Info: Za sve nejasnoce tu su moderatori kojima se mozete obratiti za pomoc ......vezanu za forumske probleme, za sve ostalo morate naci nekoga drugog. :)


FORUM : Sex : zenski moral
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
dobar u dusi
Nivo: Novi forumaš
ispravan
Registriran(a): 19-02-2015
Lokacija: tuzla
Odgovori: 4
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon zenski moral

.

[Edited by dobar u dusi on 26-02-2015 at 16:48 GMT]

19-02-2015 at 14:35 | Ukljuèi u odgovor
Dilber
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-08-2010
Lokacija: u kamionu
Odgovori: 4206
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: zenski moral

citat:
dobar u dusi wrote:
eh ovako. zelim da vam se obratim i da vidim jel ima neko isti slucaj poput mene.

zabavljao sam se sa djevojkom 2 godine sve je bilo super, ali u zadnje vrijeme smo imali svadje, nisu bile neke posebne, ali eto desi se. naravno ja sam svatio da trebam nesto promijeniti , i krenuo sam prema tome, ali me je ona ostavlia kada mi je najvise trebala. a ja sam nju prihvatio i ako sam znao da sam vec drugi skim je spavala i ako mi to nije smetalo jer volim je, a i ja nisam bas sada iz medrese, ali ne mogu da vjerujem da ta djevojka tako razmslja i da joj njen moral nista ne znaci, ona je cak morala da krije nasu vezu pred roditeljima jer nije smjela reci posto je albanka, nije smjela rizikovati, ali izgleda joj ne smeta da ce jednog dana joj roditelji saznati za momke skim je spavala i da ce tej neki za kojeg se uda saznati za to i da joj se moze na dijetu vratiti. to njoj ne smeta jer ona slusa samo prijatelje svoje koji ce jednog dana svako svojim pute otic. a radi svoje tvrdoglavosti i ponasanja i principa . moze izgubiti na sve strane one ljude kojima je do nje stalo. molim vas ovo dijelite i na facebook-u i svogdje da djevojke svate vec jednom svaki muskarac voli ubosti , ali kad hoce da se zeni bira sta ce ozeniti i ako se vec prihvatilo to njeno proslo vrijeme neka ga i cijeni. hvala i molim vas dijelite ovo po mrezama

I ti je slabo guzno,nogirala te i sad joj se ti tako svetiš....debil si malo žešæi
22-02-2015 at 19:06 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 21
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: admin, Daks, Little One, mace, Morton1905, Prosvjetar, sana
FORUM : Sex : zenski moral New Topic Post Reply



Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice