Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Njemaèki potpis na Day ton bio je zloèinaèki akt.
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Fini
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 29-10-2006
Lokacija: Pogodi
Odgovori: 539
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Njemaèki potpis na Day ton bio je zloèinaèki akt.

Njemaèki potpis na Day ton bio je zloèinaèki akt.

O njemaèkom potpisu na Daytonski sporazum kaže se da taj potpis predstavlja zloèinaèki akt, koji je postavio granicu koja nikada nije postojala. Njemaèka Vlada je govorila 300,000 izbjeglica da vrate nazad u BiH ili da idu dalje u USA i Australiju. Te zemlje nazivaju pametnim jer su primile graðane Bosne i Hercegovine. Potpisivanje za podjelu ove zemlje i guranje stotine hiljada ljudi u propast je stvarno zloèin.

http://www.frequency.com/video/zulch-njemaki-potpis-na-dayton-bio-je/160575944

14-04-2014 at 07:00 | Ukljuèi u odgovor
Bongo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 05-03-2013
Odgovori: 647
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Njemaèki potpis na Day ton bio je zloèinaèki akt.

citat:
Fini wrote:
Njemaèki potpis na Day ton bio je zloèinaèki akt.

O njemaèkom potpisu na Daytonski sporazum kaže se da taj potpis predstavlja zloèinaèki akt, koji je postavio granicu koja nikada nije postojala. Njemaèka Vlada je govorila 300,000 izbjeglica da vrate nazad u BiH ili da idu dalje u USA i Australiju. Te zemlje nazivaju pametnim jer su primile graðane Bosne i Hercegovine. Potpisivanje za podjelu ove zemlje i guranje stotine hiljada ljudi u propast je stvarno zloèin.

http://www.frequency.com/video/zulch-njemaki-potpis-na-dayton-bio-je/160575944



Sta kaze Tilmann Zülch ili Schwarz-Schilling kako ih mi nazivanmo, nasi najveci prijatelji su htjeli mi to ili ne zadnje rupe na svirali.
Njihovo se nigdje ne pika, a da je Day bio katastrofalan to je tacno, ali mi smo imali isto tako katastrofalno vodjstvo koji su taj ugovor reklo bi se sa odusevljenjem potpisali, oni su se zadovoljili sa torovskom Bosnom i Hercegovinom, to je fakt, njima nije bila u interesu cjelovita Bosna i Hercegovina, to je bila iluzija odrzati u tadasnjim uslovima cjelovitu Bosnu i Hercegovinu.

Danas je zabadava kukati, najveci krivci bili su nasi tadasnji rukovodeci, losi isto toliko koliko je losa i danasnja administracija, leglo korumpiranih lopova.
14-04-2014 at 10:48 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 25
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: admin, Daks, Little One, mace, Morton1905, Prosvjetar, sana
FORUM : Politika : Njemaèki potpis na Day ton bio je zloèinaèki akt. New Topic Post Reply



Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice