Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Vojvoda Toma novi predsjednik Srbije
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Vojvoda Toma novi predsjednik Srbije

Dakle i zvanièno potvrðena vijest!Ne vidim nešto u nastupu Borisa Tadiæa da je baš razoèaran.Bog sami zna kakve æe ovo refleksije imati na BiH! 


<br /><br /><br /><br />

20-05-2012 at 23:19 | Ukljuèi u odgovor
rainbow
Nivo: Forumski vuk
:2h :2h :2h

Registriran(a): 21-04-2009
Odgovori: 543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vojvoda Toma novi predsjednik Srbije

bice bolje,
neko viche,
na papiru mrtvo slovo,
u Serviji stare price
a u Bosni nista novo

a moze i ova


sve je isto
samo njega nejmaaaaaaa


20-05-2012 at 23:22 | Ukljuèi u odgovor
rainbow
Nivo: Forumski vuk
:2h :2h :2h

Registriran(a): 21-04-2009
Odgovori: 543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vojvoda Toma novi predsjednik Srbije

Akreditiranim novinarima u Bruxellesu u 16.45 sati stiglo je elektronskom poštom saopæenje naslovljeno: Zajednièko saopæenje predsjednika Evropskog vijeæa Hermana Van Rompuya i predsjednika Europske komisije Josea Manuela Barrosa o izboru Tomislava Nikoliæa za predsjednika Republike Srbije. Tada je do zatvaranja birališta ostalo još 3 sata 15 minuta.

U 17.11 sati stigla nova poruka u kojoj se mole novinari da ignoriraju ranije poslano saopæenje.

20-05-2012 at 23:24 | Ukljuèi u odgovor
rainbow
Nivo: Forumski vuk
:2h :2h :2h

Registriran(a): 21-04-2009
Odgovori: 543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vojvoda Toma novi predsjednik Srbije

nemojte se sekirati bice opet bitka na neretvi ja se sjecam kada je lagumdzija u tv duelu tako prijetio chetniku Tomi

ja sam zlatko lagumdzija slucajni prolaznik



20-05-2012 at 23:35 | Ukljuèi u odgovor
AnonBlack
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 08-03-2012
Lokacija: BA
Odgovori: 156
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vojvoda Toma novi predsjednik Srbije

Mislim da se u politici prema BiH neæe ništa znaèajnije promijeniti. Èetnik k'o èetnik, razlika meðu njima je samo u tome što je jedan nešto više slobodniji u svojim èetnièkim glupostima dok je drugi malo veæi glumac.

20-05-2012 at 23:49 | Ukljuèi u odgovor
Testosteron
Nivo: Forumas sa iskustvom
S

Registriran(a): 29-06-2006
Lokacija: Zeljezara Zenica
Odgovori: 272
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vojvoda Toma novi predsjednik Srbije

Haman opet Srbija u 90te?

21-05-2012 at 03:01 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vojvoda Toma novi predsjednik Srbije

Cini mi se da je kabadahija iz Laktasa podrzavao Tadica, sad bi po Bosnu bilo lijepo kad bi mu grobar to uzo na hater.....

21-05-2012 at 07:56 | Ukljuèi u odgovor
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vojvoda Toma novi predsjednik Srbije

BH je jedino odgovarao Muamer Zukorlic,
da je kojim magicnim trikom uspio,
kad moze crncuga bit predsjednik Amerike moze i Musliman Srbije, jednog dana Inshallah,
kako cujem ovaj Tomica je neki Drazin ideopoklonik, sjeme mu se zatrlo,
sve su prilike da ce bit opet vatrometa, ako ovaj napaceni narod opet popusi foru,
daBogda mu na kucnom praku gorilo non-stop...

21-05-2012 at 08:04 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vojvoda Toma novi predsjednik Srbije

citat:
Abulafija wrote:
Cini mi se da je kabadahija iz Laktasa podrzavao Tadica, sad bi po Bosnu bilo lijepo kad bi mu grobar to uzo na hater.....

tipujem da æe Toma Grobar vrlo brzo biti gost Banja Luke i da æe Ratko Mladiæ za života dobiti ulicu i u Beogradu i u BL.Ukratko nayebala je BIH.

[Edited by soraya on 21-05-2012 at 08:07 GMT]
21-05-2012 at 08:05 | Ukljuèi u odgovor
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vojvoda Toma novi predsjednik Srbije

Ko je Tomislav Nikoliæ, novi predsjednik Srbije?


Koliko god Tomislav Nikoliæ, tek izabrani predsjednik Srbije i dosadašnji lider Srpske napredne stranke, najavljivao da æe Srbija ostati na istom putu kao i do sada, za oèekivati je znatno drugaèiju retoriku službenog Beograda od one dosadašnje.

Nikoliæ je roðen 1952. godine u Kragujevcu gdje i završio srednju školu. U službenim podacima o njemu vodi se da je u Novom Sadu diplomirao na Fakultetu za ekonomiju i inženjerski menadžment.

Naime, njegova diploma je proteklih sedmica bila predmet predizbornih prepucavanja. Oženjen je i otac dva sina, a radi poslova koje je obavljao u mladosti nazivan je i Tomom Grobarom. Poznato je i da se nekada bavio i atletikom.

Zaposlio se 1971. u Graðevinskom preduzeæu "Žegrap“ gdje je radio do 1978. kada prelazi u firmu "22. Decembar“. Bio je i tehnièki direktor Komunalnog preduzeæa u Kragujevcu.

Poèetkom devedesetih godina ulazi u politiku i to prvo kao aktivni èlan Narodne radikalne stranke (NRS), a onda i Srpske radikalne stranke (SRS). Malo je poznato da je upravo Nikoliæ bio inicijator ujedinjenja NRS i mjesnih odbora Srpskog èetnièkog pokreta kojeg je vodio Vojislav Šešelj i stvaranja Srpske radikalne stranke za èijeg je predsjednika izabran Šešelj, dok je Nikoliæ bio njegova desna ruka i potpredsjednik.

"Šešelj je najveæi intelektualac koga sam sreo u životu“, izjavio je jednom Nikoliæ.

„On mi je rekao, i ne stidim se da to kažem, koje knjige prvo moram da proèitam ako mislim da budem uspešan politièar. Poslušao sam ga. Mnogo sam uèio i nauèio“, kazao je on.

Šešelj i Nikoliæ do 2008. godine zajednièki su vodili radikale kada dolazi do razjedinjavanja u stranci. Te godine Nikoliæ i Aleksandar Vuèiæ, zajedno sa dijelom bivših radikala, osnivaju Srpsku naprednu stranku koja je trenutno najjaèa politièka opcija u Srbiju.

Vezano za njegovo dosadašnje politièko djelovanje poznato je da je od 1992. godine èlan Skupštine Srbije, da je do sada obnašao i dužnost potpredsjednika Vlade Srbije (1998.) kao i dužnost potpredsjednika Savezne Vlade tadašnje države Srbije i Crne Gore (1999.). Tokom 2007. godine izabran je i za predsjednika Skupštine Srbije ali je nakon samo pet dana smijenjen.

Inaèe, predsjednik Srbije postao je tek iz petoga pokušaja. Poznato je i da je radi svoga politièkog djelovanja 1995. godine osuðen na dvomjeseènu kaznu zatvora koju je izdržavao u Gnjilanu.

Nikoliæevo ime se povezivalo i sa nekim ratnim zloèinima u Antinu, selu nedaleko od Vinkovaca, što nikada nije u cijelosti razjašnjeno.



21-05-2012 at 08:21 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 22
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Politika : Vojvoda Toma novi predsjednik Srbije New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice