Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Jasmin Imamoviæ
Strana: 1 2 3
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
click_me
Nivo: Forumski doajen
Administrator

Registriran(a): 30-04-2004
Lokacija: 2-zla-4-ever
Odgovori: 6593
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Jasmin Imamoviæ

Jasmin - isti kao svi ili ?!

Mislim da on meni ponajviše lièi na nekog Milana Bandiæa

Biæe žalosno kada ode kao i svi poput njega, ponižen i postiðen. A mogao je otiæi i biti zapamæen po dobrim stvarima.






.

[Edited by click_me on 21-11-2016 at 18:20 GMT]

10-12-2014 at 13:00 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Jasmin Imamoviæ

Jedna fontana godisnje i Spomenicic od 400 hiljadica, svakih 10, i mirna Bosna.
A mi iz Doknja cemo se i dalje podapirat iz potoka, i u isti pisati.
Al jebes nas, neka fontana i "Tvrdkova"...

11-12-2014 at 14:51 | Ukljuèi u odgovor
daleko
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 28-11-2009
Odgovori: 328
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Jasmin Imamoviæ

Ti to tek nedavno skonto?
Kao covjek je mozda ok ali kao politicar i neko ko bi trebao biti neka glavna poluga razvoja grada je sigurno potpuni amater i neznalica. Akshili,
on fura neki svoj fazon, vjerujuci da je to savim ok jer ima savjetnike koji mu vode biznisi i kojima je okruzen konstantno i koji mu tapsu po ramenu.
Lik je imao par izleta i izjava koje su bile u rangu "Vjerovali ili ne" a zbog kojih bi u uredjenoj drzavi i sistemu po hitnom postupku dobio otkaz, ali ne i kod nas. Primjer su one nebuloze oko (ne)ciscenja snijega, pa finaciranje iz budzeta DOO drustava, ili zaposljavanje i izmisljanje pozicija nekakvih ad hok "Kulturnih animatora", izjava o ukidanju kantona, davanju regresa (po zakonu) u doba najzece krize u svijetu itd
Al jbga,
sve mu to prolazi kod raje svih ovih godina, lik i dalje ima podrsku vecine onih koji izadju na izbore i onda tom logikom i on konta da je zaista sve ok sto radi i da nema potrebe da ista mijenja u svom kursu.
Tako je sasvim ok da u Doknju jos uvijek nema pitke vode i kanalizacije jer je i to jedan od razloga zbog cega je choek desetljece na celu opcine.... pardon, grada sa 7 tisucljetnom historijom.
Samo kontam ko bi drugi od trenutno politicki aktivnih likova mogao bilo sta drugacije uraditi?
Od zla oca od gore matere,

13-12-2014 at 05:10 | Ukljuèi u odgovor
click_me
Nivo: Forumski doajen
Administrator

Registriran(a): 30-04-2004
Lokacija: 2-zla-4-ever
Odgovori: 6593
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Jasmin Imamoviæ

Istina, vrlo je oèito ko su njegovi savjetnici i da oni imaju veliki uticaj na sve. Žalosno je da cijeli grad zna ko su i kakvi su oni a da sam gradonaèelnik ne zna (ili ne želi da zna).

Zaista mu hvala za sve lijepo i dobro što je uèinio za ovaj grad, ali siguran sam da æe na kraju otiæi ismijan i ponižen, a na kraju i zaboravljen zajedno sa svojim dobrim djelima jer æe ih sve ostalo jednostavno zasjeniti.

Do tada, neka uživa u tim oblaæiæima na kojima plovi misleæi da je nedodirljiv i najpametniji.

13-12-2014 at 08:32 | Ukljuèi u odgovor
Azur
Nivo: Forumski doajen
xxxxxyyyyy

Registriran(a): 24-07-2005
Odgovori: 5025
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Jasmin Imamoviæ

"Selim Bešlagiæ na Vanrednom kongresu SDP-a BiH izgubio je za samo devet glasova u utrci za predsjednika te stranke. Nekadašnji tuzlanski naèelnik, najviše zamjerki upuæuje sadašnjem gradonaèelniku Tuzle Jasminu Imamoviæu koji mu je predložio da se utrkuje za lidera SDP-a, jer je „izdao“ princip da svi oni koji su doprinijeli debaklu stranke na oktobarskim izborima moraju biti smijenjeni, priklanjajuæi se tako novoizabranom predsjedniku Nerminu Nikšiæu. U intervjuu za RSE, Bešlagiæ navodi i kako bi u stranci trebali doæi sposobni ljudi, a nikako oni koji samo „klimaju“ glavom."

Proèitaj više na: http://tuzla.danas.info/2014/12/12/intervjuselim-beslagic-jasmin-imamovic-me-nagovorio-da-se-kandidujem-a-onda-princip-izdao/

13-12-2014 at 13:38 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Jasmin Imamoviæ

http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/viewnewnews.php?id=61345

Ovo nije na adresu samo Imamoviæa nego na svakog dosadašnjeg naèelnika. Ali ipak s Džasminom se najviše pogoršalo. Masovna ugradnja centralnih grijanja u privatne stambene objekte ilitiga kuæe zadnjih dovelo je do toga da smo postali jedan od najzagaðenijih gradova. Pogotovo što danima nije bilo nikakvog vjetra. Bukvalno danima ne otvaram prozore, smrad ulazi i pored zatvorenih prozora. A termoelektrana u po èaršije.

Klasièno jutro u Tuzli, a nije magla.


[Edited by bdirlija on 21-12-2014 at 20:00 GMT]

21-12-2014 at 19:59 | Ukljuèi u odgovor
click_me
Nivo: Forumski doajen
Administrator

Registriran(a): 30-04-2004
Lokacija: 2-zla-4-ever
Odgovori: 6593
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Jasmin Imamoviæ

Da, istina...
ovo je grozno sa zagaðenjem

milsim da to nije razlog uvoðenje CG u kuæe nego korištenje lošeg uglja (jeftinijeg) a i poveæanjem kuæa i korisnika

budale smo pa prešutno odobravamo proširenje termoelektrane a djeca æe nas proklinjati zbog toga

idiotizam

21-12-2014 at 20:33 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Jasmin Imamoviæ

citat:
click_me wrote:
Da, istina...
ovo je grozno sa zagaðenjem

milsim da to nije razlog uvoðenje CG u kuæe nego korištenje lošeg uglja (jeftinijeg) a i poveæanjem kuæa i korisnika

budale smo pa prešutno odobravamo proširenje termoelektrane a djeca æe nas proklinjati zbog toga

idiotizam


Eee drug moj... Oko moje zgrade stotinjak kuæa, ilitiga dimnjaka, i iz svakog dim. Da lože ne znam šta davilo bi, kao što svaki dim davi.
U po grada termoelektrana koja se širi, a rijetko koja privatna kuæa ima gradsko grijanje.

I onda se èude što ih ljudi zovu crveni kmeri, a jedino crveno na njima su kravate koje obuku u prigodnim (izbori isl.) prilikama. Nikakve veze ova banda nema sa socijaldemokratijom, nikakve.

citat:
Gradonaèelniku Tuzle Jasminu Imamoviæu spoèitavao je, da mu je on (Lagumdžija) „dao“ Zakon o gradu Tuzli i dijelu izdvajanja sredstava od 5 miliona KM po osnovu zagaðenja Tuzle zbog rada Termoelektrane. No, Imamoviæ nije ostao dužan.

-Ta sredstva, Zlatko, u mnogo veæem iznosu, veæ godinama dobijaju mnogo manje opæine od Tuzle-replicirao je Imamoviæ.
24-12-2014 at 19:07 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Jasmin Imamoviæ

Vala ja bih ovo oko grijanja, prebacio na centralno, a oni nek prebace na koga drugog ako mogu i hoce.
Koliko ja znam, samo za podstanicu, centralno trazi 15000km!!!
Pa ko ne bi lozio cumur??

24-12-2014 at 19:18 | Ukljuèi u odgovor
click_me
Nivo: Forumski doajen
Administrator

Registriran(a): 30-04-2004
Lokacija: 2-zla-4-ever
Odgovori: 6593
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Jasmin Imamoviæ

citat:
Abulafija wrote:
Vala ja bih ovo oko grijanja, prebacio na centralno, a oni nek prebace na koga drugog ako mogu i hoce.
Koliko ja znam, samo za podstanicu, centralno trazi 15000km!!!
Pa ko ne bi lozio cumur??



Pa neka pravila budu jednaka za sve.
Ako onima u zgradama traže da plate treæinu, a druge dvije plaæaju grad i centrallno grijanje, ond aneka tako bude i za one koji uvode u svoje kuæe.

Ne može tako da neko dobije novac od grada a neko ne... svi smo isti i sve su to uostalom pare graðana.
Tako bi se barem malo i postepeno smanjilo zagadjenje, koje sada više nego preveliko.
25-12-2014 at 08:25 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 42
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Politika : Jasmin Imamoviæ New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice