Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : da li ....
Strana: 1 2
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
goofy
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 19-07-2004
Lokacija: Zivinice
Odgovori: 46
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon da li ....

Zapitao sam se, da li ce nas ovi nasi politicari ikada uvesti u EU? Da li ce ikada ispuniti uslove za prikljucenje, ulazak u NATO, provodjenje sejdic-finci I jos mnogo drugih zahtjeva koji predstoje pridruzivanju.
Sta I kako Vi razmisljate o tome?

[Edited by goofy on 10-04-2014 at 23:27 GMT]

10-04-2014 at 23:12 | Ukljuèi u odgovor
goofy
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 19-07-2004
Lokacija: Zivinice
Odgovori: 46
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: da li ....

Zar vas cinjenica da nismo u EU ne frustira, da li vam je svejedno to sto stojite u redu za vize po cijeli dan, objasnjavate nekome sluzbeniku zasto putujete I kod koga putujete. Jeli vam svejedno cinjenica da su neki pojedinci oko vas ljudi "drugoga reda", jeli vam smeta to sto ste nezaposleni i sto zivite od mamine ili tatine penzije i jos zivite sa njima. Zar vas neplasi cinjenica da imate 30 godina a nemate dana radnoga staza, nemate zdravstvenoga osiguranja....

11-04-2014 at 12:01 | Ukljuèi u odgovor
Azur
Nivo: Forumski doajen
xxxxxyyyyy

Registriran(a): 24-07-2005
Odgovori: 5025
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: da li ....

citat:
goofy wrote:
Zar vas cinjenica da nismo u EU ne frustira, da li vam je svejedno to sto stojite u redu za vize po cijeli dan, objasnjavate nekome sluzbeniku zasto putujete I kod koga putujete. Jeli vam svejedno cinjenica da su neki pojedinci oko vas ljudi "drugoga reda", jeli vam smeta to sto ste nezaposleni i sto zivite od mamine ili tatine penzije i jos zivite sa njima. Zar vas neplasi cinjenica da imate 30 godina a nemate dana radnoga staza, nemate zdravstvenoga osiguranja....


Uopste me ne frustira. Ja sam u Evropi.
11-04-2014 at 12:07 | Ukljuèi u odgovor
Bongo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 05-03-2013
Odgovori: 647
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: da li ....

citat:
goofy wrote:
Zar vas cinjenica da nismo u EU ne frustira, da li vam je svejedno to sto stojite u redu za vize po cijeli dan, objasnjavate nekome sluzbeniku zasto putujete I kod koga putujete. Jeli vam svejedno cinjenica da su neki pojedinci oko vas ljudi "drugoga reda", jeli vam smeta to sto ste nezaposleni i sto zivite od mamine ili tatine penzije i jos zivite sa njima. Zar vas neplasi cinjenica da imate 30 godina a nemate dana radnoga staza, nemate zdravstvenoga osiguranja....


Najmnanje 30% sonjana a moguce cak i dobar dio carsijasa nije zasluzilo da napusti ili se na vise od 3 km udalji od svog mjesta rodjenja/boravista.
Kada covjek vidi sta sve i koga godinama biraju, njih nije ni zaliti.
Neka se hebu sa onima koji im obecavaju zlatne kasike, med i mlijeko.
11-04-2014 at 20:59 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: da li ....

citat:
goofy wrote:
Zapitao sam se, da li ce nas ovi nasi politicari ikada uvesti u EU? Da li ce ikada ispuniti uslove za prikljucenje, ulazak u NATO, provodjenje sejdic-finci I jos mnogo drugih zahtjeva koji predstoje pridruzivanju.
Sta I kako Vi razmisljate o tome?

[Edited by goofy on 10-04-2014 at 23:27 GMT]


Ovaj proces globalizacije je mnoge oglobio

11-04-2014 at 23:06 | Ukljuèi u odgovor
hanumicag
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 30-10-2012
Odgovori: 296
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: da li ....

citat:
djecko wrote:


Ovaj proces globalizacije je mnoge oglobio





Jeste, baš tako. A da bi nam bilo dobro da smo dio EU, bi. To bi riješilo neke probleme.
18-05-2014 at 15:39 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: da li ....

koje probleme?

18-05-2014 at 21:31 | Ukljuèi u odgovor
hanumicag
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 30-10-2012
Odgovori: 296
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: da li ....

citat:
laly wrote:
koje probleme?


Npr. granica i prepucavanja s RS i njihovim politicarima koji stalno udaraju u klin. Ili, problem uvoza i izvoza robe. Ili, problem skolovanja djece iz Bosne u drugim državama. Ili, problem putovanja i traženja (plaæanja) vize. Itd, itd...
28-05-2014 at 14:01 | Ukljuèi u odgovor
Bongo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 05-03-2013
Odgovori: 647
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: da li ....

citat:
hanumicag wrote:


Npr. granica i prepucavanja s RS i njihovim politicarima koji stalno udaraju u klin. Ili, problem uvoza i izvoza robe. Ili, problem skolovanja djece iz Bosne u drugim državama. Ili, problem putovanja i traženja (plaæanja) vize. Itd, itd...



Mi kao da smo uvjereni da sloboda putovanja rjesava probleme drzave.
Grcka, Grcka je najbolji primjer, kapitulirali, EU ih zaduzila i njov novi narastaj da sledecih 50 godina glavu iz blata nece moci podici.

Mi, sa nasim politicarima smo u vecem blatu od Grcke, mi trenutno na politickoj bini nemamo normalnog covjeka i toliko je bijedno vec punih 15 godina kukati i nalaziti problem u drugima a mi i oko nas gomila isto toliko lopova ako ne i vise.

Najprije pomesti svoju sopstvenu avliju pa tek tada se brinuti o tudjoj avliji.
Mi to nikada necemo ukapirati, zrak ili voda, neznam sta nas je zatrovalo.

Nastojati cu pronaci jedan link ili izjavu Tuzlanskog velikana Imamovica po pitanju trenutne "Bozije sile"....bijedno druze ili drugarice da bjednije ne ide...nadajmo se da Imamovic nakon slicne izjave nije bio pod abdestom,
u protivnom zabadava mu ici u dzamiju.
28-05-2014 at 15:43 | Ukljuèi u odgovor
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: da li ....

citat:
hanumicag wrote:


Npr. granica i prepucavanja s RS i njihovim politicarima koji stalno udaraju u klin. Ili, problem uvoza i izvoza robe. Ili, problem skolovanja djece iz Bosne u drugim državama. Ili, problem putovanja i traženja (plaæanja) vize. Itd, itd...


Mislis republikom Srpskom, gdje su tu granice? U cemu je problem uvoza i izvoza? Vise je problem dobre politiucke volje da pojednostavi procedure. Ja koliko znam djeca imaju mogucnosti skolovati se i vani, znamo za olaksice u Austriji, a sta fali BIH skolstvu? kojih viza? nama vize trebaju za GB i USA, ali moja USA viza vazi 10 godina sa visetrucim ulascima/ izlascima. Ni za jednu europsku zemlju mi ne trebamo vizu.
Treba i imati u vidu, da jedan od glavnih krivica za nakaradan politicki sistem je EU.
28-05-2014 at 21:15 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 21
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Politika : da li .... New Topic Post Reply

Strana: 1 2


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice