Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Moja TV ili Total TV
Strana: 1 2 3
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Moja TV ili Total TV


Razmisljam o MOJA TV ali sad mi kazu da je Total TV dobra (do juce nikad cula) pa me zanima ima li ko, vasa misljenja, iskustva.

Kablovske i loseg signala mi je na vrh glave.

23-10-2011 at 19:59 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moja TV ili Total TV

vidis, nemam pojma nista o ovoj total tv, al' sam prije mjesec dana uzela moja tv, kad sam se selila... adsl i telefon prebacim u ured, a kuci uvedemo moju

sama sam bila vrlo skepticna prema ideji, posebno vezano za internet, jer mi treba za posao...

nakon mjesec dana, mislim da sam na dobitku! internet mi je bolji od adsl-a (iako je adsl bio, navorno, duplo brzi protok!). na tv slika kao mlijeko, da ne govorim da nema vise placanja telefonske pretplate...

nisam ja neki ljubitelj bhtelecom-a, al' s ovim sam zadovoljna... 60-tak maraka mjesecno, imam sve i za sada nisam imala problema s uslugom (osim sto su u prvih 10 dana tri puta pogresno ukljucivali i iskljucivali )

23-10-2011 at 20:08 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Moja TV ili Total TV

citat:
statebriga wrote:
vidis, nemam pojma nista o ovoj total tv, al' sam prije mjesec dana uzela moja tv, kad sam se selila... adsl i telefon prebacim u ured, a kuci uvedemo moju

sama sam bila vrlo skepticna prema ideji, posebno vezano za internet, jer mi treba za posao...

nakon mjesec dana, mislim da sam na dobitku! internet mi je bolji od adsl-a (iako je adsl bio, navorno, duplo brzi protok!). na tv slika kao mlijeko, da ne govorim da nema vise placanja telefonske pretplate...

nisam ja neki ljubitelj bhtelecom-a, al' s ovim sam zadovoljna... 60-tak maraka mjesecno, imam sve i za sada nisam imala problema s uslugom (osim sto su u prvih 10 dana tri puta pogresno ukljucivali i iskljucivali )


Internet mi je vrlo bitan, telefon isto, vidjela sam da je lijepa slika, jedino me brine sto kad iskoci ne radi nista od pobrojanog, ali kazu da je to rijetko i kratko.

I taman mislim da sutra odem da predam zahtjev kad cujem i za tu Total TV e joj sad ne znam sta cu.
23-10-2011 at 20:21 | Ukljuèi u odgovor
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moja TV ili Total TV

A cija je Total TV?

23-10-2011 at 21:34 | Ukljuèi u odgovor
Necko
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 05-09-2002
Lokacija: Sarajevo
Odgovori: 1240
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moja TV ili Total TV

citat:
sunce wrote:

Razmisljam o MOJA TV ali sad mi kazu da je Total TV dobra (do juce nikad cula) pa me zanima ima li ko, vasa misljenja, iskustva.

Kablovske i loseg signala mi je na vrh glave.


,,Moja TV" je vrhunski proizvod, trenutno najbolji na trzistu i kako stvari stoje jos dugo ce tako biti... Problem je sto se ranije dugo cekalo na realizaciju, ne znam je li to sad ide brze.


svima
23-10-2011 at 21:36 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moja TV ili Total TV

citat:
sunce wrote:

Razmisljam o MOJA TV ali sad mi kazu da je Total TV dobra (do juce nikad cula) pa me zanima ima li ko, vasa misljenja, iskustva.

Kablovske i loseg signala mi je na vrh glave.

odnedavno koristim Moju TV i prijatno sam iznenadjena kvalitetom.Paket je fiksni telefon+tv,bez interneta (odranije uveden ADSL).Nemam zamjerki,osim što su u mom sluèaju neažurni sa raèunima.Ta Total tv mislim da je iz RS ,ali nisam sigurna.
23-10-2011 at 22:57 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moja TV ili Total TV

citat:
sunce wrote:


Internet mi je vrlo bitan, telefon isto, vidjela sam da je lijepa slika, jedino me brine sto kad iskoci ne radi nista od pobrojanog, ali kazu da je to rijetko i kratko.

I taman mislim da sutra odem da predam zahtjev kad cujem i za tu Total TV e joj sad ne znam sta cu.



Još koji mjesec pa dvije godine kako koristim Moju TV. Internet bez veæih problema, rijetko puca veza. TV dobra slika, a izbor kanala bi moga biti malo bolji pogotovo kada vidim Telemach i pogotovo Logosoft kojih bezbeli ovdje neæe biti još duugo. Total TV koliko se da primjetit' nema hrvatskih kanala i veæine naših (osim FTV, OBN, Pink, RTRS) a Moja TV nema srpskih (RTS 1 i 2, B92) pa kome šta paše. BH Telecom završava projekt optike do ulaza pa se može oèekivati i poveæanje brzine interneta a i najavljuju se novi kanali. Kad nemamo nikakvu konkurenciju BH Telecom ostaje jedina opcija.
Ne znam dokle stigoše s prodajom Telekom Srbije, jer se govorilo i o turcima, austrijancima, njemcima... kao potencijalnim kupcima. Da ih kupi bilo ko od ovih teško da bi ovi naši mogli više odolijevati ulasku prave konkurencije, a onda bi i nama bilo bolje. Ovako daj šta daš.
24-10-2011 at 20:15 | Ukljuèi u odgovor
cica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 12-02-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 18418
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moja TV ili Total TV

Sunèice
Pitam danas ovog momka što se doselio, on ima ugovor sa Total tv, kaže da su odgovorni neki iz Banja Luke, a to je valjda glavno nešto u Srbiji, e s njima ugovor ide na 2 godine, pretplata je od 12 i 16km, a prikljuèak 70km.
Kaže da je prijem odlièan, da ima puno kanala i da nema prekida

I mi smo u dilemi kao i ti

24-10-2011 at 22:57 | Ukljuèi u odgovor
Walter did not know
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 12-04-2011
Lokacija: tz
Odgovori: 878
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moja TV ili Total TV

Paketi total TV
http://www.totaltv.tv/Ponuda/412/Paketi.shtml

Servis za Total TV u Tuzli
Tuzla TV SERVIS SPEKTAR Stupine B 6 063 894 558 Radovan Pavloviæ

25-10-2011 at 19:55 | Ukljuèi u odgovor
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Moja TV ili Total TV

Pa na totalu nema: HRT1, HRT2, Nova, RTL HR, Sportklub, Arena 1, Arena 2,3,4 Uæeraj onda totalu

25-10-2011 at 20:16 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 45
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Tuzlarije : Moja TV ili Total TV New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice