Info: Za sve nejasnoce tu su moderatori kojima se mozete obratiti za pomoc ......vezanu za forumske probleme, za sve ostalo morate naci nekoga drugog. :)


FORUM : Sex : Najstariji zanat na svijetu
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Najstariji zanat na svijetu

Gotovo svaki dan u nekim od novima mozemo naci tekst o prostituciji.Ni Tuzla kao grad nije bila postedjena ovakvih tekstova.Neki misle kako to treba nastrozije kaznjavati, drugi opet tvrde "nema prisile, njena roba njen ducan, poklanja, daje ili prodaje kome hoce i po cijeni kojoj hoce. Policija nema nista stim"?

Kako vi gledate na ovaj problem? Kao uvod moze nam posluziti ovaj tekst iz Vecernjeg lista Zagreb.

"Nebojša P., (61), bivši fizioterapeut jugoslavenske muške košarkaške i hrvatske ženske odbojkaške reprezentacije, te sadašnji vlasnik salona za masažu u zagrebaèkom Domu sportova završio je u remetineèkom pritvoru zbog sumnje da je organizirao lanac elitne prostitucije u Hrvatskoj. Njegove "zaposlenice" bile su, neslužbeno doznajemo, domaæe posvuduše, a usluge su, doznajemo, koristili poslovnjaci, koji si mogu priuštiti noænu damu za od tristo do tisuæu eura, ali neslužbeno i neki ugledni hrvatski lijeènici.

Velika policijska akcija

S Nebojšom P. pred istražnog suca u Zagrebu u subotu je dovedena ženska osoba M. T. K., s kojom je radio u timu, a koju se takoðer tereti za povoðenje. Za razliku od njega, kojem je nakon davanja opširnog iskaza istražnom sucu odreðeno zadržavanje iza rešetaka zbog utjecaja na svjedoke i opasnosti od ponavljanja djela, njoj je pritvor odreðen samo zbog utjecaja na svjedoke. Protiv oboje je podnesen optužni prijedlog.

Njih dvoje su, kako se èini, samo prve "žrtve" kojima su lisièine stavljene na ruke jer široka policijska istraga u sklopu koju su uhiæeni još uvijek traje i to navodno u cijeloj Hrvatskoj tako da se MUP trenutaèno drži one silenzio stampa. Prema nekim informacija sve se to odigravalo u stanovima i hotelima diljem zemlje. Kojima i tko je toèno u svemu sudjelovao, još nije poznato.

Ljubitelj lijepih žena

Nebojša P. u sportskim je krugovima vrlo poznat kao veseljak, koji je uvijek radio zabavne spaèke, ali prije svega kao odlièan fizioterapeut što dokazuje i èinjenica da je bio službeni maser KK Cibone u njezinim najboljim danima, krajem osamdesetih kada je za taj zagrebaèki klub igrao legendarni i nikad prežaljeni Dražen Petroviæ. Poslije, poèetkom devedesetih godina, kada su naše sportašice osvojile drugo mjesto na Europskom prvenstvu, bio je i službeni maser ženske odbojkaške reprezentacije. Nebojša P., prièaju upuæeni, kao maser se sprijateljio s tada poznatim košarkaškim imenima, za koje koje su se u to vrijeme lijepile prekrasne žene s kojima je pak, uvijek uživao biti u društvu.

U Domu sportova u najmu ima salon za masažu, ali kako tvrde, upuæeni, rijetko se ondje pojavljuje.

Jedna od svjedokinja u sluèaju navodno æe biti i bivša manekenka Simona Šajn. No, te je navode demantirala: – Ne znam o èemu prièate – rekla je S. Šajn.

O prostituciji meðu domaæim manekenkama svojedobno je progovorila upravo Simona Šajn izjavivši da neke od njih prodaju tijela za od sto do tisuæa eura. S obzirom na to da su prihodi sa modnih revija u nas vrlo skromni, djevojke, rekao je jednom prilikom Ante Gotovac, na taj naèin pune budžet".

18-07-2011 at 03:19 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najstariji zanat na svijetu

Ja zanata i g....a

18-07-2011 at 23:04 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Najstariji zanat na svijetu

citat:
MelMel wrote:


Treba ga legalizovati.


Ja mislim da ga treba okarakterisati kao krivièno djelo.
18-07-2011 at 23:09 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Najstariji zanat na svijetu

citat:
MelMel wrote:


Iskorijeniti ga neces, a sa legalizacijom bar moze da se drzi pod kontrolom. Manje zaraznih bolesti, itd.


Sve se može kad se hoæe, ne treba se èovjek predati bolesti, treba je pokušati pobijediti
18-07-2011 at 23:14 | Ukljuèi u odgovor
sejla
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 04-05-2007
Lokacija: Svedska
Odgovori: 801
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najstariji zanat na svijetu

Zene rade svoj poso  


9.mart.2008
18-07-2011 at 23:26 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Najstariji zanat na svijetu

citat:
racionalna manjina wrote:


Ja mislim da ga treba okarakterisati kao krivièno djelo.

tanki smo sa prdekanama
osim toga kad je veæ legalizovana politièka prostitucija u parlamentima (a imamo ih više nego javnih kuæa) trebalo bi legalizovati i ovu "zanatsku" djelanost.Država bi ubirala porez,a svakako bi bilo manje sexualno isfrustriranih.
18-07-2011 at 23:56 | Ukljuèi u odgovor
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najstariji zanat na svijetu

S obzirom da je to najstariji zanat na svijetu, cisto sumnjam da ce da bankrotira

19-07-2011 at 13:20 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Najstariji zanat na svijetu

citat:
dado 66 wrote:

a sta kad se desi da treba provest stecaj

Nisam èula da je igdje ,ijedna javna kuæa bankrotirala.Naravno u državama gdje je prostitucija legalizovana.Ako ti znaš,de navedi nam primjer ili pastuj link.
19-07-2011 at 14:17 | Ukljuèi u odgovor
dado 66
Nivo: Forumas sa iskustvom
jebem radoznale
Registriran(a): 14-02-2010
Lokacija: bih
Odgovori: 83
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Najstariji zanat na svijetu

citat:
soraya wrote:

Nisam èula da je igdje ,ijedna javna kuæa bankrotirala.Naravno u državama gdje je prostitucija legalizovana.Ako ti znaš,de navedi nam primjer ili pastuj link.



moram priznat,neznam bas da je neka javna kuca u stecaju,ehehh,ali znam za neke slucajeve u privatnom,kako bi da kazem,gdje se radilo u manjem obimu,ehhehehe,pa je bilo mnogo problema,a ima vise takvih slucajeva,,,,,aahahahahahhh
19-07-2011 at 17:18 | Ukljuèi u odgovor
dado 66
Nivo: Forumas sa iskustvom
jebem radoznale
Registriran(a): 14-02-2010
Lokacija: bih
Odgovori: 83
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Najstariji zanat na svijetu

citat:
dado 66 wrote:



moram priznat,neznam bas da je neka javna kuca u stecaju,ehehh,ali znam za neke slucajeve u privatnom,kako bi da kazem,gdje se radilo u manjem obimu,ehhehehe,pa je bilo mnogo problema,a ima vise takvih slucajeva,,,,,aahahahahahhh




e da,zaboravio sam kazat,u jednom takvom slucaju sam bio kao neki stecajni upavitelj,heehehehhe
19-07-2011 at 17:19 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 19
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: 2zla, darijo, dijanaaa, flower2166, GT1, jomba, minka84, nea84, pickup, Stojak, Vojsek
FORUM : Sex : Najstariji zanat na svijetu New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice