Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : braca po zlocinu
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
mustajbeg
Nivo: Forumski doajen
Bosnjak koji mrzi cetnike

Registriran(a): 15-10-2010
Lokacija: naci cu te sigurno-K
Odgovori: 1379
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon braca po zlocinu

Narcosoidno hrvatsko-katolicki fasiti zajedno sa pravoslavnim fasistima, braca po materi, tjs, po zlu.
Zar smo oprostili sve
Vampir i katolicki fanatik Njofra(FRANJO)SASTAO SE 48 PUTA SA PRAVOSLAVNO-CRVENIM FASITOM MILOSEVICE, za vrjeme duple agresije!!!
Danas se dizu drvene i ostale inat krstacine od strane i jednih i drugih...

[Edited by mustajbeg on 28-10-2014 at 17:16 GMT]

[Edited by hurija on 28-10-2014 at 18:57 GMT]

28-10-2014 at 17:15 | Ukljuèi u odgovor
bracko
Nivo: Forumas sa iskustvom
ništa

Registriran(a): 01-02-2013
Lokacija: Gornja Maoèa
Odgovori: 312
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Srbi i Hrvati braca po zlocinu

citat:
mustajbeg wrote:
Narcosoidno hrvatsko-katolicki fasiti zajedno sa pravoslavnim fasistima, braca po materi, tjs, po zlu.
Zar smo oprostili sve
Vampir i katolicki fanatik Njofra(FRANJO)SASTAO SE 48 PUTA SA PRAVOSLAVNO-CRVENIM FASITOM MILOSEVICE, za vrjeme duple agresije!!!
Danas se dizu drvene i ostale inat krstacine od strane i jednih i drugih...


[Edited by mustajbeg on 28-10-2014 at 17:16 GMT]



[Edited by hurija on 28-10-2014 at 18:58 GMT]
28-10-2014 at 18:08 | Ukljuèi u odgovor
mustajbeg
Nivo: Forumski doajen
Bosnjak koji mrzi cetnike

Registriran(a): 15-10-2010
Lokacija: naci cu te sigurno-K
Odgovori: 1379
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: braca po zlocinu

http://www.youtube.com/watch?v=QPnYKc_LATQ
evo, ikona Bosne, volili su ga, beskrajno...i on je volio Bosnu, ali kakvu, vjerovatno bez Bosnjaka
Pogledaj,Josip u emotivnom transu hvali Nemanju Kusturicu...Ko nas nece vise izdati

28-10-2014 at 21:12 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: braca po zlocinu

Brat bi se j***o samnom

"Pišem vam prvi put, iako redovito èitam vašu reviju. Mislim kako je ful kul. U toj rubrici sam saznao puno korisnih stvari, zato sam se odluèio da vas pitam za mišljenje.
Star sam 15 i po godina i imam veæ neko vrijeme curu. Jebali još nismo, ali to nije problem. Imam starijeg brata, ima 21 godinu, koji mi je pokazao kako se drka. Tada sam bio star 12 godina. Sada svaki dan skupa drkamo, pa fafamo/pušimo. A brat bi volio i jebati se samnom. Ali meni je to gadno i radije bi i sa curom j***o.
Jeli to pogrešno što radimo? Zbog toga još ne znaèi da sam peder, ili? Hoæe li me cura "ubiti" ako joj kažem? Ful hvala."

28-10-2014 at 21:58 | Ukljuèi u odgovor
mustajbeg
Nivo: Forumski doajen
Bosnjak koji mrzi cetnike

Registriran(a): 15-10-2010
Lokacija: naci cu te sigurno-K
Odgovori: 1379
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: braca po zlocinu

Usarni pedofilu!!!

31-10-2014 at 14:31 | Ukljuèi u odgovor
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: braca po zlocinu

Ja kad dodje hrmpalija voliki kaze cija majka od jutros nije konzerve izvrtala.....sta moja majka...moja majka 4 konzerve izvrnula...e haj sad tui izvrci...m nemoze...a kako je majka mogla...ha evo ga izvrno...e haj sad gledaj...a pa nista se ne vidi...ha kako ce se vidit kad si naopako okreno....dole gledaj...aaaa kako su maleni...."aa kako su maleni"...Sto ga imitiraaas momcino, sto ga momcino imitiras...
I on je mene, i on je mene. E kaze: Ti vamo, ti tamo, sukob odozdo vracaj i da vidimo koliko puta unatoc svemu mozete da polimizirate...... kako je bilo ... on odozdo on odozgo on odozdo on odozgo .. zhuujiiiiiiiii KANADER .. izlazite!izlazite!izlazite SVI NAPOLJE!njih dvojica vamo vas dvojica tamo ... djeli sapunice njima,kaze meni UPO' U NOS ! sto nisi VAKO .. sto nisi VAKo !MEni manji .. nisi ti HRMPALIJA OVOLIKI ustade i kaze .. eh da vidimo cija majka od jutros nije tri puta ustala.Meni si to reko',pazi kaze sad:prije svega mi nismo nikako mogli jer je bilo odozgo ... niste mogli.. e hajd sad na drugu stranu .. NEUGODNO NEUGODNO..JEL NEUGODNO? eh da vidis kako je nama bilo do sad neugodno..e jel bilo .. idemo odzodo OPAAAA OPAAAA ..PAM .. pliva IDE IDE IDE .. OP ja sam prvi zapiko .. ti prvi zapiko' ? vidis ba ima sudija .. eh sash' vidjet TIRU TIRU TIRUUU .... JESL TO MENI REKO' ? TUUUUUUU RIIIIIIII !!!!!!! pa da vidis sada koliko puta unatoc svemu mozemo da odgovaramo!

31-10-2014 at 18:12 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 38
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Politika : braca po zlocinu New Topic Post Reply



Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice