Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Izborna lista za Tuzlu, TK,plakati,kampanja,info
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izborna lista za Tuzlu, TK,plakati,kampanja,info
Bez chatanja molim

SDA Tuzla 2012 dr Adi Rifatbegovic

02-10-2012 at 23:08 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izborna lista za Tuzlu, TK,plakati,kampanja,info
Bez chatanja molim

03-10-2012 at 00:28 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izborna lista za Tuzlu, TK,plakati,kampanja,info
Bez chatanja molim

03-10-2012 at 00:29 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izborna lista za Tuzlu, TK,plakati,kampanja,info
Bez chatanja molim

Centralni predizborni skup TUZLANSKA ALTERNATIVA

03-10-2012 at 01:32 | Ukljuèi u odgovor
naso-strankovac
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 05-09-2010
Lokacija: tuzla
Odgovori: 35
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izborna lista za Tuzlu, TK,plakati,kampanja,info
Bez chatanja molim

Priopæenje za javnost sa održanog Centralnog predizbornog skupa Naše stranke, Tuzla

Juèer, 4. oktobra 2012. god., održan je Centralni predizborni skup Naše stranke u Tuzli. U sali Narodnog pozorišta u Tuzli, okupili su se èlanice i èlanovi, simpatizerke i simpatizeri Naše stranke, da pozdrave i podrže kandidate za Opæinsko vijeæe Tuzla.

Skup je otvorio Dennis Gratz, predsjednik Naše stranke, pozvavši sve graðanke i graðane da se odazovu obavezi glasanja i da svoje povjerenje daju Našoj stranci. „Naša Stranka je svjetionik nade i novog viðenja politike u BiH, i naše reformatorske ideje, koje podrazumjevaju principijelnost na politièkoj sceni, i kreiranje novih prioriteta i rješenja, su ideje koje su graðanke i graðani Tuzle prepoznali“, izjavio je prilikom svog obraæanja.

Uz prikaz aktivnosti koje su kandidati proveli u proteklih, gotovo, mjesec dana predizborne kampanje, na pozornici Narodnog pozorišta u Tuzli smjenjivali su se kandidati Naše stranke, koji su se, svako na svoj naèin i svako o problemima s kojima se susreæe, obratili prisutnim graðankama i graðanima.

Jasmin Aliæ je rekao: „Na ovim izborima nudimo konkretna rješenja. Naša stranka vraæa moral u politiku i èvrsto vjerujemo da su promjene moguæe. Mi možemo biti odgovorna i transparentna vlast, mi možemo biti otvoreni za inicijative i interese mladih i možemo ponuditi kvalitetnije, efikasnije i jeftinije usluge poduzetnicima.“

Nakon što je podsjetio prisutne na stihove Branka Æopiæa, Suvad Zahiroviæ je rekao: „Jutros je dvoje mojih slijepih kolega pokradeno u kancelariji. Došli su na posao da pomognu onima kojima su pomoæ i podrška potrebni, a neko, ko ne preza ni od èega, ih je opljaèkao. To pokazuje kako više ništa nije sveto i kakav je moral u društvu u kojem živimo. No, to, takoðer, pokazuje i koje su nam potrebne prijeko potrebne. Zabrinuti smo za sigurnost nas i naših najbližih, ali istovremeno, ne postoje programi koji bi garantirali minimum socijalne sigurnosti. Naša stranka ima rješenja za navedene probleme.“

Sejdo Mandžo je dirljivo govorio o svojim „drugarima“ u obdaništu: „Ja svako jutro odem da se igram s mojim drugarima. Onda razmišljam, 'oni æe, za 15-tak godina biti veliki ljudi' i pomislim kako æe biti tužno ako budu morali da zamijene svoj grad nekim drugim, koji æe im dati bolje prilike, posao i sadržajan život. Mi, u Našoj stranci, ne želimo da ta djeca odu, nego æemo uèiniti sve što je potrebno da im stvorimo uslove za pravilan razvoj i život u njšoj Tuzli“.

Mario Vranješ, pjesnik koji je svojim stihovima osvojio Balkan, je u stihu govorio o Tuzli, o onome što ga boli i što ga je ponukalo da se politièki angažira. Na kraju svog obraæanja, rekao je: „Ja sam Vranješ Mario i ja mogu, zajedno sa ovim ljudima, vratiti dostojanstvo umjetnosti i sportu u ovome gradu. Dostojanstvo smo samo malo zaturili, ali talenta i umijeæa imamo i previše, a mi možemo, opet, da budemo prvi u svemu, a u sportu i umjetnosti posebno.“

Dušica Lukrecija Ikiæ Cook, nositeljica liste ispred Naše stranke, je u svom obraæanju rekla: „Usnuli smo da Tuzla ponovno postane središte kojem æe gravitirati cijela regija, ali ne samo zbog administrativnih poslova, UKC-a i univerziteta. Usnuli smo puno toga, a onda smo se probudili, ustali, umili se, oprali zube i – èista obraza – pogledali se u ogledalo i rekli: 'Mi možemo'!“
Na kraju Skupa, prisutnima se obratio Peða Kojoviæ, zastupnik ispred Naše stranke u Domu naroda FBiH. Rekavši u samom uvodu da je ovo prvi politièki skup na kojem se recitirala poezija. „Vi znate šta možete oèekivati od naših vijeænika, jer mi smo principijelna stranka. Sa samo èetiri èlana, veæ smo imali tri principa, a njihov se broj, vremenom, uveæavao. Od ovih ljudi æete dobiti odgovornost, principijelnost i dosljednost u radu za koji ste ih izabrali“.

Naša stranka se zahvaljuje svim graðankama i graðanima koji su se odazvali našem pozivu i podržali nas na ovom centralnom skupu u Tuzli. Zahvaljujemo se svim graðankama i graðanima Tuzle koji nam iskazuju simpatije i daju otvorenu podršku na ulicama Tuzle.

Naša stranka želi iskoristiti ovo, posljednje priopæenje u ovoj predizbornoj kampanji, da se zahvali svim medijima koji su pratili naš rad i onima koji su objektivno izvještavali o našim, ali i aktivnostima drugih politièkih opcija u Tuzli.

Pozivamo sve graðanke i graðane da izaðu na Izbore i da iskoriste svoje graðansko pravo, ali i obavezu, da oblikuju svoju vlast prema svojim potrebama, birajuæi one koji im nude realna rješenja i konkretne mjere za unapreðenje okoline u kojoj žive i rade.

Mi možemo, i Tuzla može s nama!

galerija fotografija sa skupa

05-10-2012 at 01:56 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izborna lista za Tuzlu, TK,plakati,kampanja,info
Bez chatanja molim

05-10-2012 at 02:15 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izborna lista za Tuzlu, TK,plakati,kampanja,info
Bez chatanja molim

Centralni predizborni skup SDA u Tuzli

06-10-2012 at 01:13 | Ukljuèi u odgovor
nikondude
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 28-09-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 118
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Izborna lista za Tuzlu, TK,plakati,kampanja,info
Bez chatanja molim

Nisam glasac SDP-a, ali me silno zanima gdje su izvjestaji sa centralnog skupa u Mejdanu? Nisam ih vidio niti na jednom od relevantnijih portala u Tuzli. Krah partije? Bojkot?

06-10-2012 at 09:19 | Ukljuèi u odgovor
Zimbabve
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 22-09-2012
Odgovori: 19
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Izborna lista za Tuzlu, TK,plakati,kampanja,info
Bez chatanja molim

citat:
nikondude wrote:
Nisam glasac SDP-a, ali me silno zanima gdje su izvjestaji sa centralnog skupa u Mejdanu? Nisam ih vidio niti na jednom od relevantnijih portala u Tuzli. Krah partije? Bojkot?




Lagumdzija je morao doci da pojaca broj posjetitelja imas na klix.ba pod tuzlanski kanton
06-10-2012 at 12:25 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 21
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: eurovafel, jami, kiki, Kiseljak_71, mikiba/mirsad.baralic, RASKO, suzana, TlrgoCeme
FORUM : Tuzlarije : Izborna lista za Tuzlu, TK,plakati,kampanja,info New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice