Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Da, mi smo muslimani, ali... isplati li se?
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Bongo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 05-03-2013
Odgovori: 647
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Da, mi smo muslimani, ali... isplati li se?

citat:
Aidatuzla wrote:


A sta fali ako se osjecamo dobro u vlastitoj kozi


Plasim se da te cehove naseg trenutnog rahatluka ne plate nasa djeca ili unucad, ako ih vec i mi u nekom dijelu ne placamo.

Imamo na pretek razloga biti skepticni po pitanju naseg trenutnog rahatluka...sta i koliko ostavljamo u amanet nasoj djeci ?
27-11-2014 at 13:34 | Ukljuèi u odgovor
Bongo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 05-03-2013
Odgovori: 647
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Da, mi smo muslimani, ali... isplati li se?

citat:
Dilber wrote:

Upravu si ti ....ono gore je trebala biti mala neslana sala
Samo sam bio zaboravio smajlice ukljucat
More li jedno


Naravno drug, hladno pivo se uvjek moze popiti

ah ja...pivo
tako pak vele da je pivo prije 4000 g. ponudjeno konzumentima,i zamisli sada gdje....
u Egiptu.
Za Sumerer njihova Boginja Plodnosti Nin-Harra a za Egipcane Bozanstveni Isis i Osiris bili su prvi konzumenti hladne kapljice
27-11-2014 at 13:42 | Ukljuèi u odgovor
Bongo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 05-03-2013
Odgovori: 647
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Da, mi smo muslimani, ali... isplati li se?

citat:
hanumicag wrote:


Prije Malale, Nobelovu nagradu za mir je dobio egipatski predsjednik Sadat 1978. godine, a Nobelovu nagradu za fiziku dobio je Abdus Salam, 1979. godine.



Kao da sam negdje i pisao da je tu slaba nafaka po pitanju dodjele Nobelove nagrade. Nema tu nekog hajra...upravo u tim sredinama se upucavaju/stijeljaju radi glasne muzike a kamo li radi malo vecih shejtanluka.

http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/svijet/pakistanac-ustrijelio-16godisnju-necaku-zbog-glasne-muzike
27-11-2014 at 13:49 | Ukljuèi u odgovor
Bongo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 05-03-2013
Odgovori: 647
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Da, mi smo muslimani, ali... isplati li se?

citat:
Aidatuzla wrote:



I ja te malo zezam No hard feelings

Sad bez sale, ne kontam ja tvoju poentu na ovoj temi al i ako pitam pretpostavljam da cu dobiti opet isti odgovor pa...


Cisto sumnajm da si uzimas za pravo zezati me, nemas ti tu zlu dusu mene niti bilo koga zezati.

Nije to moja poenta, neznam ko je postavio temu i sve ovo se ite kako uklapa u okvire postavljene teme.

Kao sto vidis nisi dobila isti odgovor, a pretpostavljam sta si ocekivala.

Ja ne dijelim Bozije robove na ove ili one, za mene su svi isti.

***No hard feelings....naravno_freue mich

[Edited by Bongo on 27-11-2014 at 13:59 GMT]
27-11-2014 at 13:53 | Ukljuèi u odgovor
Bongo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 05-03-2013
Odgovori: 647
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Da, mi smo muslimani, ali... isplati li se?

citat:
Aidatuzla wrote:



zezanje nije nikad zlonamjerno. nemas ti pojma kako je imati bliski kontakt sa zlonamjernim dusama ovdje na forumu ;)


Ono sa nobelovim nagradama ti je bila provala prava. kazem onako drugarski. prvo, nema muslimana medju nobelovcima. majku mu, pa makar statisticki se mora provuci jedan. onako slucajno... pa kad ti neko kaze: e ima, ti kazes jeste to al nije ti to ta vrijednost nagrade jer ona gubi vrijednosta zato sto ta osoba doazi iz tog drustva. pa mijesas vjeru sa drustvom i obicajima pa sve strpas u isti kos pa jos dodas malo i naseg problema.


kod tebe je kao u onom vicu: "ja znam sta se pokvarilo! Autobus se pokvario"
Sta je, po tvom misljenju, rjesenje problema kojeg stalno spominjes u monolozima tipa mi vs. oni? A rjesenje mora sadrzavati odgovore na pitanja ko, gdje, kako, za koliko vremena i kojim resursima.

Pa da zapocnes finu debatu



Tu debatu nebi htio niti po koju cijenu pokretati, upravo iz te spoznaje kako kazes da neznam sta i koliko znaci imati posla sa zlonamjernim dusama.

Prepustam to onima koji najradje smece vide u tudjoj avliji, ja sam ti insan koji najradje i prvo cisti u svojoj avliji.

Znao sam ja za te Nobelovce na ovoj drugoj strani, a kako i nebi znao, pa ja sam ti onu dugacku listu nobelovaca postavio i ako se ne varam malkice je frizirao, nisam bas nasao za shodno ubrajati par njih kao sto je to Sadat, Arafat ili mala curica Malala.

Dobar ti primjer sa pokvarenim autobusom
samo sto se to ne odnosi na mene koliko za sve nas, dobro moguce da i ti sjedis u tom pokvarenom autobus...
_____________________________

[Edited by Bongo on 27-11-2014 at 16:48 GMT]
27-11-2014 at 14:24 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 35
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Politika : Da, mi smo muslimani, ali... isplati li se? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice