Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Umjetnost : Pjesme koje nas podsjeæaju na nešto
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Pjesme koje nas podsjeæaju na nešto

...

[Edited by besmir on 03-11-2009 at 15:43 GMT]

27-10-2007 at 01:40 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pjesme koje nas podsjeæaju na nešto

prije:
neznam odakle da pocnem...

poslije: Gloria -Umberto Tozzi
u izvodjenju londonskog simfonijskog orkestra...

27-10-2007 at 01:49 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pjesme koje nas podsjeæaju na nešto

ovaj spot sam obozavala...

M.Jackson -Black and white(kad je MTV doso i u nase selo )

27-10-2007 at 01:53 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pjesme koje nas podsjeæaju na nešto

jedan rodjendan...skoci Miki!!! ... noc kad je pocala jedna od mojih najvecih ljubavi



I´ had the time of my life

27-10-2007 at 02:00 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Pjesme koje nas podsjeæaju na nešto

Jesam ja vama prièao o mom prvom grupnom iskustvu? :lol :lol :lol :lol :lol

Èikago, davna 1997. godina, meni 20 godina i imam falsifikovanu liènu kartu, jer je moj momak u to doba, Greg, bio advokat i znao sve kriminalce u Spanish Harlemu u Njujorku gdje smo živjeli. Uglavnom, nije ovo prièa o Gregu jer smo prekidali. On mi je, naime, baco neke bombe tipa "Puno radim" ili "Umoran sam" i slièno, a meni 20 godina, i samo bi se mjau grrr. Jebote, sad kad pomislim ta lièna mi je samo služila da kupim pivo i da uðem u diskoteku kao i veæini amerièkih tinejdžera mojih godina, a sad kad bi imao toliko godina i živio u Amerikama uhapsili bi me pod optužbom da sam mudžahedin! HAHAHAHA Kako bih ih samo tužio! Police harrasment, gay profiling, Muslim profiling, obscene language: 5 million bucks on my account, God bless America, thank you and good night! YEAH!!!! :lol :lol :lol :lol

Helem, žao meni što moram da otpustim Grega sa položaja Glavnog Dojebnika i odem ja u Èikago kod moje drugarice Tahire. Tahira je Amerikanka roðena u Èikagu i kao svi Bosanci amerièkog porijekla, zajedno je sa amerièkom vojskom došla u BiH da malo nešto para ko biva zaradi i da otplati dugove, i haj, odem ja kod nje. Bilo vako ovo doba, pred Dan zahvalnosti. Napolju zima, sve ti se skofrèi. I doðemo mi u diskoteku pod imenom "Splash" u gay dijelu Èikaga, a tamo dženet božji: skakuæu djeèaci na sve strane, uske Riki Martin majièice, frizurice, namigivanje, smješkanje, bijeli zubi, kupuju piæe, brojevi telefona, jesi ti Portugalac, Francuz, oèi su ti lijepe, ma šta da vam kažem, mislim, frcanje muškog djeèaèkog šarma koji za svrhu ima samo jednu stvar na sve strane. Ko ih ne zna skupo bi ih platio. Ali, ne, ne dam se ja, ja sam depresivan, pravim se da mi je svejedno sve dok neko dobar ne naiðe, i sjedim sa Tahirom za barom i pijemo piæe. U to doba sam ja pio džin i tonik :2h :2h :2h :2h i popio sam ja par onih džinova i poèelo je mene fatat tako da mi se pleše... ali neki tužni ples, naravno.

Kad, tu je bio jedan mali koji se meni intenzivno nabacivao, i on bio mlad kao i ja, njemu 19 godina, zvao se Alex, bio visok plav, imao krasne ruke i samo me dodirivao, kako se ja smijem na njegove fazone on me pokuša poljubit, a ja se ko biva izmaknem. HAHAHAAH Joj jesam vala znao znanje i tako mlad! HAHAHAHAH Helem, dolazi on i kaže "Pravimo takmièenje u plesanju pod tušem, primamo samo parove, nagrada je 100 dolara, hoæete se registrovat", kaže Tahira "Registruj nas", kaže taj Alex, "Ali morate se skinut goli" HAHAHAAH I registruje on nas i odemo mi tamo iza scene, skinemo se goli, daju meni neke super uske tange, Tahira ostane u svojim, a na bradavice grudi koje su najveæe grudi na svijetu, joj zaljepe selotejp traku, ko biva da nije potpuno gola. Joj kad smo mi izašli! Zamislite erotièni ples izmeðu Stanlija i Olija! Tahira je ogromna žena ogromnih sisa, ona je ko ja i ja, plus još po èojka, a ja mal, pomršav, ma ko glista pored nje. Mi kad smo izašli to su bile salve smijeha i urlanje! Napalili se metuzalemi tridesetogodišnjaci, bacaju nam pare, drugi gledaju sa strane i namiguju, a, najèudniji par na svijetu, ja i Tahira dakle, plešemo ko velki! Cijedi se ona voda sa nas, frca na sve strane, joj reko hoæemol upast, slomit nogu, glavu. HAHAHA Uglavnom, ja i ona smo bili šou program, mi smo tu publiku toliko animirali da su skoro svi poèeli da uzlaze na tu scenu.

Iskljuèiše oni onaj tuš, meni onaj Alex priðe, i, ne èasi èasa, odma on za gušèiæe fata, reko "Ja imam momka," kaže on meni "Imam i ja" i kako on to govori mene iza leða rukama obavija neki drugi tip i govori mi "Hey there sexy" HAHAHAHAHAHAH I ja ti tu pomislim "Pa jednom se živi" i sljedeæa stvar koje se sjeæam su ruke svugdje po meni, samo ruke, samo dodiri...

A sve je poèelo ovom pjesmom:



PS: Kad me je Alex dobacio kuæi ujutro, na stolu je stojalo dvoje po pedeset i poruka od Tahire "Pazi da se ne zaletiš i sve potrošiš na jednom mjestu" :lol :lol :lol

30-10-2007 at 07:14 | Ukljuèi u odgovor
Soko
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 18-09-2006
Lokacija: Austria
Odgovori: 588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pjesme koje nas podsjeæaju na nešto

14-11-2007 at 17:52 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Pjesme koje nas podsjeæaju na nešto

citat:
besmir wrote:
Jesam ja vama prièao o mom prvom grupnom iskustvu?

Èikago, davna 1997. godina, meni 20 godina i imam falsifikovanu liènu kartu, jer je moj momak u to doba, Greg, bio advokat i znao sve kriminalce u Spanish Harlemu u Njujorku gdje smo živjeli. Uglavnom, nije ovo prièa o Gregu jer smo prekidali. On mi je, naime, baco neke bombe tipa "Puno radim" ili "Umoran sam" i slièno, a meni 20 godina, i samo bi se mjau grrr. Jebote, sad kad pomislim ta lièna mi je samo služila da kupim pivo i da uðem u diskoteku kao i veæini amerièkih tinejdžera mojih godina, a sad kad bi imao toliko godina i živio u Amerikama uhapsili bi me pod optužbom da sam mudžahedin! HAHAHAHA Kako bih ih samo tužio! Police harrasment, gay profiling, Muslim profiling, obscene language: 5 million bucks on my account, God bless America, thank you and good night! YEAH!!!!

Helem, žao meni što moram da otpustim Grega sa položaja Glavnog Dojebnika i odem ja u Èikago kod moje drugarice Tahire. Tahira je Amerikanka roðena u Èikagu i kao svi Bosanci amerièkog porijekla, zajedno je sa amerièkom vojskom došla u BiH da malo nešto para ko biva zaradi i da otplati dugove, i haj, odem ja kod nje. Bilo vako ovo doba, pred Dan zahvalnosti. Napolju zima, sve ti se skofrèi. I doðemo mi u diskoteku pod imenom "Splash" u gay dijelu Èikaga, a tamo dženet božji: skakuæu djeèaci na sve strane, uske Riki Martin majièice, frizurice, namigivanje, smješkanje, bijeli zubi, kupuju piæe, brojevi telefona, jesi ti Portugalac, Francuz, oèi su ti lijepe, ma šta da vam kažem, mislim, frcanje muškog djeèaèkog šarma koji za svrhu ima samo jednu stvar na sve strane. Ko ih ne zna skupo bi ih platio. Ali, ne, ne dam se ja, ja sam depresivan, pravim se da mi je svejedno sve dok neko dobar ne naiðe, i sjedim sa Tahirom za barom i pijemo piæe. U to doba sam ja pio džin i tonik i popio sam ja par onih džinova i poèelo je mene fatat tako da mi se pleše... ali neki tužni ples, naravno.

Kad, tu je bio jedan mali koji se meni intenzivno nabacivao, i on bio mlad kao i ja, njemu 19 godina, zvao se Alex, bio visok plav, imao krasne ruke i samo me dodirivao, kako se ja smijem na njegove fazone on me pokuša poljubit, a ja se ko biva izmaknem. HAHAHAAH Joj jesam vala znao znanje i tako mlad! HAHAHAHAH Helem, dolazi on i kaže "Pravimo takmièenje u plesanju pod tušem, primamo samo parove, nagrada je 100 dolara, hoæete se registrovat", kaže Tahira "Registruj nas", kaže taj Alex, "Ali morate se skinut goli" HAHAHAAH I registruje on nas i odemo mi tamo iza scene, skinemo se goli, daju meni neke super uske tange, Tahira ostane u svojim, a na bradavice grudi koje su najveæe grudi na svijetu, joj zaljepe selotejp traku, ko biva da nije potpuno gola. Joj kad smo mi izašli! Zamislite erotièni ples izmeðu Stanlija i Olija! Tahira je ogromna žena ogromnih sisa, ona je ko ja i ja, plus još po èojka, a ja mal, pomršav, ma ko glista pored nje. Mi kad smo izašli to su bile salve smijeha i urlanje! Napalili se metuzalemi tridesetogodišnjaci, bacaju nam pare, drugi gledaju sa strane i namiguju, a, najèudniji par na svijetu, ja i Tahira dakle, plešemo ko velki! Cijedi se ona voda sa nas, frca na sve strane, joj reko hoæemol upast, slomit nogu, glavu. HAHAHA Uglavnom, ja i ona smo bili šou program, mi smo tu publiku toliko animirali da su skoro svi poèeli da uzlaze na tu scenu.

Iskljuèiše oni onaj tuš, meni onaj Alex priðe, i, ne èasi èasa, odma on za gušèiæe fata, reko "Ja imam momka," kaže on meni "Imam i ja" i kako on to govori mene iza leða rukama obavija neki drugi tip i govori mi "Hey there sexy" HAHAHAHAHAHAH I ja ti tu pomislim "Pa jednom se živi" i sljedeæa stvar koje se sjeæam su ruke svugdje po meni, samo ruke, samo dodiri...

A sve je poèelo ovom pjesmom:



PS: Kad me je Alex dobacio kuæi ujutro, na stolu je stojalo dvoje po pedeset i poruka od Tahire "Pazi da se ne zaletiš i sve potrošiš na jednom mjestu"



mozete li mi promjnit nick u Tahira!
14-11-2007 at 19:03 | Ukljuèi u odgovor
Lion_1
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 15-03-2003
Lokacija: Tuzla pored Dubrava.
Odgovori: 2221
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Pjesme koje nas podsjeæaju na nešto

Mene naprimjer ona pjesma "Otiso si sarme probo nisi" podsjeca na kiseli kupus  


15-11-2007 at 04:13 | Ukljuèi u odgovor
Rodjeni
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-11-2006
Lokacija: Diva Grabovica
Odgovori: 8284
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pjesme koje nas podsjeæaju na nešto

Na nesta me podsjeca

15-11-2007 at 20:24 | Ukljuèi u odgovor
Nora
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 07-04-2005
Odgovori: 2465
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Pjesme koje nas podsjeæaju na nešto

Dobra tema....ja se nesto sjetim ne tako rijetko, nekih zaboravljenih genijalnih pjesama, a bilo ih je bas...i prije nego smo masovno postali zarazeni Bijelim dugmetom, postojala je jako dobra muzika u bivsoj nam zemlji...ne mislim samo na Indexe, oni su klasa za sebe, i oni su iz BiH pa se eto i podrazumijevaju, osim sto su genijalni, ja se sjetim nekih drugih cesto...sjetim se vremena kad nije bilo diska u mom gradu, kad su bile ko neke igranke u nekim prostorijama gradkog KUD-a subotom, i kad se slusala grupa Smak, kad se nije vjerovalo da to neko s Balkana moze tako svirati gitaru, tako bozanstveno pjevati i takvu muziku praviti...pa se prvo djuskalo uz napr.pjesmu Satelit, O kad ce doci dan, da sletim u Japan onda se jedva cekalo da se pusti kakav stiskavac, jer u to vrijeme vec vise nije bilo nikakvog plesnog znanja u omladine, samo se mlatilo glavama kad je sta brzog ritma i pleso se stiskavac kad je sta sporo, i tako ko ubilo se za to neznanje plesanja ovako sta u bluz ritmu, i onda se sjecam ko sad pjesme Blues u parku...prilazi mi neki decko iz prvog srednje a ja osmi i tako se mi stiskamo 3-4 minute i kraj ...genijalna pjesma od genijalnog Smaka

http://www.youtube.com/watch?v=2k2vmwOU2HM&feature=related

15-11-2007 at 23:18 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 43
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Umjetnost : Pjesme koje nas podsjeæaju na nešto New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice