam, pa zar nisu ateisti omraženi, po tvom.

de se skontaj, pa da znam u kom smjeru da diskutujemo, jebiga.
23-12-2013 at 23:44 | Ukljuèi u odgovor
Bongo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 05-03-2013
Odgovori: 647
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ateisti oprez :)

citat:
borbeni wrote:



ja tebe ništa ne kontam, daj èovjeèe budi jasan svima. kakvu bih trebo brigu da imam, pa zar nisu ateisti omraženi, po tvom.

de se skontaj, pa da znam u kom smjeru da diskutujemo, jebiga.


U redu, ali moramo mimo teme muhabetiti, pustimo mi nabrojane drzave gdje su ateisti amrazeni.
Kakva je situacija u nasem trulom Bosanskom drustvu, kakva je situacija na naprednom i civilizovanom zapadu ?

Sta nam to govore, imamo tri primjera, Arape, Bosnu i zlatni zapad, ko kako i dali se uopste gleda na privatnost jednog insana ?
23-12-2013 at 23:48 | Ukljuèi u odgovor
borbeni
Nivo: Forumski doajen
ko je dir'o djeda mraza

Registriran(a): 31-01-2009
Lokacija: dunjaluk
Odgovori: 8575
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ateisti oprez :)

citat:
Bongo wrote:

U redu, ali moramo mimo teme muhabetiti, pustimo mi nabrojane drzave gdje su ateisti amrazeni.
Kakva je situacija u nasem trulom Bosanskom drustvu, kakva je situacija na naprednom i civilizovanom zapadu ?

Sta nam to govore, imamo tri primjera, Arape, Bosnu i zlatni zapad, ko kako i dali se uopste gleda na privatnost jednog insana ?




pa de nam pojasni. ja samo ovo truhlo društvo znam. niti sam bio meðu arapima niti na zapadu. vidim ove što ovdje doðu, ne proðe malo, budu gori od nas. kakvi su kod kuæe, znaš li?


23-12-2013 at 23:56 | Ukljuèi u odgovor
Bongo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 05-03-2013
Odgovori: 647
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Ateisti oprez :)

citat:
borbeni wrote:



pa de nam pojasni. ja samo ovo truhlo društvo znam. niti sam bio meðu arapima niti na zapadu. vidim ove što ovdje doðu, ne proðe malo, budu gori od nas. kakvi su kod kuæe, znaš li?





Jednostavno i prosto za objasniti je to da prostije i jednostavnije ne moze biti.

Pustimo Arape, neka se oni handre i bez nas.
Na zapadu nas niko ne pita niti bilo koga intresuje politicka i religiozna opredijeljenost.
Na zapadu je jedno jedino validno: marljivost i strucna opredijeljenost, o nasim marifetlucima znas i bolje nego sto to ja znam.
24-12-2013 at 00:06 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 6
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: eurovafel, jami, kiki, Kiseljak_71, mikiba/mirsad.baralic, RASKO, suzana, TlrgoCeme
FORUM : Religija i filozofija : Ateisti oprez :) New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice