Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Zlatni dan
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
celo
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 18-06-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 120
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Zlatni dan

Prije nekoliko godina bio sam na vratima smrti ali mi tada "nije bio vakat", nisam prosao kroz njih. Nisam znao da cu biti vracen ali sam tada svoja posljednja "tri minuta prije vjecnog mraka" proveo u mislima na zenu s kojom sam imao svoj "zlatni dan". Da sam par sati ranije za milion maraka trebao da otpjevusim samo jednu strofu ove pjesme ne bih znao, ali sam se u tim cudesnim trenucima "negdje izmedju" sjetio i melodije i cijele pjesme.



Prica ima i nastavak. Moj najbolji prijatelj je bio fasciniran tim mojim iskustvom. Bio je ludo zaljubljen, skoro pa ko ja i trazio je da mu na jedan memory stick snimim ovu pjesmu onoliko puta koliko moze da stane. Slusao je jednu te istu pjesmu do besvijesti i ne znajuci da mu je ona sudbina. Umro je kako umiru mnogi Bosanci, "nakon kratke i teske bolesti" ali bas onako kako je zelio. Oni koji su bili uz njega kazu da u posljednjih pola sata nije bio pri svijesti ali su mogli u njegovom mrmljanju i saputanju da prepoznaju jedno ime. Kada su mi rekli to ime znao sam, moj prijatelj je kroz ona vrata pronio svoj "zlatni dan suncem okupan".

Neka ti je vjecni rahmet moj dragi prijatelju.

23-02-2014 at 21:15 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 41
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Kafiæ `Sunce´ : Zlatni dan New Topic Post Reply



Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice