Tekstualni prenos utakmice:
FK Tuzla City - FK Sloboda 1:0

Džafić povrijeđen leži na zemlji, ambulantno vozilo dovezeno je na tartan stazu

Četiri minute sudijske nadoknade

89´ - Balić je dobio drugi žuti karton, igramo sa 10 fudbalera

86´ - Resić mijenja Mujagića

85´ - Još pet minuta do kraja utakmice na Tušnju

83´ - Pokušaj Miškovića iz slobodnog udarca, u nastavku i Mujagić pokušava šutirati na gol domaćina, ali odbrana Tuzle blokira njegov udarac

79´ - Gužva pred našim golom nakon kornera, ali odbrana Crveno - crnih otklanja opasnost

75´ - Trostruka izmjena u našim redovima: Osmić, Kurtalić i Dž. Beganović izlaze, Mišković, Đorđić i Alić ušli su u igru

74´ - Dobra prilika za Tuzlu, Argentinac Doffo šutira preko gola

- Sudija Bandić procijenio je da je Ilić u šesnaestercu faulirao Ramića i svirao najstrožu kaznu za Tuzlu

68´ - Domaćini vode 1:0. Brkić je savladao Golubovića

67´ - Penal za Tuzlu City

64´ - Leko mijenja Predragovića

61´ - Crveno - crni bolje igraju. U par navrata opasno prijete golu Tuzle

58´ - Odličan centaršut Amara Beganovića sa desne strane, Nukić otklanja opasnost ispred svog gola...Još jedna velika prilika našeg tima, udarac Maksimovića blokira odbrana domaćina

56´ - Gužva pred golom Crveno - crnih, naša odbrana ponovo je na visini zadatka

54´ - Bez uzbuđenja na terenu, igra se između dva šesnaesterca

46´ - Počelo je drugo poluvrijeme

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45´+1´ - Korner za Crveno - crne, ali bez opasnosti po Tuzlu

41´ - Opasno pred golom Tuzle, šut Maksimovića blokira Morris

40´ - Ulazimo u zadnjih pet minuta prvog poluvremena. Rezultat je 0:0

34´ - Najbolja prilika za domaćine, ali volej udarac Mehidića izvrsno brani Golubović

31´ - Korner za Tuzlu, lopta dolazi do Crnkića na drugoj stativi, a on loptu šutira preko gola

29´ - Terenska inicijativa Tuzle, Crveno - crni povučeni igraju na kontranapad

22´ - Brkić izvodi slobodan udarac iskosa sa lijeve strane, no Kurtalić sjajno reaguje i izbacuje loptu izvan našeg šesnaesterca

18´ - Gužva pred našim golom, no Ilić otklanja opasnost

17´ - Opasnost pred golom domaćina, dobra kombinacija Crveno - crnih i centaršut u šesnaesterac. Muminović u skoku promašuje loptu, a ona odlazi u gol -aut

13´ - Bez uzbuđenja na tušanjskom travnjaku

5´ - Sjajan početak meča, igra se dinamično na obje strane

2´ - Prečka! Igrač Tuzle City sam je sebi poslao loptu u prečku, u nastavku jedan od načih igrača šutira glavom preko gola domaćina.

1´ - Počela je utakmica!

- Još 10 minuta preostalo je do početka meča na Tušnju. Sretno Crveno - crni!

(tuzlarije.net - FK Sloboda)

11.05.2024. Broj citanja: 106
VIDEO Velike poplave u Afganistanu, mnogo je mrtvih

11.05.2024. Broj citanja: 85
Goleme poplave u Brazilu, raste broj žrtava: ˝Ljudi su vikali upomoć. Bilo je užasno˝

11.05.2024. Broj citanja: 87
Ovako izgledaju Alpe kad ih obasja polarna svjetlost

10.05.2024. Broj citanja: 301
Rusi probili granicu, došli na par kilometara od ključnog grada. Ovo je pozadina

10.05.2024. Broj citanja: 126
Bus pun ljudi pao u rijeku u ruskom gradu, najmanje 7 mrtvih

10.05.2024. Broj citanja: 133
Baterije sve češće uzrokuju požar: ˝Takvi požari mogu biti eksplozivni, brzo se šire˝

10.05.2024. Broj citanja: 279
Zviždač: Bilo do 200 nedostataka na trupovima Boeinga 737, nekada su falili dijelovi

10.05.2024. Broj citanja: 153
Uvodi li Njemačka ponovo vojni rok?

09.05.2024. Broj citanja: 139
VIDEO Boeing sa 78 putnika izletio s piste u Senegalu

09.05.2024. Broj citanja: 192
VIDEO Konj snimljen na krovu potopljene kuće u Brazilu: ˝Pokušat ćemo ga spasiti˝

Iznenadni napad Rusa preko granice, ljudi bježe. Bijela kuća objavila crnu prognozu
Macron: Nadam se da se Francuzi neće morati boriti u Ukrajini
Trump: Neću izabrati Nikki Haley za potpredsjedničku kandidatkinju
Sigurno ste osjetili centrifugalnu silu. Zašto je fizika ne priznaje?
Analitičar: Iznenađuje snaga ruskog napada preko granice. Dva su razloga za to
UN: Iz Rafaha od ponedjeljka pobjeglo 150.000 ljudi. Izrael: Otišlo ih je duplo više
VIDEO Čovjeka u JAR-u spasili iz ruševina zgrade nakon pet dana. "Ovo je čudo"
Trump bi za potpredsjednicu mogao izabrati Nikki Haley?
Snažna sunčeva oluja pogodila je Zemlju. Ovako jaka nije bila od 2003. godine
Izraelski zviždači opisali zlostavljanje Palestinaca u pritvorskom centru
Ukrajinski general: Ključna faza rata su iduća dva mjeseca
Izrael pozvao ljude da napuste Rafah, ne odustaje od novih napada
Povijesne poplave u Brazilu, raste broj žrtava
Počela dugo očekivana ruska ofenziva na Harkiv. Ovo su scenariji
UN upozorava Izrael da ne napada Rafah: "To bi izazvalo epsku humanitarnu katastrofu"