Info: Za sve nejasnoce tu su moderatori kojima se mozete obratiti za pomoc ......vezanu za forumske probleme, za sve ostalo morate naci nekoga drugog. :)


FORUM : Sex : Najstariji zanat na svijetu
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najstariji zanat na svijetu

citat:
Hahaha, ulepsao si mi sve ove dane unazad, a nadam se da se i dajdza slaze.


Nemam nista protiv. Tvoji komentari su zanimljivi, nikoga ne vrijedjaju, pa po tome mozemo biti i dajdzici i amidzici.
22-09-2012 at 05:06 | Ukljuèi u odgovor
arnie_returns
Nivo: Forumski vuk
when the time comes

Registriran(a): 23-08-2012
Lokacija: treca munara lijevo
Odgovori: 747
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najstariji zanat na svijetu

Nevinost studentice košta 160.000 dolara


Da gubitak nevinosti može biti i plemenit èin , pokazala je zanimljiva aukcija, u kojoj studenti svoju nevinost nude najboljem ponuðaèu , a prikupljeni iznos ide za gradnju domova za siromašne .

Nevinost 20-godišnje Ketrin Migliorini (Catarine) trenutno je dosegla cijenu od 160.000 dolara , koliko bi moglo pripasti nevladinom udruženju koje se bavi podizanjem modernih kuæa za siromašne na jugu Brazilu .

29-09-2012 at 13:17 | Ukljuèi u odgovor
dragnik
Nivo: Forumas sa iskustvom
1906965181507

Registriran(a): 19-04-2012
Lokacija: Jagodina-Svetozarevo
Odgovori: 41
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najstariji zanat na svijetu

Rizièno zbog boleština, a i košta... Osim ko ne zaraðuje od toga... Ima i porobljavanja ljudi, unosan biznis, pa bude i za policiju, i za sudije, i za politièare... A i èaste ih ponekad... Zavisi, kako ko shvata...

02-10-2012 at 21:19 | Ukljuèi u odgovor
RPM
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 23-03-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 7103
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Najstariji zanat na svijetu

pod hitno legalizovat' ...  


pišanje ubija jutarnju romantiku, više nego zadah ... pišanje!
14-10-2012 at 17:45 | Ukljuèi u odgovor
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najstariji zanat na svijetu

Kasno sinoc nadjem jedan tekst u Avazu o prostituciji u Tuzli. I ranije sam citao o tom tuzlanskom fenomenu, posebno dok su strani vojnici boravili u Dubravama, a kasnije o sticanju diploma preko kreveta- Saltaga i drustvo. Danas kako pise Avaz mnoge udate dame pruzaju seksualne usluge. Tu su jos i studentkinje, pa i ucenice sednjih skola. Jedna ucenica kako pise Avaz, dolazi iz Bijeljine i bavi se ovim najstarijim zanatom na svijetu, a roditeljima pica "kako ide uciti matematiku kod prijateljice". Dobro ili ne za Tuzlu? Naravno, za neke dobro, a za druge lose? Ali najbolje je procitati kompletan tekst.

Meðu bh. prostitutkama udate i obrazovane žene

Nakon što je u Tuzlanskom kantonu prestao s radom veæi broj objekata u kojima su, predstavljajuæi se kao ugostiteljske radnice, ordinirale strane prostitutke, njih su, saznajemo, vrlo uspješno zamijenile bh. državljanke. One su prostituciju iz kafana preselile u privatne stanove i vikendice.
"Avazov" sagovornik iz TK, koji je svojevremeno u svom ugostiteljskom objektu imao "djevojke za zabavu" iz Ukrajine i Moldavije, a koji veæ nekoliko godina živi sasvim drugim životom, tvrdi da prostitucija u BiH i dalje cvjeta.

Stanovi i vikendice
- To što nevladine organizacije prièaju o nekakvoj trgovini djevojkama nema veze s istinom. Dok su se strankinje "prodavale" po našim objektima, prostituciju je bilo moguæe kontrolisati. Ako ništa, morale su redovno iæi na preglede. Sada tom biznisu niko ne može uæi u trag, a odgovorno tvrdim da se u 99 posto sluèajeva djevojke prostituišu dobrovoljno.
Malo je benzinskih pumpi, motela i hotela te drugih registriranih objekata gdje možete unajmiti sobu za prenoæište, a da tamo nemaju brojeve telefona i adrese djevojaka koje nude seksualne usluge za novac - istièe naš sagovornik, tvrdeæi da prostitucija odavno ne poznaje nacionalnost, a ni starosne granice.
Postoje djevojke koje prostitucijom zaraðuju da bi prehranile sebe i svoje porodice i takve su, kaže, spremne hodati i po najgorim mjestima samo da bi dobile novac. Najviše je, ipak, onih koje "ordiniraju" po stanovima i vikendicama.
U Tuzli, kaže, postoji nekoliko stanova koje njihove gazde iznajmljuju i nerijetko se u jednom stanu može naæi po nekoliko parova, zavisno od toga koliko soba stan ima.

Dolasci vikendom
- U Tuzli æete naæi i djevojke iz Doboja, Brèkog, Bijeljine, Modrièe, ali i Sarajeva. Veæina dolazi po narudžbi, posebno vikendom. Siguran sam da u mjestima gdje žive niko ne može posumnjati èime se one bave. Ima domaæica, razvedenih i udatih žena, srednjeg i visokog obrazovanja - kaže naš sagovornik.
Ipak, priznaje da je primijetio nekoliko veoma mladih djevojaka za koje misli da imaju svoje gazde. Meðu njima su i dvije Romkinje, a jednu od njih svaki dan u Tuzlu dovodio je suprug, koji joj je pronalazio mušterije i naplaæivao usluge. Zna da su obje ostale trudne i da se jedno vrijeme nisu pojavljivale u gradu.

Kæerka prijatelja
- Znam èovjeka iz Bijeljine koji je u Tuzlu èesto dolazio da se provede i u jednom od tih "provoda" nabasao je na 17-godišnju kæerku svojih prijatelja iz Bijeljine. Isprièao mi je da njeni roditelji misle da im kæerka, gimnazijalka, odlazi u Tuzlu kako bi s rodicom vježbala matematiku. Puštali su je bez mnogo pitanja, ne sumnjajuæi da je skupa s rodicom krenula lošim putem.
Rekao mi je da je kasnije njenim roditeljima poslao anonimno pismo da ih upozori šta im kæerka radi, jer, kaže, nije imao hrabrosti da im to lièno saopæi. Zato svim roditeljima preporuèujem da dobro provjeravaju gdje im djeca idu - upozorava naš sagovornik.





[Edited by Dajdza on 24-10-2012 at 02:54 GMT]

24-10-2012 at 01:07 | Ukljuèi u odgovor
arnie_returns
Nivo: Forumski vuk
when the time comes

Registriran(a): 23-08-2012
Lokacija: treca munara lijevo
Odgovori: 747
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najstariji zanat na svijetu

sve su cesce egzoticne autostoperice na nasim putevima,
odavno se zna za rajlovacku cestu i mnoge druge, pretpostavljam,
medjutim pocelo je roflanje i na potezima Tuzla - Lukavac - Zivice - Kalesija etc.
tako neki dan vozim prema Lukavcu, stopa treba, ma zvoni ko da je iz kakog modnog magazina ispala
stanem ja, kontam vidi lijepe cure, jadnica, treba joj prevoz ili je u nekom drugom belaju,
zaboravio na najstariji zanat
otvori ona vrata ali ne ulazi i bez ustrucavanja kaze:
"50 pusenje, 100 i yebacina, moji kondomi i maramice"
odvalim se ja smijat' ne zato sto mi je to sve bilo smijesno, vec sto mi tetka i tetak sa zadnjeg sjedista povikase:
"vozi ba vidis da su to one..."
- koje one - kazem ja kao nemam pojma,
- ma one ba znas mani, vozi...

krenem ja ali kontam: "da hoces bit tu kad se vratim"

;hanka

27-10-2012 at 12:43 | Ukljuèi u odgovor
arnie_returns
Nivo: Forumski vuk
when the time comes

Registriran(a): 23-08-2012
Lokacija: treca munara lijevo
Odgovori: 747
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najstariji zanat na svijetu

Tuzlanski kanton: Meðu prostitutkama udate i obrazovane žene, ali i maloljetnice


Nakon što je u Tuzlanskom kantonu prestao s radom veæi broj objekata u kojima su, predstavljajuæi se kao ugostiteljske radnice, ordinirale strane prostitutke, njih su, saznajemo, vrlo uspješno zamijenile bh. državljanke. One su prostituciju iz kafana preselile u privatne stanove i vikendice.

Lik koji je svojevremeno u svom ugostiteljskom objektu imao "djevojke za zabavu" iz Ukrajine i Moldavije, a koji veæ nekoliko godina živi sasvim drugim životom, tvrdi da prostitucija u BiH i dalje cvjeta.

Stanovi i vikendice

- To što nevladine organizacije prièaju o nekakvoj trgovini djevojkama nema veze s istinom. Dok su se strankinje "prodavale" po našim objektima, prostituciju je bilo moguæe kontrolisati. Ako ništa, morale su redovno iæi na preglede. Sada tom biznisu niko ne može uæi u trag, a odgovorno tvrdim da se u 99 posto sluèajeva djevojke prostituišu dobrovoljno.

Malo je benzinskih pumpi, motela i hotela te drugih registriranih objekata gdje možete unajmiti sobu za prenoæište, a da tamo nemaju brojeve telefona i adrese djevojaka koje nude seksualne usluge za novac, prostitucija odavno ne poznaje nacionalnost, a ni starosne granice.

Postoje djevojke koje prostitucijom zaraðuju da bi prehranile sebe i svoje porodice i takve su, kaže, spremne hodati i po najgorim mjestima samo da bi dobile novac. Najviše je, ipak, onih koje "ordiniraju" po stanovima i vikendicama.

U Tuzli, kaže, postoji nekoliko stanova koje njihove gazde iznajmljuju i nerijetko se u jednom stanu može naæi po nekoliko parova, zavisno od toga koliko soba stan ima.

Dolasci vikendom

- U Tuzli æete naæi i djevojke iz Doboja, Brèkog, Bijeljine, Modrièe, ali i Sarajeva. Veæina dolazi po narudžbi, posebno vikendom. Siguran sam da u mjestima gdje žive niko ne može posumnjati èime se one bave. Ima domaæica, razvedenih i udatih žena, srednjeg i visokog obrazovanja - kaže naš sagovornik.

Ipak, priznaje da je primijetio nekoliko veoma mladih djevojaka za koje misli da imaju svoje gazde. Meðu njima su i dvije Romkinje, a jednu od njih svaki dan u Tuzlu dovodio je suprug, koji joj je pronalazio mušterije i naplaæivao usluge. Zna da su obje ostale trudne i da se jedno vrijeme nisu pojavljivale u gradu.

Kæerka prijatelja

- Znam èovjeka iz Bijeljine koji je u Tuzlu èesto dolazio da se provede i u jednom od tih "provoda" nabasao je na 17-godišnju kæerku svojih prijatelja iz Bijeljine. Isprièao mi je da njeni roditelji misle da im kæerka, gimnazijalka, odlazi u Tuzlu kako bi s rodicom vježbala matematiku. Puštali su je bez mnogo pitanja, ne sumnjajuæi da je skupa s rodicom krenula lošim putem.

Rekao mi je da je kasnije njenim roditeljima poslao anonimno pismo da ih upozori šta im kæerka radi, jer, kaže, nije imao hrabrosti da im to lièno saopæi. Zato svim roditeljima preporuèujem da dobro provjeravaju gdje im djeca idu.


27-10-2012 at 17:12 | Ukljuèi u odgovor
arnie_returns
Nivo: Forumski vuk
when the time comes

Registriran(a): 23-08-2012
Lokacija: treca munara lijevo
Odgovori: 747
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najstariji zanat na svijetu

iskorostit cu ovu temu jer kurvaluk je u pitanju svakako, pa neka admin brise ako mu se ne svidi

zasto se @dajdza cesto ili uvijek napada, ismijava, omalovazava, rasipa, prosipa, zagrce, razgrce, razbacuje, betonira itd. bez obzira sta napiso

ovdje izgleda par forumasa/ica "kokuz-carsijanera" ili nekih samo prozvanih intelektualaca misle da im je babo ovo ostavio i da samo oni znaju sta je kompjuter pa malte ne svaki komentar koji nema njima smisla, postaje predmet za ismijavanja i svega gore nabrojanog... vrlo zalosno

pogotovo oni komentari ruralno orijentisani, anti-komunisticki, ani-cetnicki, anti-cafirski itd.
majko mila pa sticem utisak da je ovo neki valjevski ili ravnogorski forum a ne tuzlanski

sto je najbolnije, najzalosnije i na kraju najsmijesnije (da kazem) pridruzuje im se par dijabola samo iz razloga da ne bi spali u grupu dje su strpali dajdzu i pokusavaju jos neke


dobio sam jednom ban, to je za mene bio kraj roflanja ovde, medjutim na nagovor i molbu druga i drugarice, vratio sam se, naravno isti nick ista prica, ne krijem se, nema potrebe, nebi bilo fer otvarati nekoliko nikova sa istim stavovima i dinamikom pisanja i obeco sam da cu biti fin

ali kako biti fin pored svega ovoga


ili je ipak najbolje onako ko @inspektor "mrsh u PM" i pa-pa


medjutim ipak nije sve djeriz (da se tako izrazim), lijepo sto sam dozivio ovde na ovom forumu,
upoznao sam par forumasa i forumasica u stvarnome svijetu, divni ljudi i fakat te osobe nikad nikoga ne vrijedjaju niti ismijavaju, cesto su realni, interesantni i duhoviti...
iako s jednom od njih se apsolutno ne zlazem u politickim stavovima ali je postujem...


28-10-2012 at 13:28 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najstariji zanat na svijetu


citat:
Dajdza wrote:
.........
O najstarijem zanatu na svijetu imam svoje misljenje. Nisam obozavatelj tog posla, niti cijenim osobe koje se njime bave, bilo da se radi o zenskim ili muskim osobama. Preferiram porodicu,i miran zivot, ispunjen hobijima koje imam.Iz tog razloga osudjujem tu pojavu, koja danas uzima sve vise maha. Mislim, da nema ozbiljnog roditelja koji bi svoje zensko, pa i musko dijete usmjerio u tom pravcu.Po nekim komentarima na ovom Forumu, pod uslovom da su iskreno pisani, moglo bi se zakljuciti, da bi se mogao naci i takav roditelj?
Pozdrav, Dajdza


Pa osuditi neku pojavu u društvu koja je na mnogim dijelovima zemaljske kugle i legalizovana je možda stvar tvoga mišljenja,s kojim se neko može slagati ili ne....
Bilo je tema o kojima se diskutovalo ili su izbrisane ili su možda još tu negdje,gdje je neko nešto i prokomentarisao ,tako da je ovo knjiga koja se ponovo èita ,a samim tim ne može biti ni interesantna ako joj sadržaj veæ unaprijed znaš....
Šta sam mislio reæ,negdje je normalno da insan kad je za sofrom pr'ne i nikom ništa...
Dok s druge strane neki osuðuju takve postupke,s druge strane se ovaj pravda nekim pritiskom i olakšanjem...
Ma nisam ni ja baš za to da se sere za sofrom al jebiga

29-10-2012 at 10:53 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Najstariji zanat na svijetu

kamenorez,lov i ribolov...
mislim da najranijim ljudima ipak prije bilo do ovog nego do bordelisanja

30-10-2012 at 11:25 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 51
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Sex : Najstariji zanat na svijetu New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice