Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Ako niste znali od kuda nam svi ovi problemi
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
momak
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 09-06-2006
Lokacija: u sevdahu
Odgovori: 2670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Ako niste znali od kuda nam svi ovi problemi

Malo prolutah internetom I ne znam vise kako naletih na ovo I zasto sam uopste citao pa me I glava zaboli. Bolje bi bilo slusati muziku

https://wiki.royalfamily.ba/wiki/Kripto-Jevreji_Balkana

malo o autoru:
https://solonovpolis.wordpress.com/2014/03/31/mensur-omerbasic-nesudeni-kralj-bosne-pise-amir-telibecirovic/

24-09-2020 at 10:33 | Ukljuèi u odgovor
Azur
Nivo: Forumski doajen
xxxxxyyyyy

Registriran(a): 24-07-2005
Odgovori: 5025
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ako niste znali od kuda nam svi ovi problemi

citat:
momak wrote:
Malo prolutah internetom I ne znam vise kako naletih na ovo I zasto sam uopste citao pa me I glava zaboli. Bolje bi bilo slusati muziku

https://wiki.royalfamily.ba/wiki/Kripto-Jevreji_Balkana

malo o autoru:
https://solonovpolis.wordpress.com/2014/03/31/mensur-omerbasic-nesudeni-kralj-bosne-pise-amir-telibecirovic/


Pozdrav Momak. Daj muzike, mani pollitike.

27-09-2020 at 22:39 | Ukljuèi u odgovor
momak
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 09-06-2006
Lokacija: u sevdahu
Odgovori: 2670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ako niste znali od kuda nam svi ovi problemi

Opet ja u politici. Aktuelna tema je mini-šengen.
Ja lièno ne bih u ovu zajednicu. Kako stupiti s nekim u neku zajednicu ako odnosi i nisu baš dobrosusjedski. Èak i u našoj kuæi (BiH) nemamo sredjene stvari i gušimo se, u politici i politièkom kriminalu i pravom kriminalu. Udružiti se sa nekima koji su u nekim stvarima i gori od nas, za obièan narod može da bude katastrofalno.
Pored toga dodao bih i nešto prepisano od drugih: Ako mi sada udjemo u tu Shengensku uniju sa Srbijoom, mi nikada necemo moci izaci. Naime, kada jednom damo saglasnost RS-u da udjemo u uniju sa Srbijom, po Daytonskom ustavu trebace nam saglasnost RS-a da izadjemo i kada se pocnemo osjecati porobljenim u toj trecoj Srboslaviji. A znamo da nam RS nikada nece dati saglasnost da izadjemo iz unije sa Srbijom. Pa zato su ratovai i pocinili genocid nad nama da nas natjeraju da ostanemo uz Srbiju. Cak ni Federacija sama ne bi mogla izaci iz trece Srboslavije ma kako da nam bude, jer bi to bez saglasnosti RS-a bila nezakonita separacija.

12-10-2020 at 14:30 | Ukljuèi u odgovor
momak
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 09-06-2006
Lokacija: u sevdahu
Odgovori: 2670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Ako niste znali od kuda nam svi ovi problemi

Još da napomenem radi možda nekakvih komentara:
Za mene je SFRJ, u kojoj sam odrastao, daleko iznad svih državica nastalih njenim raspadom.Po svemu.
Èinjenica je i da je bilo i ružnih stvari ali sveukupnom rezultatu rada one države ove današnje ne mogu ni približiti.
Politièari koji su rasturili SFRJ uništilisu sve što je u njoj bilo dobro, preživjelo je ono što nije valjalo, gledajuæi politièki i privredno.
Da je mini-šengen zagovaran prije ratnih dejtava, poslije raspada SFRJ bila bi to prava stvar.
Još jedan plamièak gori i daje nade: u svim državama zaista ima dobrih ljudi i to ne malo, ali æe oèigledno proæi dosta vremena dok ne budu smogle snage da nadjaèaju ove prokletnike koji nas drže u ovakvom stanju.
Tada ni mini-šengen niti bilo koji drugi naèin udruživanja neæe biti problem i bit æe sa radošæu doèekan.
Jer mi smo isti narod, govorimo isti jezik (bez obzira što ga drugaèije nazivamo), razlike meðu nama su ljepota kojoj samo možemeo da se divimo i da budemo sretni što postoje.
Ne biram prijatelje po vjeroispovjesti, nacionalnoj pripadnosti, "jeziku" ....
veæ po karakteru i ljudskosti.
Pozdrav svim ljudima dobre volje, budite jaki i glasni.

Eto to sam ja Momak, Bosanac, Bošnjak.

12-10-2020 at 14:47 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 11
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: eurovafel, jami, kiki, Kiseljak_71, mikiba/mirsad.baralic, RASKO, suzana, TlrgoCeme
FORUM : Politika : Ako niste znali od kuda nam svi ovi problemi New Topic Post Reply



Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice