TUZLARIJE - OSTALE VIJESTI

*
Raptorsi u finalu NBA lige

Toronto Raptorsi plasirali su se u finale NBA lige pobijedivši u šestoj utakmici finala Istočne konferencije na svom parketu Milwaukee Buckse 100:94.

Nakon što je Milwaukee dobio prve dvije utakmice serije, Toronto je nanizao četiri uzastopne pobjede te se s ukupnih 4:2 plasirao u prvo finala u klupskoj povijesti.

U sinoćnjoj utakmici Buckse su imali prednost kroz tri četvrtine, no popustili su kada je bilo najvažnije, u posljednjih 12 minuta igre.

Gosti su pred kraj treće četvrtine imali 15 poena viška (76:61) no uslijedila je serija Toronta 26:3, nakon koje nije bilo povratka za Milwaukee.

Najbolji igrač Toronta ponovno je bio Kawhi Leonard s 27 poena, 17 skokova i 7 aistencija. Pascal Siakam u pobjedu je ugradio 18 poena, a Kyle Lowry 17 poena i 8 asistencija.

Kod Bucksa, najbolje momčadi regularnog dijela sezone, Giannis Antetokounmpo ubacio je 21 poen uz 11 skokova, a Brook Lopez 18 poena i 10 skokova.

Protivnik Torontu u velikom finalu bit će Golden State Warriorsi, koji igraju peto uzastopno finale.

Prva utakmica serije na četiri pobjede igra se u četvrtak u Torontu. U slučaju sedme utakmice prednost domaćeg terena imat će momčad iz Kanade.

(1 + 1)

OBNOVI SADRŽAJ

FTV

OSTALE VIJESTI

61,5% za FBiH, 37,5% za RS i jedan posto za Brčko Distrikt: Vijeće ministara BiH postiglo dogovor o raspodjeli sredstava MMF-a

Šta će nam donijeti dvodnevno zasjedanje PIC-a?: Huskić: PIC više niko ne sluša

Nije odobren zahtjev za okupljanje na Trgu Krajine: \'Pravda za Davida\' - nećemo odustati od insistiranja na istini

Odluka donesena na prijedlog Instituta za javno zdravlje: U Crnoj Gori proglašen kraj epidemije koronavirusa

Neredi širom države, više od 7.200 uhićenih: Biden optužio Trumpa da je SAD pretvorio u bojno polje

Podaci portala \'Worldometer\': Od koronavirusa u svijetu preminulo više od 380.000 ljudi

Benjamin Netanyahu najavio: \'Izrael i SAD razgovaraju o planu aneksije na Zapadnoj obali\'

Trudeau: Kanađani užasnuti događajima u SAD-u
Zašto je Amerikom baš sada zavladao kaos kakav nije viđen od 1960-ih?
Minnesota tuži policiju zbog smrti Georgea Floyda
Ruska diplomacija o nasilju američke policije nad novinarima: Zgroženi smo
Guverner New Yorka o pljačkama tijekom prosvjeda: Policija nije odradila svoj posao
Biden optužio Trumpa da je Ameriku pretvorio u bojno polje
Kaos u SAD-u izvan kontrole, divljaju policija i prosvjednici. Ovo su najgore snimke
Putin potvrdio da Rusija na napad konvencionalnim oružjem može odgovoriti nuklearnim
Plenković: Vlada želi ravnomjerni regionalni razvoj Hrvatske
Šef njemačke diplomacije podržao prosvjede u SAD-u
Hrvatica iz grada u kojem je ubijen George Floyd: Ovo nas je dotuklo
VIDEO Policajci u Atlanti napali studenta i studenticu, dvojica dobila otkaz
Austrija miče nacistička obilježja iz Hitlerove kuće, smislili su kako to napraviti
Kaos u SAD-u: U pucnjavi ranjeno pet policajaca, napadnuta postaja, neredi posvuda
UN-ova povjerenica: Nasilje u SAD-u je podsjetnik na rasnu nejednakost