TUZLARIJE - OSTALE VIJESTI

Sevilla i Roma u četvrtfinalu Lige prvaka, Džeko strijelac

Sevilla i Roma su pobjedama u uzvratnim mečevima osmine finala Lige prvaka izborili plasman u naredni krug ovog takmičenja.

Manchester United je, poslije prvog meča koji je završen bez golova, u revanš utakmici osmine finala Lige prvaka na svom Old Traffordu neočekivano poražen od španske Seville sa 1:2, i time se već u ovoj fazi oprostio od takmičenja.

Oba gola za goste je postigao Wissam Ben Yedder, u 74. i 78. minuti, dok je pogodak za Manchester postigao Romelu Lukaku u 84. minuti.

Roma, koja je u prvom meču poražena sa 2:1, u revanšu na Olimpicu u Rimu savladala je Shakhtar Donetsk rezultatom 1:0, i tako se plasirala u naredni krug takmičenja.

Jedini pogodak na utakmici je postigao reprezentativac Bosne i Hercegovine Edin Džeko, i to u 52. minuti na asistenciju Kevina Strootmana.

Shakhtar je od 79. minute igrao sa igračem manje nakon što je Ivan Ordets dobio crveni karton.

U srijedu su na programu još dvije utakmice. Od 18.00 sati na programu je duel Bešiktaša i Bayern Minhena (0:5, prvi meč), dok Barcelona i Chelsea igraju od 20.45 (1:1, prvi meč).

OBNOVI SADRŽAJ

FTV

OSTALE VIJESTI

Nastavak 5. jula: Četvrta polusatna pauza i prekid sjednice Predstavničkog doma PBiH

Direkcija za evropske integracije: Evropska komisija proslijedila dodatna pitanja BiH

Nisu upoznati s amandmanima, zasad bez komentara: OHR i Američko veleposlanstvo o izmjenama Kaznenog zakona FBiH

\'Nikad nisam želio da porodice budu razdvojene\': Trump potpisao ukaz o sprečavanju razdvajanja porodica migranata

\'Stop-Soros\': Mađarska usvojila zakon o kažnjavanju pomoći migrantima

Fotografija uplakane curice na američkoj granici obišla svijet: \'Bilo mi je jako teško to fotografisati i gledati\'

Prisjetimo se najgorih ekipa na Svjetskim prvenstvima: Da li će se Saudijska Arabija ponovo upisati u klub najgorih?

Costa pogodio u 54. minuti: Španija slavila minimalnu pobjedu protiv Irana

"Kadet komunjara" otpušten iz američke vojske, slika govori zašto
EU birokrati izglasali cenzuru interneta i zabranu memeova, što sada?
Austrija izručila Rusiji vođu bande optuženog za 60 ubojstava
Trumpov čovjek o curici s Downom koja je odvojena od majke: "Kme, kme"
Trump napokon popustio, više neće oduzimati djecu roditeljima na granici
Bivša ukrajinska premijerka sad želi biti predsjednica
Američka voditeljica rasplakala se zbog "skloništa" za migrantske bebe
Amerika po broju zahtjeva za azil pretekla Njemačku
Monstrum koji je u Njemačkoj ubio 6-godišnjeg sina je tijekom krvavog pohoda bio uračunljiv
I vi se možete uključiti u borbu za slobodan internet, evo kako
Britanski parlament prihvatio nacrt zakona o Brexitu

SVAŠTARIJE

Gay muškarac dobio smrtnu kaznu umjesto zatvora, objašnjenju porotnika teško se ne nasmijati

Fanovi ubijenog repera tvrde da je živ: "Bio je live na Instagramu"

Ronaldo se zaručio na Svjetskom prvenstvu?

Konobarica nije mogla vjerovati čime joj je glupi lopov htio platiti obrok

Severina oduševila fotkom u kupaćem kostimu: "Koliko ona ima godina?"

"Donald Trump je htio da njegova kći ugradi silikone dok je bila tinejdžerica"

Mont Everest se pretvara u deponiju

Beč pravi naselje za naučnike iz inostranstva

Bogatstvo milijardera svijeta iznosilo 70,2 triliona dolara u 2017.

Sestre koje su osvojile svijet fotkama u bikiniju otkrivaju što jedu da izgledaju ovako