Info: Ako imate neke nejasnoe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.

FORUM : Politika : DF -Demokratska fronta
Strana: 1 2
New Topic Post Reply
Poiljalac Poruka
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Odgovori: 30666
IP: Maskiran

View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: DF -Demokratska fronta

citat:
Shaban wrote:
Nije ovdje problem ljevica. Problem je to je eljko (ovjek kojeg izuzetno cijenim) izdao sam svoje principe. Uzeo je npr.Hanku Vejzovi za potpredsjednika a ona je vie SDA nego to je bila SDP. A ja se lino osipam na ove istroene likove koji zabijaju noeve u lea dojueranjim metorima. I te floskule tipa "stranka lijevog centra" mu nisu trebale. Zna se da su u centru lihnje i lihvari to nit' smrde nit' miriu. A sam eljko dri na zidu Titovu sliku i zaklinje se u socijalistike principe, pa kakav onda crni centar i ostala papazjanija.
Pa zar u Tuzli nije imao koga drugoga do Pavia? To mi lii na epizodu sa iliem i SDA. ili otiao u SBiH sin ostao u SDA. Sada Pavi stariji ostaje u izvrnom odboru SDP-a a sin mu u odboru DF-a. Pa koga vi familijarni klanovi vie zajebavate? Ostavite neto i za sitnije ribe. Da li to sve mora proi kroa sito propalih politiara da bi imali makar oekivanja da e naprijed neto u ovoj usranoj zemlji krenuti naprijed. Nema od toga nita. Ovo e biti fijasko kao i SBB to je doivio.
Nadam se samo da e neto dobrog izai iz svega. A to je da makar crkne Lagumdija i njegovi sateliti i konano puste SDP da se vrati svojim istinskim principima socijaldemokratije. Dok je lagumdije, beirevia, hadia... SDP nema nikakve anse za vaenje iz kaljue u koju su ga isti gurnuli

... pa i kresanje krila SDP-u je neto...a injenica je da e se u ovakvoj kaljuzi od drave u svaku novu stranku uglavnom prvo ulanjivati oni koji su po difaultu mjenjai dresova...zato Pavi?...a ja bih pitala gdje su sad svi oni iz SDP-a koji ne mogu da progutaju abu zvaniu Fahro?
08-04-2013 at 17:41 | Ukljui u odgovor
bajke
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 01-09-2005
Odgovori: 198

icon Re: DF -Demokratska fronta

citat:
soraya wrote:

... pa i kresanje krila SDP-u je neto...a injenica je da e se u ovakvoj kaljuzi od drave u svaku novu stranku uglavnom prvo ulanjivati oni koji su po difaultu mjenjai dresova...zato Pavi?...a ja bih pitala gdje su sad svi oni iz SDP-a koji ne mogu da progutaju abu zvaniu Fahro?

A vi Gospodjo "kao ne mjenjate" dresove?
Koliko se sjecam bijahste veoma glasni kada je SDP u pitanju!

[Edited by bajke on 08-04-2013 at 18:07 GMT]
08-04-2013 at 18:02 | Ukljui u odgovor
soraya

Registriran(a): 01-03-2009
Odgovori: 30666

citat:
bajke wrote:

A vi Gospodjo "kao ne mjenjate" dresove?
Koliko se sjecam bijahste veoma glasni kada je SDP u pitanju!

jesam,ali im koaliciju sa nacionalistima nikad neu kabulit
08-04-2013 at 19:34 | Ukljui u odgovor
Dajdza
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Odgovori: 1588

Primus

citat:
bezveze samo jos jedan porezni potrosac..za plakate i kampanje...
sve isto,stare face,bez ideje,bez energije,obecavaju sve i svasta a ne mogu nista...
sretno him ko i ostalim

Da,da, isluzene stare face koje nisu imale mjesta u drugim strankama, uhljebile su se u DF. Dakle, nista novo.
08-04-2013 at 20:45 | Ukljui u odgovor
RPM

Registriran(a): 23-03-2004
Odgovori: 7103

View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage

citat:
prika621 wrote:
on nema intelektualni kapacitet da ponudi nesto novo na politickom trzistu.
....
moje skromno misljenje je da komsic svojom strankom donosi politicku nestabilnost u bosnu i hercegovinu.

dozvoli da primjetim ... inae ostali politiari kipe od intelektualnog kapaciteta i ponude novih politikih rjeenja i ideja ... ... a kao dokaz je izvanderdna politika stabilnost zemlje gdje i novo roeno dijete ne moe dobiti matini broj ...  

pianje ubija jutarnju romantiku, vie nego zadah ... pianje!
08-04-2013 at 21:21 | Ukljui u odgovor
Magellan
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 29-10-2009
Odgovori: 39

Kad je najavljeno osnivanje stranke, pricalo se kako .K. ima mnogo pristalica unutar samog SDP-a, ali da se nece ukljucivati u rad stranke dok ista ne bude osnovana, da ne bi ugrozili svoje pozicije... (neka lafina u tom smislu)

Zanima me ima li takvih npr. u Vladi TK ili u skupstini TK? (Pitam u kontekstu (ne)usvajanja budzeta, mozda bi takvi potezi ubrzali proces)

I ako takvih ima, koliko cemo jos cekati da se isti stave na raspolaganje DF-u?

09-04-2013 at 18:30 | Ukljui u odgovor
laly
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Odgovori: 39084

citat:
Magellan wrote:
Kad je najavljeno osnivanje stranke, pricalo se kako .K. ima mnogo pristalica unutar samog SDP-a, ali da se nece ukljucivati u rad stranke dok ista ne bude osnovana, da ne bi ugrozili svoje pozicije... (neka lafina u tom smislu)

Zanima me ima li takvih npr. u Vladi TK ili u skupstini TK? (Pitam u kontekstu (ne)usvajanja budzeta, mozda bi takvi potezi ubrzali proces)

I ako takvih ima, koliko cemo jos cekati da se isti stave na raspolaganje DF-u?

ja mislim da dok se situacija u nasoj Vladi kantona ne sredi, nece se ni znati ko prelazi u DF.
Inace prica se da ce biti par smjena ministara, nadam se da sta od toga bude.
09-04-2013 at 20:17 | Ukljui u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 10
Skriveni clanovi: 0
Aktivni lanovi: 0
Sretan roendan: Allahova robinja, anaaa015, lana25, master, nekretnine, rodeoneerer, santaja, Srdjan92
FORUM : Politika : DF -Demokratska fronta New Topic Post Reply

Strana: 1 2

Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?

Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net