Info: Za sve nejasnoce tu su moderatori kojima se mozete obratiti za pomoc ......vezanu za forumske probleme, za sve ostalo morate naci nekoga drugog. :)


FORUM : Sex : Najstariji zanat na svijetu
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najstariji zanat na svijetu



Izgleda da u Hrvatskoj ozbiljno pristupaju problematici savremenog seks turizma.Neke od ucesnica vec prijete tuzbama uz konstataciju "da su im novinari unistili zivot". Prije ce biti da im je to dobra reklama?


[Edited by Dajdza on 26-07-2011 at 04:08 GMT]

26-07-2011 at 04:05 | Ukljuèi u odgovor
blentava
Nivo: Forumski doajen
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Lokacija: Belgrade, Serbia
Odgovori: 4005
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najstariji zanat na svijetu

http://www.scribd.com/doc/55990061/40/Pojam-i-razmere-prostitucije

16-08-2011 at 21:03 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najstariji zanat na svijetu

Ispovijest prostitutke: "Otišla sam na Kosovo da bih prehranila djecu"

citat:
"Otišla sam da bih prehranila porodicu. Obeæavali su mi da æu raditi kao hostesa u jednom klubu. Onda su mi uzeli dokumenta i prisiljavali na prostituciju. Tukli su me, držali vezanu, snimali telefonom, a onda su mi rekli da æe sve pokazati mojoj porodici ako ne pristanem da radim sve što mi kažu. Iz tog pakla nema izlaza" - kroz suze prièa za "Blic" Z. S. (32) iz Kruševca, koja radi kao prostitutka u jednom klubu izmeðu Prištine i Kosovske Mitrovice. Kada se iz Prištine krene ka Kosovskoj Mitrovici, na oko 15 kilometara, na izlazu iz šume, s desne strane puta je noæni striptiz klub. Unutra glasna muzika, prigušena svijetla, nekoliko stolova, drveni šank, velika gužva. Ovaj klub je nadaleko poznat po prostitutkama, a kako kažu u Prištini, gazde plaæaju lokalnoj policiji "kako bi ih pustili da rade". Soba ukopana sprat ispod zemlje. Oko èetiri kvadrata, stali krevet, ormar i kupatilo. Srpkinja Z. S. sjeda na kauè i kreæe da se skida, bez rijeèi. Tek nakon objašnjenja da želimo da razgovaramo s njom, kreæe prièu. Ovi ljudi nisu naivni. Sve su to kriminalci iz Albanije. Drže nas ovdje zatoèene, niko im ništa ne može. Ja sam dvoje dece i muža ostavila misleæi da æu ovdje da zaradim neki novac. Onda su me prisilili da radim ovo. Kontakt sa porodicom imam samo tako što im svakog mjeseca pošaljem kovertu sa novcem. Ne daju mi da prièam sama telefonom. Nekoliko puta sam pokušavala da se ubijem, ali se sve nadam da æu se jednom izvuæi iz ovoga - kroz plaè prièa Z. S. Kosovska policija u saradnji sa Eulexom istražuje ko iz Srbije uèestvuje u albanskom lancu prostitucije i djevojke iz siromašnih srpskih opština iz okoline Niša šalje na Kosovo i Metohiju, gdje rade kao prostitutke.

17-08-2011 at 19:07 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najstariji zanat na svijetu

Drzavnik i zavodnik

  

citat:


Skandal u Italiji se nastavlja: Èovjek "sredio" 30 žena za Berlusconija

Talijanski biznismen Gianpaolo Tarantini priznao je kako je uposlio više od 30 žena koje su odlazile na zabave Silvija Berlusconija. Bile su to redom mlaðe, vitke djevojke od kojih su neke i spavale s talijanskim voðom. Mediji napadaju premijera koji više vremena provodi sa svojim odvjetnicima nego u promišljanju državne strategije. » Huffington Post

17-09-2011 at 02:06 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najstariji zanat na svijetu

Sreca sto zivi u Italiji, jer Italijani cijene zavodnike. Da je u SAD vec bi podnio ostavku. Klinton je sredio jednu pa mu se tresla stolica.


citat:
Italijanske novine objavile su transkripte telefonskih razgovora Silvija Berlusconija, u kojima se nestašni italijanski premijer navodno hvalio kako se ispred njegove sobe naredalo 11 djevojaka kako bi imale seks sa njim. Prisluškivani razgovor Berlusconi je vodio sa poduzetnikom Gianpaolom Tarantinijem, kojeg italijansko tužilaštvo sumnjièi za organizovanje lanca elitne prostitucije. Objavljeni transkripti izazvali su novu dozu kritika italijanske javnosti za Berlusconija, koji ionako ne kotira najbolje zbog ekonomske krize koja trese zemlju. U transkriptu najzanimljivijeg razgovora, Berlusconi je Tarantiniju 1. januara 2009. godine kazao kako je 11 djevojaka èekalo ispred njegove sobe, ali da je "odradio" samo njih osam, "jer ih nije mogao sve". U jednom drugom razgovoru, Berlusconi je sebe opisao kao "premijera u svoje slobodno vrijeme". Opozicijski zastupnici su zatražili istragu povodom jednog transkripta, u kojem se sugeriše kako se vladin službeni avion koristio za prevoz djevojaka na Berlusconijeve privatne zabave, prenosi Index.

18-09-2011 at 15:06 | Ukljuèi u odgovor
blentava
Nivo: Forumski doajen
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Lokacija: Belgrade, Serbia
Odgovori: 4005
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najstariji zanat na svijetu

On nju nije sredio veæ je ona njega "sredila".

18-09-2011 at 21:05 | Ukljuèi u odgovor
flor
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 24-06-2010
Odgovori: 1156
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najstariji zanat na svijetu


Moralo bi se bar pokušati cijeniti poštenje jedne prosjeène prostitutke; ona se barem ne pretvara da radi svoj posao za dobrobit èovjeèanstva...

21-09-2011 at 23:58 | Ukljuèi u odgovor
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najstariji zanat na svijetu

kao sto i "Da alkohol nije izumljen, mnoge bi Angele Merkel ostale nedoyebane"

isto tako "Da ne postoji ovaj najstariji zanat na svijeu mnogi bi Berlsuskoni za jedinog frenda imali samo Desanku Sakic"

Helem, on je ipak kralj kraljeva u istoriji svjetske politicke elite, planetarna ikona kurvaluka...

22-09-2011 at 06:52 | Ukljuèi u odgovor
muamertz
Nivo: Forumas sa iskustvom
idem ka svojim ciljevima

Registriran(a): 07-11-2011
Lokacija: Sharana
Odgovori: 44
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najstariji zanat na svijetu

ha platio direktno doticnoj ili neku tzv"pos tenu" odveo na veceru radi istog cilja pa nekada je bolje platiti direktno doticnoj makar ne moras da slusas lazi kako je postena a kroz pola sata otkrije sve svoje cari.... tako da svejedno je i dobro bi bilo legalizovati sto posao kao i svaki samo da se redovno kontrolisu doticne.. tako nesto ima u par drzava svijeta... i super je dobijes kakvog zelis bez puno muke i ikakve price hehehehhe

09-11-2011 at 22:25 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Najstariji zanat na svijetu

citat:
kagemusha wrote:
... i naravno zadrze robu

a sto pola duse ode kao nus produkt prodaje?
16-02-2012 at 23:24 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 48
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Sex : Najstariji zanat na svijetu New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice