Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Safet Susic mlohava (c)una!
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
goofy
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 19-07-2004
Lokacija: Zivinice
Odgovori: 46
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Safet Susic mlohava (c)una!

...malo o nogometu/fudbalu! valjda je sportski a i ljudski teziti visem, boljem. Nasi, u Brazilu, nisu tezili nicemu. Misljenja sam da im je, da upadnu u sivilo, pomogao sam Safet Susic. Protiv ARG mi nista nismo napravili, slavili smo izgubljenu utakmicu. Da je ARG trebao rezultat bi nas nabili. Protiv NGA, Susic, je izveo antigravitacijski tim. Ljevonogoga igraca,Hajrovic, je postavio na desnu stranu, desnonogog igraca, Lulic, na lijevu stranu ? Dzeko,ostra NULA, i opet je standardni ? jeli to Dzekin tata sredio poziciju ? Gledaju li nasi druge kako igraju, koliko pojedine ekipe trce i pretrce, (ALG vs KOR) koliko se bore za loptu ? Nasi nisu imali snage niti za jedno poluvrijeme ? Pitam ih kako su mislil ikoga pobijediti ? Trcanje za loptom, borba na terenu...TO JE NJIHOV POSAO!

[Edited by goofy on 24-06-2014 at 10:43 GMT]

24-06-2014 at 10:36 | Ukljuèi u odgovor
F4M1L14
Nivo: Forumski vuk
Mosnik,Mejdan,Brdo,Kula

Registriran(a): 16-05-2006
Lokacija: Essex
Odgovori: 457
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Safet Susic mlohava (c)una!

citat:
goofy wrote:
...malo o nogometu/fudbalu! valjda je sportski a i ljudski teziti visem, boljem. Nasi, u Brazilu, nisu tezili nicemu. Misljenja sam da im je, da upadnu u sivilo, pomogao sam Safet Susic. Protiv ARG mi nista nismo napravili, slavili smo izgubljenu utakmicu. Da je ARG trebao rezultat bi nas nabili. Protiv NGA, Susic, je izveo antigravitacijski tim. Ljevonogoga igraca,Hajrovic, je postavio na desnu stranu, desnonogog igraca, Lulic, na lijevu stranu ? Dzeko,ostra NULA, i opet je standardni ? jeli to Dzekin tata sredio poziciju ? Gledaju li nasi druge kako igraju, koliko pojedine ekipe trce i pretrce, (ALG vs KOR) koliko se bore za loptu ? Nasi nisu imali snage niti za jedno poluvrijeme ? Pitam ih kako su mislil ikoga pobijediti ? Trcanje za loptom, borba na terenu...TO JE NJIHOV POSAO!

[Edited by goofy on 24-06-2014 at 10:43 GMT]


To su sve krivi Chevapi. I ja kad se najedem Chevapa vala neda mi se potrcat nikako.
24-06-2014 at 11:31 | Ukljuèi u odgovor
goofy
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 19-07-2004
Lokacija: Zivinice
Odgovori: 46
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Safet Susic mlohava (c)una!

...i tako. Utakmica sa IRN je dokaz tvrdnje da uz malo hrabrosti vas pomazi i sreca!

26-06-2014 at 06:22 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 17
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: 2zla, darijo, dijanaaa, flower2166, GT1, jomba, minka84, nea84, pickup, Stojak, Vojsek
FORUM : Tuzlarije : Safet Susic mlohava (c)una! New Topic Post Reply



Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice