Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorkama (samo nemojte pitati kako se prave djeca)


FORUM : Roditelji i djeca : Zašto roditelji postanu sijedi?
Strana: 1 2 3
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
flor
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 24-06-2010
Odgovori: 1156
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Zašto roditelji postanu sijedi?


Teško je roditeljima èija djeca im ne mogu riješiti sve njihove probleme, i to veæ danas!

11-04-2011 at 11:52 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Zašto roditelji postanu sijedi?

evo nesto na ovu temu, simpa... doslo mailom prije par dana


Djevojèica gleda mamu koja pere suðe i primijeti par sijedih vlasi. Upita je znatiželjno: "Zašto imaš bijelih vlasi u kosi?"

Mama odgovori : "Svaki put kad napraviš nešto loše, ja se ne osjeæam dobro zbog toga, plaèem i tužna sam - dobijem po bijelu vlas."

Devojèica se malo zamisli... pa upita, "Mama, zašto je bakina kosa potpuno bijela ?"


ja sam ovo odmah cerki procitala...

ja sam sijeda ima i 15 godina, valjda... mislim, ne skroz bijela, al' prilicno, nema teorije da se ne farbam... jedno vrijeme sam bila "neofarbana", pa su mi rekli da izgledam kao americka lezbijka... ofarbala sam se ne zbog "lezbijka" nego zbog "americka"

inace, nemam pojma da li je od brige ili sta li je, genetski valjda, al' i moja stara je rano pobijelila...

nek' su djeca ziva i zdrava, sijede se lako mogu prefarbati

11-04-2011 at 11:56 | Ukljuèi u odgovor
flor
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 24-06-2010
Odgovori: 1156
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Zašto roditelji postanu sijedi?

@STB

Baš primjer sa tvog maila pokazuje da nije problem u djeèjoj "èudnoj i lošoj" prirodi, veæ da se roditelji ne znaju nositi s tim...

11-04-2011 at 12:02 | Ukljuèi u odgovor
Azur
Nivo: Forumski doajen
xxxxxyyyyy

Registriran(a): 24-07-2005
Odgovori: 5025
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Zašto roditelji postanu sijedi?

citat:
statebriga wrote:
evo nesto na ovu temu, simpa... doslo mailom prije par dana


Djevojèica gleda mamu koja pere suðe i primijeti par sijedih vlasi. Upita je znatiželjno: "Zašto imaš bijelih vlasi u kosi?"



Mama odgovori : "Svaki put kad napraviš nešto loše, ja se ne osjeæam dobro zbog toga, plaèem i tužna sam - dobijem po bijelu vlas."

Devojèica se malo zamisli... pa upita, "Mama, zašto je bakina kosa potpuno bijela ?"


ja sam ovo odmah cerki procitala...

ja sam sijeda ima i 15 godina, valjda... mislim, ne skroz bijela, al' prilicno, nema teorije da se ne farbam... jedno vrijeme sam bila "neofarbana", pa su mi rekli da izgledam kao americka lezbijka... ofarbala sam se ne zbog "lezbijka" nego zbog "americka"

inace, nemam pojma da li je od brige ili sta li je, genetski valjda, al' i moja stara je rano pobijelila...

nek' su djeca ziva i zdrava, sijede se lako mogu prefarbati


Kada su u pitanju sijede kod zena njihovo farbanje dodje mi sasvim normalno i prirodno.

Medjutim, ponekad to farbanje se ne uradi kvalitetno i dobije se sasvim suprotan efekat. Uzet cu svoju staru simpatiju za primjer. Bila je izracita crnka koja mi se je se svidjala jos iz gimnazijskih dana. Njeni roditelji, otac i majka, rano su osijedili pa i ona isto tako. Ali za razliku od nje, njena majka se nikada nije farbala. Bila je i ostala uvijek sa svojom prirodnom bojom kose. I nista nije izgubila od svoje ljepote i zenstvenosti. Ali,kad sam vidio svoju simpatiju, kako je ofarbala kosu, upitao sam se:"U sto se ti zaljubi glupane jedan".
11-04-2011 at 15:32 | Ukljuèi u odgovor
Shiva
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 08-12-2006
Odgovori: 5859
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Zašto roditelji postanu sijedi?

Djeca
Sep 24


Prva godina: “Daj mi sisu!

Èetvrta godina:”Pljunuo sam tetu u vrtiæu jer je glupa.”

Peta godina:”Svi u vrtiæu imaju ljepši mobitel od mene.”

Sedma godina:”Uèiteljica je krava. Da, ja æu stalno biti na netu i bit æu i bit æu i bit æu! I ti si krava!

Èetrnaesta godina:”Ako me budeš tlaèila pljusnut æu te.”

Petnaesta godina:”Ne seri! Danas svi puše marihuanu.”

Šesnaesta godina:”Boli me k**** za zakon. Bit æu vani dok me bude volja!”

Osamnaesta godina:” Zašto pizdiš? Položit æu mature na jesen.”

Osamnaesta godina:”Tvoja je ideja bila da upišem faks tvoj je i problem tko æe to platit.”

Dvadeset i osma godina:”A vi ste srali da nikad neæu diplomirat!”

Trideseta godina:”Neæemo poklone, dajte nam lovu.

Trideset i prva godina: “Mali æe kod vas biti preko vikenda.”

Trideset i druga godina:”Koji æe vam k**** tako veliki stan. Dignite kredit pa si kupite garsonijeru. Nas je troje, vas je dvoje.”

Trideset i treæa godina:”Imaš koju kunu? Rak? Danas svi imaju rak.”

Èetrdeseta godina: “Daj nešto love, moramo malome platiti instrukcije, profesori su mu kreteni.”

Èetrdeset i prva godina:” Stvarno nemate ni kinte? Na kojim k**** trošite? A nama je crknuo auto.”

Èetrdeset i peta godina: “Ovaj dom je prva liga. Žohar na salati? Ne jedi salatu.”

Èetrdeset i šesta godina:”Stara, ako si zaista tako žalosna, skoèi kroz prozor. Kako bi se tek osjeæala da ti je klinac u pritvoru.”

Pedeseta godina:”Stvarno te boli? Koga danas ne boli? Ne zajebavaj!”



Vedrana Rudan




[Edited by Shiva on 24-09-2013 at 20:46 GMT]

24-09-2013 at 20:42 | Ukljuèi u odgovor
hanumicag
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 30-10-2012
Odgovori: 296
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Zašto roditelji postanu sijedi?

Ja sam bukvalno osijedila preko noæi kad je prije 20-ak godina. Na moje oèi je auto udario mog najmlaðeg sina, kojem je bilo sedam godina. Dijete je vozilo bicikl, moj muž je vozio svoj ispred maleckog, a ja ih posmatrala kroz prozor. Tek su bili izašli iz kuæe i krenuli do prodavnice. Preðoše normalno ulicu ispred kuæe i nastaviše trotoarom u jednom pravcu. Nedaleko odatle je bilo raskršæe. Mali pogleda lijevo i desno, ulica mirna, samo jedan auto proðe suprotnom stranom. Muž je veæ bio prešao ulicu ispred njega i posmatrao da li malecki na biciklu propisno prelazi ulicu. U tom èasu, vozaè auta koji je veæ prošao raskrsnicu je valjda shvatio da se treba okrenuti pa je naglo stao dok je moje dijete prelazilo ulicu. Onda je isto tako iznenada odluèio da se okrene u ulici koju je prelazio moj dragi Mirèe i bum... udari dijete na biciklu ni krivo, ni dužno. Mali je sreæa pa nosio kacigu i doživio samo manji potres mozga od samog udara automobila u glavu (džip) i pada s bicikla, te nekoliko ogrebotina. Toèkovi auta su se zaustavili bukvalno uz tijelo mog sina. Kao što rekoh, ovo se odigravalo pred oèima mog muža, a ja sam sve posmatrala s prozora na 2. spratu. Slijedeæe jutro sam imala šta vidjeti u ogledalu: kosa mi je bila bogatija za busijenje sijedih dlaka. Meðutim, to je bilo najmanje bitno. Dragom Allahu hvala da je sve prošlo bez gorih posljedica.

09-10-2014 at 18:00 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 22
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: 2zla, darijo, dijanaaa, flower2166, GT1, jomba, minka84, nea84, pickup, Stojak, Vojsek
FORUM : Roditelji i djeca : Zašto roditelji postanu sijedi? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice