Info: Osnovna pravila ponašanja na forumu Tuzlarija: Èlanovi foruma Tuzlarija obavezni su da ne objavljuju uvredljive poruke po bilo kojoj osnovi. Nije dopušteno objavljivanje prijeteæih poruka, ni onih u kojima se otkriva identitet ili zadire u privatnost drugih korisnika foruma. Nije dopusteno objavljivati sadrzaj privatnih prepiski forumasa, bilo da su u pitanju E-mail ili privatne poruke. Administratori i moderatori foruma imaju pravo uklanjati, premještati ili zatvarati teme koje nisu u skladu sa Pravilima foruma. Takoðer, imaju pravo mijenjati naslove tema, te prema potrebi brisati ili mijenjati problematiène poruke. Zbog kršenja Pravila foruma kao i ometanja toka rasprave, moderatori predlažu sankcije koje sprovode administratori Foruma. Uz pismene, javne ili privatne opomene, neke od sankcija su udaljavanje sa Foruma na sedam dana ili trajno. Svi koji imaju moderatorske funkcije predloženi su od strane forumaša i moderiraju besplatno te nije dopušteno vrijeðanje moderatora! Za više informacija obratite se privatnom porukom moderatorima i administratorima.


FORUM : Da nam forum bude bolji : Grafika Foruma - Predlozi
Strana: 1 2
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Lacky Luck
Nivo: Forumas sa iskustvom
Sexualni Napasnik!!!

Registriran(a): 29-07-2011
Lokacija: Tuzla - Iraq
Odgovori: 245
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Grafika Foruma - Predlozi

Da nebi spamao tamo na kritikama evo ovdje cu odsada kacati svoje predloge i radove i razne verzije.

Svi koji imaju kakve radove neka okace!!!

Mojne chatanja i spamanja

04-08-2011 at 19:03 | Ukljuèi u odgovor
Lacky Luck
Nivo: Forumas sa iskustvom
Sexualni Napasnik!!!

Registriran(a): 29-07-2011
Lokacija: Tuzla - Iraq
Odgovori: 245
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Logo Primjerci







Ovo je zajebancija !!!


Ovo mi je najdrazi primjer loga!!!







Ovo su dosadasnji radovi moji!!!!



[Edited by Lacky Luck on 04-08-2011 at 19:33 GMT]

04-08-2011 at 19:04 | Ukljuèi u odgovor
Lacky Luck
Nivo: Forumas sa iskustvom
Sexualni Napasnik!!!

Registriran(a): 29-07-2011
Lokacija: Tuzla - Iraq
Odgovori: 245
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Grafika Foruma - Predlozi - Ikone - privatna poruka...

Ovo su za sada dva primjerka, al stize jos jer imam uradzene na drugom kompu, samo da okacim!!!





A evo sada malo drugacijih fazona:





Prazan format:





A ovo je jedna mala zbirka primjeraka:





[Edited by Lacky Luck on 04-08-2011 at 19:32 GMT]

[Edited by Lacky Luck on 04-08-2011 at 19:34 GMT]

04-08-2011 at 19:09 | Ukljuèi u odgovor
Lacky Luck
Nivo: Forumas sa iskustvom
Sexualni Napasnik!!!

Registriran(a): 29-07-2011
Lokacija: Tuzla - Iraq
Odgovori: 245
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Grafika Foruma - Predlozi

Znaci ovo su samo neki od fazona kockastih primjera.

Naravno na vama je izbor boja i oblika i sl, ako se ikad iko javi, o da kazete sta i kako pa ja pravim, a do tada kacat cu onako sto ja sklepam.

Sve moze drugacije uredzenije al prvo morate reci:

Dimenzije
Boje
Oblici

Hvala!!!

04-08-2011 at 19:36 | Ukljuèi u odgovor
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Grafika Foruma - Predlozi

Mijenjalo se ili ne, u svakom slucaju je dobro da ima prijedloga.

Nego, htjela sam odgovoriti nekima koji su napravili situaciju kao da su Tuzlarije ovakve kao danas bile oduvijek, a nisu, nego su bile drasticno drugacije.

Oko 95% promjena je uvedeno na prijedlog formuasa, dugo, godinama su se ispunjavle mnoge želje. Osim podforuma Tuzlarije i Sex, svi ostali su napravljeni na prijedlog forumasa, koji bi poslije bili i moderatori tih podforuma, sada je oko 20 podforuma.

Na prijedlog forumasa uveden je i pregled po temama , oznaka „new“ za neprocitane postove, mogucnost postavljanja slika, avatar, privatne poruke, smajlici, posebna je prica podloga, boje i sl.

Znala sam satima sjediti i mijenjati boje, a forumasi su govorili kako da ostavim, ostajalo je ono sto se vecini najvise svidja, tako je bilo i zadnji put.
Neki bi se pojavili na forumu, ne napisu ni tri posta i pocnu za zahtjevima, dobiju dosta toga i onda odu, nesto im se ne dopadne , neki su opet ovdje od samog pocetka a ne sjecam se da su ikada ista trazili,kao Rafo i Nadi recimo.

Kazem, lijepo je i da ima prijedloga ali je lijepo i kada se trud cijeni, adminov a i moj elan znatno je smanjila cinjenica da nam se mnogo sta odbilo od glavu. Vremenom se izgubi i volja, kad vidis koliko smo se znali oko necega truditi, omogucis ljudima da imaju mjesto da vode diskusije a ovo malo kad dodjem zateknem ruzne svadje.

Isto tako na prijedlog forumasa su uvedeni i komenatri na vijestima a kad zagusti na nama se kola lome.
I jos da kazem, da je na Tuzlarijama sve radjeno „rucno“ pravljeni su programcici da se omoguci mnogo sta, previse prometa je znalo biti i problematicno (zastoji) jer sve se placa prije svega serveri.

Tuzlarije su ogromne, Forum je samo mali dio, koji je u odnosu na mnoge vrlo dobro posjecen a posebno kad se gleda da opstaje evo i drugu deceniju, sto na NET-u nije malo.
Takav je kakav je, slika je onih koji pisu – dakle forumasa, jeste da se nema vremena i motiva kao prije, ali nismo kategoricno protiv promjena.



07-08-2011 at 23:33 | Ukljuèi u odgovor
Lacky Luck
Nivo: Forumas sa iskustvom
Sexualni Napasnik!!!

Registriran(a): 29-07-2011
Lokacija: Tuzla - Iraq
Odgovori: 245
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Grafika Foruma - Predlozi - Yeahhh

Prvo da kazem yeahhh

Gle reci cu samo ovako:

Imate dobar sajt s jakim imenom koje nosi popularnost a forum je samo mali dio nesto kao rekreativni u odnosu na rad na sajtu.
Zato i kazem da se na forum manje obraca paznja jer ja vrlo dobro vidim aktivnost moderatora i sl.

Forum ima par svojih zaljubljenika koji bi bili tu i da je najruzniji na svijetu, te neke ljude koji jednostavno vide u njemu dobro mijesto da napisu nesto svoje.

Znaci sva ta popularnost pripada sajtu.

A danas forumi su mnogo moderniji i napredniji, a ovaj se zaista stari.
No on ce imati uvijek svoje fanove kao i citatelje koji dolaze sa sajta te za njega je buducnost osigurana, ali tiha.

Znaci vi mozete uticati na poboljsanje ovog foruma kao sto kazes da ste uticali i radili, ali mislim da se moze jos dosta toga uraditi.
Ja dolazim sa foruma kojeg smo u godinu i po razvili i pretvorili u site i zaista forum je jak i moderan i posjecen.
Da jedan ovakav poznat site ima takav forum bilo bi ludilo ovdje, a kamoli da moderatori pisu svako par dana u kutku za modove!!!
Inace sam troler i volim se zezati, ali isto tako volim raditi, znaci za forum.

Na forumu odakle dolazim sam zapao u neke probleme, nebitno, i nisam vise S Mod cak sam Banovan. Znaci a dobitnik sam nagrade za poseban doprinos forumu, a moje teme su najcitanije na tom forumu.
na dofumu posao koji sam ja napravio uvijek je online 25 do 55 citatelja u toku dana od jutra do ponoci.

Znaci imao sam rezultate u radu, kao i moje bivse kolege s kojim sam ucio i radio.

Forum tuzlarije za mene ne znaci puno nista kao forum, i da se ne zove tuzlarije ja bi jos prvih minut se okrenuo i otisao.
Jer forum je neaktivan, i primitivan izgledom i funkcijama.

Znam, serveri verzije memorije sve to kosta, ali Tuzlarije su ipak Tuzlarije.

Znaci smatram da bi trebali uloziti sto vise makar rada da se napravi bolji izgled foruma.
U tuzli su firme regrutovale ljude za citav balkan, tuzla se trazila na netu, a vi nemate forum posao niti teme o tim firmama.
Mislim da je to jedan veliki promasaj koji je mogao a i jos uvijek moze pomoci ovom forumu.

Znaci to je sigurno ne treba se puno dokazivat.

Drugo, vas logo je obican word art
Zaista kao tako zvucno imen dorum trebali bi imati dosta bolji logo.
A poruke se brsu, ne ostaju, kad pregledavate forum ne mozete (ili ja barem neznam) otici direktno na temu gdje je zadnji post.
Znaci ikona za primljenu poruku je ko nadgrobni spomenit, kao i mnogo grafickih detalja.

Ja nisam dobar u tome al moj logo je duplo bolji od ovog djecijeg.

Znaci ako se pokrenu tematike i pokaze interesovanje vase, a sad ste prvi put neko od zvanicnika se javili, siguran sam da ce naletjeti neko ko je zaista dobar vidjeti trud i da se nesto pokusava napraviti te pomoci oko toga.

Al inicijativa mora postojati.

Ja znam da sam novi ovdje ali treba misliti o onome sto se predlaze a ne ko to predlaze.

Hvala

08-08-2011 at 23:15 | Ukljuèi u odgovor
Lacky Luck
Nivo: Forumas sa iskustvom
Sexualni Napasnik!!!

Registriran(a): 29-07-2011
Lokacija: Tuzla - Iraq
Odgovori: 245
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Grafika Foruma - Predlozi - Yeahhhh

Mislio sam da cem makar neko nesta reci za sve ovo vrijeme al nista

Samba lamba

28-02-2012 at 03:24 | Ukljuèi u odgovor
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Grafika Foruma - Predlozi - Yeahhhh

citat:
Lacky Luck wrote:
Mislio sam da cem makar neko nesta reci za sve ovo vrijeme al nista

Samba lamba

cini mi se da sam te prije par mjeseci vidjela u domu
28-02-2012 at 08:05 | Ukljuèi u odgovor
Lacky Luck
Nivo: Forumas sa iskustvom
Sexualni Napasnik!!!

Registriran(a): 29-07-2011
Lokacija: Tuzla - Iraq
Odgovori: 245
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Grafika Foruma - Predlozi

Mozda je bio dom za vijesanje

Nema veze bio sam svugdje ono jbg

10-12-2012 at 15:05 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Grafika Foruma - Predlozi - Yeahhh

citat:
Lacky Luck wrote:



.... ikona za primljenu poruku je ko nadgrobni spomenik, kao i mnogo grafickih detalja...


Hvala





...
jednom je promjenjena boja foruma pa se nadigla citava hampa ...a jednom je stavljeno i da snjeg pada pa se ljudi zalili na probleme s vidom ...

16-04-2013 at 15:05 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 15
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: eurovafel, jami, kiki, Kiseljak_71, mikiba/mirsad.baralic, RASKO, suzana, TlrgoCeme
FORUM : Da nam forum bude bolji : Grafika Foruma - Predlozi New Topic Post Reply

Strana: 1 2


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice