Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Umjetnost : BILA JA MALO I KOD VAS
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Bina52
Nivo: Forumski doajen
Brcanka

Registriran(a): 11-10-2007
Lokacija: USA
Odgovori: 1038
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon BILA JA MALO I KOD VAS

Prije 4 sedmice rentiram kola u Brckom I pravac Tuzla.S pika nadjem kucu u koju sam isla mada su se mnoge promjene desile za ovih 25 proteklih godina.Vozeci se prema Tuzli mislih na vas dragi forumasi,ali prilaza internet konekciji nisam imala mada je telefon bio uz mene.Od bolnice "Gradina",poslije obilaska Refije odem do Doknja I posjetim moju skolsku Hani I njenu porodicu......ma bilo mi prelijepo.Kunosici uvijek isti,iskreni I neposredni......jako ih cijenim.Na povratku umjesto lijevo ,skrenem desno I put me odvede do na Majevicu prema Celicu.Ja lijepih pejsaza,dva se oka nagledati ne mogu.Srce me boli za mojom Bosnom,a druge mi nema nego biti ovdje,Bogu iza nogu.Elem stamen na vrhu Majevice kod nekakvog VOLIKOG kriza I zaokrenem se nazad po uputama mjestana te na autoput prema Brckom.I opet sljivici,zasijane baste,lijepe okucnice,prijazan narod......ma dusa u Bosni mojoj,sve do autoputa.Kad izadjoh na pravac bas mi zao bi sto nikog od vas ne imadoh prilike sresti.Ali makar sam vidjela s vana Panonku I srednjoskolski dom gdje bijah mlada,skromna djevojcica iz Brckog.I to bi
bilo prelijepo da me nije bila obuzela bujica sjecanja.Pa poslije svega i nakon 4 sedmice, definitivno TUZLA U MOM SRCU!
S ljubavlju vasa Bina52 ;hanka

29-08-2013 at 19:09 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 25
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Umjetnost : BILA JA MALO I KOD VAS New Topic Post Reply



Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice