Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Divljanje motorista na Stupinama
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
smaja
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 02-09-2012
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 3
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Divljanje motorista na Stupinama

Znam da je o ovom divljanju motorista veæ bilo rijeæi no moram vas obavijestiti da je postalo nesnosno.Sinoc u 2.20h iza ponoci su trojca motorista vozili na Stupinama izmedju zgrada i turirali motore. Imam malu bebu od samo dva mjeseca dobila je fras!! Mislim da i ostala djeca naroæito bebe nisu prošle bolje. Izletio sam sa pištoljem van no veæ su otišli, bio sam u stanju ubit svu trojcu u tome momentu kada sam vidio da mi se djete zgrèilo i ne miæe se! Ako padne mrtva glava da znate da sam vam veæ nagovijestio veliki belaj.....
Još da kažem da i naša draga policija je krimogena jer jedan Mrèo Nasera Oriæa jaran kriminalac SVIMA ZNANI vozi motor po gradu godinama bez tablica i registracije a na Brèanskoj isti parkira pokraj samog policajca i pije kahvu sa njim, inaæe je Brèanska stjecište kriminalaca sa motorima bez tablica a policija sa njima ispija kahve...

02-09-2012 at 22:55 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Divljanje motorista na Stupinama

citat:
smaja wrote:
Znam da je o ovom divljanju motorista veæ bilo rijeæi no moram vas obavijestiti da je postalo nesnosno.Sinoc u 2.20h iza ponoci su trojca motorista vozili na Stupinama izmedju zgrada i turirali motore. Imam malu bebu od samo dva mjeseca dobila je fras!! Mislim da i ostala djeca naroæito bebe nisu prošle bolje. Izletio sam sa pištoljem van no veæ su otišli, bio sam u stanju ubit svu trojcu u tome momentu kada sam vidio da mi se djete zgrèilo i ne miæe se! Ako padne mrtva glava da znate da sam vam veæ nagovijestio veliki belaj.....
Još da kažem da i naša draga policija je krimogena jer jedan Mrèo Nasera Oriæa jaran kriminalac SVIMA ZNANI vozi motor po gradu godinama bez tablica i registracije a na Brèanskoj isti parkira pokraj samog policajca i pije kahvu sa njim, inaæe je Brèanska stjecište kriminalaca sa motorima bez tablica a policija sa njima ispija kahve...


Ne znam šta bi rekao... Razuijem potpuno.
Problem noænog divljanja je prisutan u velikom dijelu grada. Kod vas i kod pozorišta ekstreman.
Motoristi, debili s mezetom i alkoholom na haubi auta pod prozorom i džigerom što trešti.....
Za poèetak probajte se organizovat u cijelom naselju i ðuture pravac policija i prvo njima sve po spisku.
Ako ništa ne uspijete, ostaju praæke kamenjarke ako se ne može rukom dobacit, upratit gdje se parkiraju pa... malo mašte. Meni prvo na pamet pade ...







[Edited by bdirlija on 03-09-2012 at 09:12 GMT]
03-09-2012 at 08:45 | Ukljuèi u odgovor
VV Cephei A
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Divljanje motorista na Stupinama

JEBEŠ NAŠU POLICIJU!

Gomila nesposobnih maloumnika kome je u opisu posla iskljuèivo uzimanje mita i maltretiranje normalnih graðana zbog neispravnog žmigavca, nevezanja sigurnosnog pojasa i sl. Neku veèer se idoli vozikaju gradom (dvojica na motoru, iza njih dvojica u Fordu), i glatko obilaze "babine sinove" koji mrtvi-hladni stanu na sred ceste, da promuhabete s haverom. Ne trebam ni objašnjavat da je znak zabrane zaustavljanja i parkiranja postavljen samo par metara prije, a o stvaranju nepotrebne gužve da ne prièam.

Što æe reæi, ti budžetski rasipnici zasigurno neæe riješiti taj problem, jer da su htjeli riješili bi ga.

[Edited by VV Cephei A on 03-09-2012 at 08:54 GMT]

03-09-2012 at 08:52 | Ukljuèi u odgovor
smaja
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 02-09-2012
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 3
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Divljanje motorista na Stupinama

Znaæi preostaje mi da ih èekam da opet poènu divljat roknem ih i ubacim u gepek odvuæem u šumu zakopam i èekam do sljedeæeg, tako æe i bit!!!
Jer ja sam veæa budala od svih njih!!!

03-09-2012 at 17:27 | Ukljuèi u odgovor
borbeni
Nivo: Forumski doajen
ko je dir'o djeda mraza

Registriran(a): 31-01-2009
Lokacija: dunjaluk
Odgovori: 8575
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Divljanje motorista na Stupinama

bojim se da æe u ovakvoj situaciji graðani morati da se organizuju u "graðansku miliciju" da bi mogli da zaštite svoje domove i komšiluke.

znam, jedno vrijeme su u mosniku oko radnje stalno sijedili i pijanèili do 3 - 4 sata u jutro, èitav komšiluk nije mogao da spava. pijanice su bili toliko drski da su èak znali i da skandiraju "zovite policiju", ali valjda nikome nije prekipilo. nadam se da æe i smaja moæi da se suzdrži, a da nije lako, nije sigurno.

03-09-2012 at 17:53 | Ukljuèi u odgovor
VV Cephei A
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Divljanje motorista na Stupinama

citat:
smaja wrote:
Znaæi preostaje mi da ih èekam da opet poènu divljat roknem ih i ubacim u gepek odvuæem u šumu zakopam i èekam do sljedeæeg, tako æe i bit!!!
Jer ja sam veæa budala od svih njih!!!


Ma jok, tu si samo ti donji jer naša policija, tužilaštvo i sudovi rade u korist kriminalaca, a protiv normalnih ljudi. Vidi kako da se organizujete, pohvatate ih i "obradite" tako da ih majke roðene ne budu u stanju prepoznat.
03-09-2012 at 18:05 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Divljanje motorista na Stupinama

citat:
smaja wrote:
Znaæi preostaje mi da ih èekam da opet poènu divljat roknem ih i ubacim u gepek odvuæem u šumu zakopam i èekam do sljedeæeg, tako æe i bit!!!
Jer ja sam veæa budala od svih njih!!!


Nikog novdje nije briga ni za koga ni.... Nit' se èoik ima kome žalit, nit' kome prijavit'.
Možeš jedino nastradat. Da smo k'o što nismo pa, k'o što rekoše kolege, organizovat se i ...
Ja se satra objašnjavat komšijama makar policiji da dosaðuju i zovu. Ma kakvi! To ni nazvat neæe a kamo li nešto drugo. Evo obiijeli sav prije vremena.
Mene èudi kako narod ovdje sve ovo može durat'.
Kako god od sam svoj majstor slabe fajde. Može èoik samo nadrapat.
03-09-2012 at 20:35 | Ukljuèi u odgovor
saljefura
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 30-10-2001
Odgovori: 760
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Divljanje motorista na Stupinama

citat:
smaja wrote:
Znaæi preostaje mi da ih èekam da opet poènu divljat roknem ih i ubacim u gepek odvuæem u šumu zakopam i èekam do sljedeæeg, tako æe i bit!!!
Jer ja sam veæa budala od svih njih!!!

Da, veca budala koja ce poslije navedenog scenarija robijati u Zenici. Pusti se pistolja i prosipanja sile na internetu... Zovi policiju kao i svi ostali kada pocnu sa divljanjem.

[Edited by saljefura on 06-09-2012 at 09:32 GMT]
06-09-2012 at 15:31 | Ukljuèi u odgovor
vodeni
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 18-05-2009
Lokacija: tuzla
Odgovori: 67
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Divljanje motorista na Stupinama

Sto rece bdirlija, istina velika.Komsije samo cute i trpe ko p***e, digo sam ruke od njih.A od policije vec odavno.Zavale se kod hotela, a 20 m. dalje na magistrali delegati piche 100/h. Sto rece ovaj ahbab,jedino ga spucat sa balkona pa nece vise...

14-09-2012 at 20:54 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 78
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: aronofsky, auspuh, B.S, marina95, medeni, Memo, Probisvjet, pupa, realnosttuzle, sdds, smiljana, tweety
FORUM : Tuzlarije : Divljanje motorista na Stupinama New Topic Post Reply



Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice