Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Kako se osjecam?
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
marika
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 24-02-2009
Lokacija: tuzla
Odgovori: 75
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako se osjecam?

eh

22-01-2013 at 10:55 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako se osjecam?

smoreno
ja teškog dana u p.m.

23-01-2013 at 14:17 | Ukljuèi u odgovor
usamljena
Nivo: Forumski doajen
ma boli me briga za sve

Registriran(a): 14-11-2011
Lokacija: gdje me vidis
Odgovori: 1976
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako se osjecam?

pospano opet

24-01-2013 at 19:25 | Ukljuèi u odgovor
usamljena
Nivo: Forumski doajen
ma boli me briga za sve

Registriran(a): 14-11-2011
Lokacija: gdje me vidis
Odgovori: 1976
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kako se osjecam?

tuzno

27-01-2013 at 20:17 | Ukljuèi u odgovor
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako se osjecam?

citat:
MelMel wrote:
Prvo ovako , a sad ovako .

Meni vec danima stizu njaka pisma koja veze nemaju sa mnom, ali su upucena meni kao vlasniku stana u vezi necega sto opet nema veze ni sa mnom, ni sa mojim stanom i sve prijete nekakvim kaznama, blah, blah, blah. E sad poceli da prijete sudom, blah, blah, blah i dokundisalo meni kantu za smece zatrpavati vise tim pismima, rekoh da ih nazovem i da im kazem kulturno da od od mene.

Sve bi to bilo lijepo da sam mogla pricati sa ljudskom osobom, ali avaj 15 minuta pricam sa masinom. Izrecituje ti 10 opcija pa prEtisni opciju koju ti hoces i tako poslije svakog menia ima i sub meni. I to se rasteglo sve ihahaj. Sijede kose vec iznikle kod mene, fitilj okraco.....ali i dalje ja tako pricam sa masinom. I na kraju me ta ista masina ispita sve moguce podatke. I nakon sve te jebade, dodje do jos jednog podatka za koji mi odgovara kako nije razumjela pa da joj ponovim, mislim toj masini. bem joj mater sto je nisu dizajnirali da razumije i malcice naginjuci strani akcent.

Helem nakon sto je pocela 10. put da mi ponavlja kako me ne razumije (ta masina) ja joj usred recenice kazem "fuck you" jer sam vise popizdila natezuci se sa masinom, .....prekide masina svoju poruku brzinom svjetlosti, cuje se zvuk konekcije i javi se operator - ziva osoba najljubaznije - ocigledno istrenirana da deal sa isfrustriranim ljudima i rijesi mi problem za sekundu i ljubazno se izvinuse sto su mi slali pisma.

oni su isprogramirani da kad im opsujes, preskocis red i dobijes prioritet. Dobro je da znam za ubuduce. Odsad kad mi se masima javi - odmah pocinjem . haman ucinkovito.

ja st asam naheklala. nisam ja ba sva svoja.


Ja juce rekoh bankomatu fuck you, ali ne dade vise para Doduse, gdje ja to zivim
29-01-2013 at 17:27 | Ukljuèi u odgovor
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako se osjecam?

citat:
MelMel wrote:

Sto bi reko Azur - ZAPAMTITE: To ce jednog dana biti i u BiH. samo ti psuj bankomatu, jednog dana ce dati.


Hoce, hoce. Sve ce dati, nase je samo da zapamtimo
29-01-2013 at 18:01 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako se osjecam?

citat:
Bambi wrote:


Ja juce rekoh bankomatu fuck you, ali ne dade vise para Doduse, gdje ja to zivim

29-01-2013 at 18:25 | Ukljuèi u odgovor
Azur
Nivo: Forumski doajen
xxxxxyyyyy

Registriran(a): 24-07-2005
Odgovori: 5025
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako se osjecam?

citat:
Bambi wrote:


Ja juce rekoh bankomatu fuck you, ali ne dade vise para Doduse, gdje ja to zivim



Neki dan, a ovo je istina, prolazim ja kraj bankautomata, a on "izplaznio" 20 eura...i nigdje nikoga.Neko zabaravio podic novac ili pak nije razumio poruku automata, pa otisao. Pitanje:"Sta mislite sta sam uradio?"...odgovor, ono sto biste i vi uradili
30-01-2013 at 00:44 | Ukljuèi u odgovor
Azur
Nivo: Forumski doajen
xxxxxyyyyy

Registriran(a): 24-07-2005
Odgovori: 5025
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako se osjecam?

citat:
Bambi wrote:


Hoce, hoce. Sve ce dati, nase je samo da zapamtimo
...PIN CODE
30-01-2013 at 00:46 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Moderator podforuma
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kako se osjecam?

citat:
MelMel wrote:
Prvo ovako , a sad ovako .

Meni vec danima stizu njaka pisma koja veze nemaju sa mnom, ali su upucena meni kao vlasniku stana u vezi necega sto opet nema veze ni sa mnom, ni sa mojim stanom i sve prijete nekakvim kaznama, blah, blah, blah. E sad poceli da prijete sudom, blah, blah, blah i dokundisalo meni kantu za smece zatrpavati vise tim pismima, rekoh da ih nazovem i da im kazem kulturno da od od mene.

Sve bi to bilo lijepo da sam mogla pricati sa ljudskom osobom, ali avaj 15 minuta pricam sa masinom. Izrecituje ti 10 opcija pa prEtisni opciju koju ti hoces i tako poslije svakog menia ima i sub meni. I to se rasteglo sve ihahaj. Sijede kose vec iznikle kod mene, fitilj okraco.....ali i dalje ja tako pricam sa masinom. I na kraju me ta ista masina ispita sve moguce podatke. I nakon sve te jebade, dodje do jos jednog podatka za koji mi odgovara kako nije razumjela pa da joj ponovim, mislim toj masini. bem joj mater sto je nisu dizajnirali da razumije i malcice naginjuci strani akcent.

Helem nakon sto je pocela 10. put da mi ponavlja kako me ne razumije (ta masina) ja joj usred recenice kazem "fuck you" jer sam vise popizdila natezuci se sa masinom, .....prekide masina svoju poruku brzinom svjetlosti, cuje se zvuk konekcije i javi se operator - ziva osoba najljubaznije - ocigledno istrenirana da deal sa isfrustriranim ljudima i rijesi mi problem za sekundu i ljubazno se izvinuse sto su mi slali pisma.

oni su isprogramirani da kad im opsujes, preskocis red i dobijes prioritet. Dobro je da znam za ubuduce. Odsad kad mi se masima javi - odmah pocinjem . haman ucinkovito.

ja st asam naheklala. nisam ja ba sva svoja.

trebala bi se ja ovako nagovoriti BH telecomu, dvije sedmice kako sam prijavila kvar i jos niko nije dosao
30-01-2013 at 11:42 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 42
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: adisa, Amelaaaa, anqilan456, Asjaaa, asja_m, aurora, con, edin_messi, fake, fare, grande, indyy, jaaaaaa, kunisch, majaaa, necko1972, nuhbeg, schousgeben, speedy07
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Kako se osjecam? New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice