TUZLARIJE - VIJESTI 31.05.2018. u 10:50 Broj citanja: 3367 Rezultati prvenstva osnovnih i srednjih škola TK u atletici
Kantonalno prvenstvo osnovnih i srednjih škola Tuzlanskog kantona u atletici, održano je 29.05. na stadionu „Tušanj”, na kome je učestvovalo preko 350 učenika iz osnovnih i srednjih škola sa područja Tuzlanskog kantona.
Tehnički organizator takmičenja bio je AK „Sloboda-Tehnograd” koji je u saradnji sa Sportskim Savezom TK, te podršku studenata Fakulteta za tjelesni odgoj i sport omogućio takmičenje u discplinama 60 m 300 600/1000 m, 4x100 m kugla i dalj za učenike/ce osnovnih srednjih škola, te 100 m 400 m 800/1000 m, 4x100, kugla i dalj za učenike/ce srednjih škola.
Najuspješnije ekipe u kategoriji osnovnih škola su:
DJEVOJČICE:
ŽIVINICE
SREBRENIK
TUZLA I
60 M
1
2
3
300 M
1
8
2
600 M
8
2
1
4X100
2
2
3
KUGLA
1
2
7
DALJ
1
1
9
UKUPNO
14/I
17/II
25/III
DJEČACI:
SREBRENIK
ŽIVINICE
GRAČANICA
60 M
2
1
6
300 M
1
2
3
1000 M
5
9
4
4X100
3
1
5
KUGLA
1
2
6
DALJ
4
3
1
UKUPNO
16/I
18/II
25/III
Najuspješnije ekipe
u kategoriji srednjih škola su:
UČENICE SREDNJE ŠKOLE:
TUZLA
I
GRAČANICA
GRADAČAC
100 M
1
3
5
400 M
1
3
2
800 M
1
2
8
4X100
1
2
3
KUGLA
1
3
2
DALJ
2
1
5
UKUPNO
7/I
14/II
25/III
UČENICI SREDNJE ŠKOLE:
TUZLA
I
GRADAČAC
ČELIĆ
100 M
1
3
5
400 M
3
1
2
1000 M
1
2
8
4X100
1
2
4
KUGLA
1
6
4
DALJ
1
5
3
UKUPNO
8/I
19/II
26/III
SPORTSKI SAVEZ TUZLANSKOG KANTON A
PRVENSTVO
OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA TUZLANSKOG KANTONA U ATLETICI
REZULTATI
TUZLA, 29. 05. 2018.
Prezime
i ime
OPŠTINA
Rezultat
Plasman
Bodovi
1.
OMEROVIĆ
SEAD
.
GRAČANICA
5.25
1
2.
AVDAKOVIĆ
ISMAR
DOBOJ
ISTOK
5.21
2
3.
MALIĆ
ŠAĆIR
ŽIVINICE
5.15
3
Prezime
i ime
OPŠTINA
Rezultat
Plasman
Bodovi
1.
ALJIĆ
ELMA
ŽIVINICE
9.90
1
2.
NIŠANĐIĆ MARINA
SREBRENIK
9.15
2
3.
OSMIĆ
RASEMA
DOBOJ ISTOK
8.77
3
Prezime
i ime
OPŠTINA
Rezultat
Plasman
Bodovi
1.
ZIJADA
ŠEHIĆ
TUZLA 1
13,65
1
2.
SANELA
MUJKANOVIĆ
TUZLA 2
13,99
2
3.
BALJIĆ
ADISA
GRAČANICA
14,27
3
Prezime i ime
OPŠTINA
Rezultat
Plasman
Bodovi
1.
PAŠIĆ
BELMA
ŽIVINICE
4.24
1
2.
MRKALJEVIĆ
ALMIRA
SREBRENIK
4.06
2
3.
HALILOVIĆ
ALMINA
KALESIJA
4.04
3
Prezime i ime
OPŠTINA
Rezultat
Plasman
Bodovi
1.
MUJIĆ
SELMIN
SREBRENIK
13.13
1
2.
MURATOVIĆ
IBRO
ŽIVINICE
11.97
2
3.
MEMIČ
ANEL
LUKAVAC
11.58
3
Prezime i ime
OPŠTINA
Rezultat
Plasman
Bodovi
1.
DURANOVIĆ
MAHIR
SREBRENIK
40:27
1
2.
ALIĆ
RIZVAN
ŽIVINICE
40:67
2
3.
ALJIĆ
ALMERS
GRAČANICA
41:04
3
Prezime i ime
OPŠTINA
Rezultat
Plasman
Bodovi
1.
NOČAJEVIĆ
ALMA
ŽIVINICE
8:27
1
2.
ZILIĆ
NEJRA
SREBRENIK
8:56
2
3.
MANDŽIĆ
NELA
TUZLA
1
8:87
3
Prezime i ime
OPŠTINA
Rezultat
Plasman
Bodovi
1.
MUHTAREVIĆ
NEDIM
ŽIVINICE
6:57
1
2.
BULJUBAŠIĆ
AMAR
SREBRENIK
6:82
2
3.
BUBIĆ
KENAN
DOBOJ-ISTOK
7:04
3
Prezime i ime
OPŠTINA
Rezultat
Plasman
Bodovi
1.
BAJRIĆ
ENISA
TUZLA
I
10.27
1
2.
HABIBOVIĆ
ADINA
GRADAČAC
9.50
2
3.
HASIĆ
REFIJA
GRAČANICA
9.24
3
Prezime i ime
OPŠTINA
Rezultat
Plasman
Bodovi
1.
PIRAGIĆ
ALMIR
GRADAČAC
54:89
1
2.
ZEHEROVIĆ
MIRNES
ČELIĆ
55:23
2
3.
BOŠNJAKOVIĆ
HARIS
TUZLA
I
55:42
3
Prezime i ime
OPŠTINA
Rezultat
Plasman
Bodovi
1.
BULIĆ
AMIR
TUZLA
I
5.52
1
2.
SMAJLOVIĆ
ASIF
TEOČAK
5.45
2
3.
MURSELOVIĆ
EDIN
ČELIĆ
5.44
3
Prezime i ime
OPŠTINA
Rezultat
Plasman
Bodovi
1.
BAJRIĆ
EDINA
ŽIVINICE
47:42
1
2.
BERBEROVIĆ
ESMA
TUZLA
1
49:63
2
3.
DŽAFIĆ
AMILA
GRAČANICA
51:04
3
Prezime i ime
OPŠTINA
Rezultat
Plasman
Bodovi
1.
ŠILJIĆ
ABDULAH
TUZLA
1
14.47
1
2.
IBRIĆ
EMIR
SREBRENIK
14.26
2
3.
SALIHOVIĆ
NESIB
TUZLA
2
14.24
3
Prezime i ime
OPŠTINA
Rezultat
Plasman
Bodovi
1.
VEJZOVIĆ
HAJRUDIN
TUZLA
1
10:87
1
2.
FAZLIĆ
KENAN
TUZLA
2
11:44
2
3.
MOCIĆ
MEHMED
GRADAČAC
12:09
3
Prezime i ime
OPŠTINA
Rezultat
Plasman
Bodovi
1.
SELIMOVIĆ
HUSEIN
TUZLA
I
2:58:76
1
2.
MUJČINOVIĆ
SAMIR
GRADAČAC
3:01:45
2
3.
MUJIĆ
DAMIR
GRAČANICA
3:30:06
3
Prezime i ime
OPŠTINA
Rezultat
Plasman
Bodovi
1.
MURIĆ
AMNA
TUZLA
1
1:58:10
1
2.
SMAJIĆ
DŽENANA
SREBRENIK
1:58:81
2
3.
PUNDŽIĆ
FATIMA
GRADAČAC
1:59:13
3
Prezime i ime
OPŠTINA
Rezultat
Plasman
Bodovi
1.
TONČEVIĆ
MONIKA
TUZLA
I
2:45:75
1
2.
HUSIĆ
ALMEDINA
GRAČANICA
2:59:07
2
3.
KONJIĆ
AMILA
ČELIĆ
3:08:98
3
Prezime i ime
OPŠTINA
Rezultat
Plasman
Bodovi
1.
DŽINIĆ
AJLA
GRAČANICA
4.19
1
2.
FEJZIĆ
AMINA
TUZLA
I
4.17
2
3.
AGIĆ
DANIRA
ČELIĆ
3.97
3
Prezime i ime
OPŠTINA
Rezultat
Plasman
Bodovi
1.
HASANBAŠIĆ
MUBINA
TUZLA
I
1:04:81
1
2.
PEZEROVIĆ
BERINA
GRADAČAC
1:08:51
2
3.
ŠABIĆ
JASMINA
GRAČANICA
1:19:34
3
Prezime i ime
OPŠTINA
Rezultat
Plasman
Bodovi
1.
MORANJAK
ENSAR
GRADAČAC
1
2.
ŠEHIĆ
AZUR
TUZLA
I
2
3.
HUSAKOVIĆ
IBRAHIM
DOBOJ-ISTOK
3
Prezime i ime
OPŠTINA
Rezultat
Plasman
Bodovi
1.
ŠEHIĆ
ZIJADA, HASANBAŠIĆ MUBINA, MUJKANOVIĆ SANELA, KELJIĆ ARNELA
TUZLA
I
57:49:52
1
2.
KOVAČEVIĆ
MELISA, DŽINIĆ AJLA, SPREČIĆ DŽENANA, BAJRIĆ ADISA
GRAČANICA
1:00:61
2
3.
MAŠIĆ
LEJLA, FAČIĆ ADELISA, BRITVAREVIĆ AMRA, PEZEROVIĆ BERINA
GRADAČAC
1:00:89
3
Prezime i ime
OPŠTINA
Rezultat
Plasman
Bodovi
1.
FAZLIĆ
KENAN, VEJZOVIĆ HAJRUDIN, IBRIĆ VESID, BULIĆ AMIR
TUZLA
I
46:47
1
2.
TURBIĆ
AMIR, PIRAGIĆ ALMIR, MURAKOVIĆ ADEM, MOCIĆ MEHMED
GRADAČAC
48:72
2
3.
MURATOVIĆ
MAID, ČELIKOVIĆ EDIN, MEHMEDOVIĆ ALIJA, MUJAGIĆ ALMIR
GRAČANICA
49:26
3
Prezime
i ime
OPŠTINA
Rezultat
Plasman
Bodovi
1.
MUHTAREVIĆ
NEDIM, KARIĆ AHMED, KAKOVAC ARNEL, MUSTAFIĆ MUHAMED
ŽIVINICE
51:09
1
2.
HALILAGIĆ
AHMED, IMAMOVIĆ ENIS, TOKIĆ MUSTAFA, KASUMOVIĆ ADIN
LUKAVAC
51:11
2
3.
HUSIĆ
AMIR, SULJIĆ ELDIN, SULJIĆ DINO., DURANOVIĆ MAHIR
SREBRENIK
51:36
3
Prezime i ime
OPŠTINA
Rezultat
Plasman
Bodovi
1.
ZILIĆ
NEJRA, AHMIČEVIĆ AMILA, HODŽIĆ AJLA, NIŠANDŽIĆ MARINA
SREBRENIK
57:18
1
2.
BEŠIROVIĆ
ENISA, PAŠIĆ BELMA, MUMIĆ AJLA, BAJRIĆ EDINA
ŽIVINICE
58:80
2
3.
MANDŽIĆ
NELA, IMAMOVIĆ EDNA, KUSTURICA IRMA, ODOBAŠIĆ ADILA
TUZLA
1
59:58
3
EKIPNI PLASMAN – DJEVOJČICE OSNOVNE
ŠKOLE - KANTONALNO PRVENSTVO U ATLETICI
– TUZLA - 2018
ŽIVINICE
SREBRENIK
TUZLA I
60 M
1
2
3
300 M
1
8
2
600 M
8
2
1
4X100
2
2
3
KUGLA
1
2
7
DALJ
1
1
9
UKUPNO
14/I
17/II
25/III
EKIPNI PLASMAN – DJEČACI OSNOVNE
ŠKOLE - KANTONALNO PRVENSTVO U ATLETICI
– TUZLA 29. 05. 2018
SREBRENIK
ŽIVINICE
GRAČANICA
60 M
2
1
6
300 M
1
2
3
1000 M
5
9
4
4X100
3
1
5
KUGLA
1
2
6
DALJ
4
3
1
UKUPNO
16/I
18/II
25/III
EKIPNI PLASMAN – UČENICE SREDNJE
ŠKOLE - KANTONALNO PRVENSTVO U ATLETICI
– TUZLA - 29.05. 2018
TUZLA I
GRAČANICA
GRADAČAC
100 M
1
3
5
400 M
1
3
2
800 M
1
2
8
4X100
1
2
3
KUGLA
1
3
2
DALJ
2
1
5
UKUPNO
7/I
14/II
25/III
EKIPNI PLASMAN – UČENICI SREDNJE ŠKOLE -
KANTONALNO PRVENSTVO U ATLETICI – TUZLA 29. 05. 2018
TUZLA I
GRADAČAC
ČELIĆ
100 M
1
3
5
400 M
3
1
2
1000 M
1
2
8
4X100
1
2
4
KUGLA
1
6
4
DALJ
1
5
3
UKUPNO
8/I
19/II
26/III
(tuzlarije.net)