U Gradačcu je jučer održan 10. Tradicionalni karate turnir „GRADAČAC 2016“ na kome je učestvovalo 16 klubova sa 333 takmičara.
Na pomenutom takmičenju Karate klub "WINNER“ učešće je uzeo sa 83 takmičara. Takmičari tuzlanskog kluba ujedno su bili i najmasovniji tim, a na kraju turnira zasluženo i najuspješniji klub turnira osvojivši 57 medalja od čega: 23 zlatne, 12 srebrenih i 22 bronzane medalje.
- Zahvaljujemo se organizatoru na odličnoj organizaciji i gostoprimstvu, a naš klub na ovom takmičenju su predstavljali i najmlađi članovi kluba - navode iz "Winnera".
Zlatne medalje osvojili su:
1 DIZDAREVIĆ ARSLAN kate dječaci 2007 -9 godina
2. KOVAČ ADIS kate dječaci 2006 -10 godina
3.EKIPNO KATE DJEČACI 8-9 godina (Arslan Dizdarević,Ivano Pejić i Tarik Kadić)
4. EKIPNO KATE DJEČACI 10-11 godina (Adis Kovač,Amar Salkanović i Elmedin Mehanović)
5. HASIĆ DŽENITA kate djevojčice 2008-8 godina
6. KOVAČ EDISA kate djevojčice 2003-13 godina
7.KATE EKIPNO DJEVOJČICE 8-9 godina (Dženita Hasić,Ajla Mešković i Berina Bašić)
8. KOVAČ ADIS borbe dječaci 2006-10 godina – 30 kg
9.JAKUBOVIĆ AJDIN borbe dječaci 2006-10 godina + 45 kg
10. HURIĆ TARIK borbe dječaci 2003-13 godina + 60 kg
11. SOFTIĆ DINO borbe kadeti – 63 kg
12. ALJIĆ MIRZA borbe kadeti + 70 kg
13. SOFTIĆ DINKA borbe dječaci 2005-11 godina - 37 kg
14. HURIĆ EMINA borbe dječaci 2005-11 godina - 42 kg
15. KOVAČ EDISA borbe dječaci 2003-13 godina - 54 kg
16. BEKIĆ MAID kate dječaci oranž pojas 9 godina
17. KADIĆ TARIK kate dječaci oranž pojas 10 god. i stariji
18. DRAGIČEVIĆ SARA kate djevojčice žuti pojas 6 godina
19. AŠČIĆ ŠEJLA kate djevojčice oranž pojas 7 godina
20. LJUBUNČIĆ AJLA kate djevojčice oranž pojas 7 godina
21. BRKOVIĆ MERIMA kate djevojčice oranž pojas 8 godina
22. MEŠKOVIĆ AJLA kate djevojčice oranž pojas 9 godina
23. JAHIĆ MAJA kate djevojčice oranž pojas 10 god. i starije
Srebrene medalje osvojili su:
1. MEHANOVIĆ ELMEDIN kate dječaci 2006 -10 godina
2. KATE EKIPNO DJEVOJČICE 8-9 godina (Nela Halilović,Šejla Aščići Elma Salihović)
3. KATE EKIPNO DJEVOJČICE 10-11 godina (Emina Hurić,Maja Jahić i Adna Kurtalić)
4. MEHANOVIĆ ELMEDIN borbe dječaci 2006-10 godina – 30 kg
5. TRAKIĆ HARIS borbe dječaci 2003-13 godina - 45 kg
6. DURAKOVIĆ RASIM borbe dječaci 2003-13 godina - 50 kg
7. KRDŽIĆ JUNUZ borbe kadeti + 70 kg
8. PEJIĆ IVANO kate dječaci oranž pojas 8 godina
9. JAŠAREVIĆ EMIR kate dječaci oranž pojas 10 god. i stariji
10. HALILOVIĆ NELA kate djevojčice oranž pojas 8 godina
11. KADRIBAŠIĆ EMINA kate djevojčice oranž pojas 9 godina
12. KURTALIĆ ADNA kate djevojčice oranž pojas 10 god. i stariji
Bronzane medalje osvojili su:
1. SALKANOVIĆ AMAR kate dječaci 2006 -10 godina
2. DIVKOVIĆ MARINA kate djevojčice 2004-12 godina
3. HASIĆ VELIJA borbe dječaci 2003-13 godina - 50 kg
4. ŠURIĆ BORIS borbe kadeti -52 kg
5. ŽABIĆ AJLA borbe dječaci 2006-10 godina + 40 kg
6. HASANBAŠIĆ IHSANA borbe dječaci 2003-13 godina - 54 kg
7. HASANBAŠIĆ ADNA borbe kadetkinje - 54 kg
8. MEMIĆ KANITA borbe kadetkinje + 54 kg
9. MEŠKOVIĆ JUSUF kate dječaci žuti pojas 6 godina
10. MUJAGIĆ ISMAR kate dječaci žuti pojas 8 godina
11. DERVIŠEVIĆ FARIS kate dječaci žuti pojas 10 god.i stariji
12. MARKOVIĆ TONI kate dječaci žuti pojas 10 god.i stariji
13. SALKANOVIĆ ISMAR kate dječaci oranž pojas 7 godina
14. PEŠTALIĆ MUAMER kate dječaci oranž pojas 7 godina
15. HASANBAŠIĆ AJDIN kate dječaci oranž pojas 10 god. i stariji
16. BEKIĆ AMILA kate djevojčice žuti pojas 7 godina
17. MUJIĆ SAMRA kate djevojčice žuti pojas 8 godina
18. ALIBEGOVIĆ AJLA kate djevojčice žuti pojas 9 godina
19. TAHIROVIĆ VALENTINA kate djevojčice žuti pojas 9 godina
20. LUBIĆ EMIRA kate djevojčice žuti pojas 10 god. i stariji
21. BAŠIĆ BERINA kate djevojčice oranž pojas 9 godina
22. BOŠNJIĆ AJLA kate djevojčice oranž pojas 10 god. i starije