Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Flert
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Flert

citat:
Aidatuzla wrote:



nije da on namjerno laze nego stvarno misli da ga prodavacica gleda


nekako ga ti ovdje, bolesnim napravi..
a mozda ga ona stvarno gleda..
14-02-2012 at 11:56 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Flert

uvijek i zanavijek one gledaju,i daju povoda al da kako nisu one krive,nego eto,naprosto im neprijatno,al ne mogu nista povodom toga...

il se okrenu i odu

14-02-2012 at 11:58 | Ukljuèi u odgovor
Azur
Nivo: Forumski doajen
xxxxxyyyyy

Registriran(a): 24-07-2005
Odgovori: 5025
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Flert

citat:
MelMel wrote:

e to je to, kad mator insan pati za mladoscu pa se ufura da ga prodavacica gleda, bari i flertuje s njim.



Ma nije samo da gleda, nego i direktno pita:"Hoces 'hebat"?

Poslije potvrdnog odgovora, kaze ona, 30 evra i placanje unapred...prave prodavacice, ko kaze da nisu


14-02-2012 at 12:22 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Flert

citat:
samson wrote:



e,pa vidis to i nije tako jednostavno

ona je ko ,kako bi to lijepo reko,ma ko dzenaza pa je nebi priupito jerbo me i sama pomisao na to prepada
a da mjenjam granap,malo zahebato,jer valja onda u drugo selo a tamo u granapu ima jedna brkata da te bog sacuva
nije laHko musko bit'


ma ona samo hoce da razgovara s tobom..
14-02-2012 at 12:32 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Flert

citat:
momak wrote:



Posto ovaj flert podrazumjeva da i druga strana nesto ucini, ja sam jos daleko od tog nivoa
Ocigledno pjesme nisu dovoljne, a mozda no dobre.
Posto sam ja ozenjen nesto taj flert ipak nije za mene, mislim jesam ja za flert al brate opasno je i ne treba mi taj problem.
Mozda sam i kukavica kako kaza Blentava al ne bi da testiram svoju drazu polovinu.
Meni ipak nedostaje ono iz momackog vremena kad smo svi bili mladi i zaljubljeni. Radovali se i kad jaran nadje novu curu pa svi oko nje lebdimo, bez zadnjih namjera, drzimo je ko malo vode na dlanu, onako drugarski jer postaje dio nas. A ona to prepozna i tako i shvati , da je dio nas i uzvrati tkodje drugarskom paznjom. Sve sto mozete ocekivati, ako uopste sta i ocekujete, jeste drugarski poljubac u obraz.
Naravno nije to flert al nas je to nosilo i cinilo mladost ljepsom.
Al nisam vise momak


Pa momak, da ti pravo kazem meni je sve ovo vise stvar zeze, i dok se moze zezati a da niko ne bude povrijedjen pa i ako je u pitanju cyber svijet to je ok, sve ostalo nije za mene. Jedno je malo koketiranja sa nekim kome se ni ime ne zna a drugo je medjusobna privlacnost koja se ne moze ni sakriti. Ovo drugo se zna primijetiti kod nekih kolega .

Ljudi koji previse misle, imaju osjecaj za odgovornost i druge u principu i nisu neki svaleri (nakon flerta). Tesko je to kad se misli da se ne povrijedi niko, lako je biti sebican i misliti samo na sebi hajde misli na druge.

Meni pjesme koji ti ostavis i ja se zahvalim i nisu flert , vise mi je to kao neka bezazlena simpatija, tako nesto, ili grijesim?

Nasmijala me senzalna jer je rekla da samo na sahranama ne flertuje



racionalna manjina mislim da si i ti ozbiljno pristupio temi, ne poznajem te, ne znam ni kojih si godina ali mi se cini da ili si mlad pa jos idealizujes odnose izmedju ljudi ili imas negativno iskustvo (neko se poigrao sa tvojim osjecanjima) u svakom slucaju vrlo posten stav kakav se u zivotu rijetko srece.
14-02-2012 at 19:32 | Ukljuèi u odgovor
momak
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 09-06-2006
Lokacija: u sevdahu
Odgovori: 2672
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Flert

citat:
sunce wrote:


Pa momak, da ti pravo kazem meni je sve ovo vise stvar zeze, i dok se moze zezati a da niko ne bude povrijedjen pa i ako je u pitanju cyber svijet to je ok, sve ostalo nije za mene. Jedno je malo koketiranja sa nekim kome se ni ime ne zna a drugo je medjusobna privlacnost koja se ne moze ni sakriti. Ovo drugo se zna primijetiti kod nekih kolega .

Ljudi koji previse misle, imaju osjecaj za odgovornost i druge u principu i nisu neki svaleri (nakon flerta). Tesko je to kad se misli da se ne povrijedi niko, lako je biti sebican i misliti samo na sebi hajde misli na druge.

Meni pjesme koji ti ostavis i ja se zahvalim i nisu flert , vise mi je to kao neka bezazlena simpatija, tako nesto, ili grijesim?

Nasmijala me senzalna jer je rekla da samo na sahranama ne flertuje



racionalna manjina mislim da si i ti ozbiljno pristupio temi, ne poznajem te, ne znam ni kojih si godina ali mi se cini da ili si mlad pa jos idealizujes odnose izmedju ljudi ili imas negativno iskustvo (neko se poigrao sa tvojim osjecanjima) u svakom slucaju vrlo posten stav kakav se u zivotu rijetko srece.




To je to, hvala na razumjevanju.

Pjesme koje ostavljam su u stvari pjesme koje ja svakodnevno slusam, i svejedno je gdje cu ih postaviti. Malo mi je lakse naciniti izbor kad se nekoga sjetim pa cesto podmetnem na temu umjesto poljupca (ovog virtuelnog ) ostavi pjesmu.
Trudim se da mi makar ovdje bude zabavno, jer je ozbiljnih tema previse u stvarnom zivotu, cak i ovdje rijetko citam ozbiljne teme.
Nadam se da nikoga "svojim" pjesmama ne vrijedjam i ne brinem, a raduje me ako jos neko slusa ovu muziku.

O svaleranciji ne razmisljam ni ovdje ni u stvarnom zivotu a bilo bi mi drago da se nekad upoznamo, negdje slucajno, kao uostalom i sa ostalom rajom sa foruma.
Vjerujem da ovdje ima neko koga i poznajem, mali je svijet.
14-02-2012 at 19:50 | Ukljuèi u odgovor
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Flert

citat:
MelMel wrote:
Najbolje flertuju Bosanci. Sofistikacija je definitivno njihova jaca strana.






"Mrka! - Hosh bombon?!"......vjerovatno si na ovu vrstu sofistikacije mislila......to nas i cini jedinstvenim - mi lezimo na nalazishtu necega...
15-02-2012 at 00:07 | Ukljuèi u odgovor
blentava
Nivo: Forumski doajen
Aequam memento rebus in ardius

Registriran(a): 26-12-2010
Lokacija: Belgrade, Serbia
Odgovori: 4005
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Flert

Flert je uvod u švaleraciju koja se ne mora realizovati. Dodaæu da nema bezazlenog flerta sve je vrlo ozbiljno. A može postati i ozbiljnije. Nakon ostvarenja (ne)ozbiljnog flertiæa slede tirade po forumu...

15-02-2012 at 00:29 | Ukljuèi u odgovor
senzualna
Nivo: Forumski doajen
posjed dvostrukog mira

Registriran(a): 04-11-2006
Lokacija: Germany
Odgovori: 10797
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Flert

citat:
statebriga wrote:
eto, pa ti napisi svoje misljenje!


´
moderator je pokusao da flertuje u ulozi bolesnog kriticara
16-02-2012 at 17:33 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Flert

citat:
Abulafija wrote:
Meni jaran kaze, drug ja sad bio u prodavnici, trgovkinja se pomamila.....
Ja kad dodjem sve ozbiljno, niko nista, ko da sam gubav, majku mu

...Ja otisao u JYSK da kupim neku roletnicu za kuhinju i sad idem prema kasi, a tu stoji jedna crvenokosa i poznata mi, a nikako da skontam odakle je znam...Kontam da je nisam vidjeo gdje petkom na "vecerima poezije" ...i idem tako prema njoj tj. kasi i blehno ja u nju, a u glavi prebirem slike...i ona vidi da blejim i onako mi se fino osmjehnu...i cim se ona osmjehnu ja poce kontati sta cu sutra doci kupiti... I tako...sutradan ja na poslu prelistavam ekstrabladet kad imam sta i vidjeti... Ona bila side 9 pigen za tirsdag... aaaaaaaaaa...a odakle te znam promrljah ja u sebi... i nisam vise isao u taj jysk...
16-02-2012 at 18:22 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 54
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Flert New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice