Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Sestre medecinske!
Strana: 1 2 3 4
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
besmir
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 22-05-2013
Odgovori: 19
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Sestre medecinske!

Pa sestre moje medecinske i ostale pièoke! Pa ðeste vi?!

Samo da vam se javim jednom brzinskom porukicom. Jeste mi dobro? Šta mi radite? Strašno mi nedostajete! Kod nas je vrijeme užasno! Protekla dva dana kiša je toliko padala da je bilo stravièno. I, evo, danas se kao nešto proljepotalo, ali, džaba, nije još dovoljno toplo da se može bez jakne. Ma grozno. Meni je zaista krajnje vrijeme da kupim taj stan u Istanbulu i da se tamo preselim. Život mi proðe u željenju!

Kod mene nema apsolutno ništa. Provodim vrijeme izmeðu Amerike, Holandije i Istanbula. Najveæa vijest je da sam postao dajdža Nikad nisam bio zaljubljeniji! On je savršen!!! Osim toga, predao sam potpunu radnu verziju doktorata koji branim u maju 2015. godine. Vi znate da je meni nešto napisat ko propišat se, tako da je to pisanje doktorata bilo poprilièno bezbolno. Sad èekam komentare od profesorskog panela na koje moram da reagujem, moram da ispredajem još 100 sati i da predvodim konferenciju iz moje oblasti i time bi uslovi za odbranu doktorata bili ispunjeni. Javio bi se kad doktoriram, al nešto kontam neko æe reæ: "Vidi ovog! Ðe je on sad? A, joj, javio se da se fali. Uh! Sve neka gotiva, neka inteligencija, a vam... Pa što se nisi prije javljo, šta se javljaš samo kad se treba falit, šupak jedan." Pa, ne znam, vidiæu.

Helem, maloprije doðem kuæi kad vidim neki mi od vas pisali! I tu se ja obradujem što se mene ovako nezanimljivog i beznaèajnog još uvijek sjeæate i što posjeæujete starog èovjeka po stare dane, kad tamo, imam šta i da èujem! Narušavanje privatnosti je doseglo nove nivoe! Isprazna fasciniranost se popela još jednu ljestvicu na skali sablasnosti! Šala nije izmamila smijeh, od nje su se samo stresli! Tragedija u tri èina.

Naime, kao što ste i sami bili svjedoci, neka budala je od moje slike stvorila svoj avatar. Zašto budala? Pa, budala, brate gospoðo, kako drugaèije da ga nazoveš?! Mislim, da se ne lažemo, znate vi da nije ni meni mahane. Znate vi dobro da i ja balansiram po tankoj liniji izmeðu normalnosti i sveobuhvatnog ludila, pa nekad prevagnem na jednu, a nekad na drugu stranu, ali baš da æu sad naæi neèiju sliku, otiæi u fotošop i drkat one kurce i palce dok je ne podesim na željenu velièinu i još da namiguje! E, pa... pa nisam budala.

Moj dragi, prešarmantni, nadsimpatièni drug Admin je naravno odmah reagovao po prijemu mog emaila i sklonio dotièni avatar i zamolio dotiènu budalu da me više ne reklamira na èemu mu zahvaljujem. Eh, da sam 20 godina stariji, a da je Admin 30 godina mlaði, a da pride još ima i para! Pa gdje bi nam kraj bio!

Želim da izrazim svoju sablažnjenost prema èinu dotiènog (ime sam zaboravio, a mrsko mi je sad da ganjam) i, naravno, zahvalnost Adminu. Admine, hvala ti, dragi!

A, momak, što se tebe tièe, pa, ljubavi, ne radi se to tako. Kao prvo, narušavanje privatnosti: ne, ne i ne. Kao drugo, fasciniranost neèijim likom i djelom se izražava kroz slanje flaša vina, belgijskih bombonjera i ponekom pjesmom u prozaiènoj formi... Ili u ljubavnom pismu napisanom sopstvenom krvlju i sa umetnutim pramenom kose. Kao treæe, šala je ako se svi smijemo. Ja sam uvijek za šprdanje na moj raèun, prizemljavanje je divna stvar, ali meni, uz sav trud, to što si uradio nije bilo smiješno. Ni simpatièno.

Evo, recimo, kako možeš. Ja sam sad izmeðu dva momka i borim se svim snagama da tako što duže ostane. Neæu da kažem da su mi se muškarci zgradili, daleko bilo, ali ovo mi je treæi koji je poslije mene pobjegao ženama. Mora da je tu nešto i do mene. Kad saznam šta, javiæu i ostalima. Uglavnom, ako hoæeš, ako ti je veæ stalo da ispadneš simpatièan, da me fasciniraš i da me èuješ kako se grohotom smijem, slobodan sam izmeðu 7. i 10. juna, a uvijek mi se išlo na Island. I još ako me pri tome napiješ! Pa dopustiæu ti da zadržiš svaku sliku i video uradatak koji budeš krišom napravio dok se ja pretvaram da ne vidim. Eto. (PS. Ako šta izmeðu nas ispadne, samo da znaš da se ja u Prijedor seliti neæu.)

Odo sad na kratko piæe u èaršiju dok nije kiša poèela da pada. Ostavljam vas uz Milana Kunderu i jedan divan citat iz "Nepodnošljive lakoæe postojanja" u mom skromnom prijevodu koji se èini više nego podoban za kraj ovog javljanja:

"Senzualnost je sveobuhvatno pokretanje èula: intenzivno posmatramo drugoga i osluškujemo i njegov najmanji šum".

Ljubim vas sve, u vrat, kao ljubavnik!

22-05-2013 at 16:24 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sestre medecinske!

cmokaèa ti jedna od mene,dok nisu ove ostale rospije nagrnule

22-05-2013 at 16:26 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sestre medecinske!

Da mi je sta duhovito napisat.....

22-05-2013 at 16:34 | Ukljuèi u odgovor
besmir
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 22-05-2013
Odgovori: 19
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sestre medecinske!

citat:
Abulafija wrote:
Da mi je sta duhovito napisat.....


Èekaj, èekaj nek ti malo slegne oduševljenje, nadoæeš ti

Dame moje, jeste dobro? Ljubim i ja vas!
22-05-2013 at 16:37 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sestre medecinske!

citat:
besmir wrote:


Èekaj, èekaj nek ti malo slegne oduševljenje, nadoæeš ti

Dame moje, jeste dobro? Ljubim i ja vas!


Evo me sve skacem po stolici od srece
22-05-2013 at 16:38 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Sestre medecinske!

citat:
besmir wrote:


Èekaj, èekaj nek ti malo slegne oduševljenje, nadoæeš ti

Dame moje, jeste dobro? Ljubim i ja vas!


Amidža je popizdio bez tebe
hvala na pitanju ,dobro su i dame i drugar'ce bar ove koje ja znam...

baš mi je drago da si tu i nadam se da æeš ostati duže
22-05-2013 at 18:02 | Ukljuèi u odgovor
Azur
Nivo: Forumski doajen
xxxxxyyyyy

Registriran(a): 24-07-2005
Odgovori: 5025
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sestre medecinske!



Ja da sam znao da ces tako reagirati, ja bih vec ranije postavio tebe na svoj "avatar"

22-05-2013 at 18:49 | Ukljuèi u odgovor
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sestre medecinske!

A koliko bi nam napisao da nisi zurio?

Nek' si svratio

22-05-2013 at 18:49 | Ukljuèi u odgovor
Crvena starka
Nivo: Forumski doajen
A woman of courage and honor

Registriran(a): 27-08-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11207
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sestre medecinske!

aaaa cojka

22-05-2013 at 19:10 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Moderator podforuma
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Sestre medecinske!

brate slatki Amidza ovdje hudi bez tebe nemoj da ti ovo bude samo u prolazu

22-05-2013 at 20:37 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 32
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Sestre medecinske! New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice