Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Sport : FK SLOBODA
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
RPM
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 23-03-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 7103
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: FK SLOBODA

odlicno aco, kad je toliko futbal popularan neka se samofinansiraju i naprave posao, super dobra stvar ... ... koliko ja znam, u zadnje vrijeme raja ide na utakmice najmanje radi futbala a vise radi druzenja i provala na tribinama.

nego btw. ovdje ako kazes nesto protiv neporfitabilne Panonike ne valja, kazes nesto protiv neprofitabilnog aerodroma ne valja, nesto protiv neprofitabilno FK Sloboda ne valja, neprofitabilnog Fronta Slobode ne valja ... sve u svemu, koji milion godisnje ... ... cuj nema se love ...  


pišanje ubija jutarnju romantiku, više nego zadah ... pišanje!
04-07-2006 at 14:37 | Ukljuèi u odgovor
samo ti...
Nivo: Forumski vuk
ja sam lokal patriota

Registriran(a): 31-05-2006
Lokacija: diznilend
Odgovori: 493
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: FK SLOBODA

citat:
aco TZ wrote:
cuj sta bi trebala imato merima ili lejla

Makar tvoje postovanje...sta to ima od fudbala...znaci u Tuzli treba ostati samo fudbal i kosarka...
Prijatelju kada pricas o Japanu prvo moras da skontas da oni izuzetno drze do tradicije...kod njih nema HULIGANA koji ce pos;lije utakmice mrziti sve muslimansko,hrvatsko ,srpsko ,sarajevsko,zenicko....itd...Nekad je bilo nekad....sto sada nema 5000 do 6000 navijaca...zato sto je Tuzlanski fudbal na najnizim granama...zato sto se selekcije biraju i po babi i po stricevima...zato sto u svakom klubu morta biti kakav takav politicar
..Svako trpa nos gdje mu mjesto nije...dok ghod je sportisti stalo da trpa pare u dzep od njega nista nema... 


OZNA sve dozna!
04-07-2006 at 19:21 | Ukljuèi u odgovor
Dr.Larsen
Nivo: Novi forumaš
Ja sam starac od 21 godinu

Registriran(a): 27-05-2006
Lokacija: Bec, Planeta Zemlja
Odgovori: 28
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: FK SLOBODA

... to nije razlog da se okrenemo od kluba. Ako se nitko ne bori, hadzije ce ostati hadzije

07-07-2006 at 19:56 | Ukljuèi u odgovor
Irac
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 16-05-2006
Lokacija: TZ
Odgovori: 490
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: FK SLOBODA

SLOBODA DO GROBA  


http://iractuzla.blogger.ba/
24-07-2006 at 14:57 | Ukljuèi u odgovor
Fukara
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 12-05-2005
Lokacija: Slavinovici
Odgovori: 10
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: FK SLOBODA

copy... @
...... Prekuce smo telefonom dobili pozive da ce se danas u 10 sati odrzati "Izvjestajna" Skupština FK "Sloboda " Tuzla . Jutros po dolasku u malu salu BKC-a dobio sam dnevni red sa samo dvije tacke dnevnog reda :
1. Razmatranje zapisnika sa prethodne Skupštine
2.Razmatranje izvještaja o radu Upravnog odbora u predhodnom periodu .

Nakon formalno odradjene prve taèke dnevnog reda na red je dosla druga tacka gdje je predsjednik Skupštine Salko Bukvarevic najavio podnošenje ostavke predsjednika Upravnog Odbora g.Bijedic Nermina i automatski svih clanova Upravnog Odbora .

Za rijec se javio g.Bijedic i obrazlozio sledece :

- Zakljucak Bijedica bio je ad sastav UO od 15 ljudi preglomazan i da se tesko moze skupiti kvorum , te je sebe okrivio za pogrešan izbor ljudi u UO i administrtraciji koji su mu kako kaže "rovarili" iza ledja i podmetali kako njemu tako i klubu razne smicalice sto je otezavalo normalan rad UO .
-UO je u ovom periodu održao 9 sjednica od kojih su 6 imale a 3 nisu imale kvorum ( sto i nije tako strasno s obzirom da je sve u klubu funkcionisalo zadovoljavajuce OPA* ) .
- Predsjednik smatra da nije isklucivo UO kriv za lose rezultate jer je UO ( nadležna komisija ) dovodila igrace svih kvaliteta a Strucni stab je birao ko je za a ko nije za Slobodu Tako da je po njegovom misljenju veliki propust "Struka " uradila nedovodjenjem Muslimovica , Imamovica , Rajkovica i drugih .. koji su bili na raspolaganju Slobodi ali ih je "Struka" odbila zbog "nedostatka" kvalitete koji su oni trazili .
- Pocetkom sezone ekipa je isla na pripreme u Odžak koje su po svim strucnim ljudima odradjene na vrhunski nacin .
- Uprava je u proteklom periodu po rijecima g. Bijedica sklopila sve potrebne ugovore sa Mešanovicem , Sarajlicem , Covicem , Adilovicem i dr. , te je izvršila produzenje ugovora sa svim igracima kojim je
ugovor istekao .
- Svim igracima isplacene su premije po ugovorima , ugovorene obaveze za plate , cak su i isplacene premije svim zasluznim igracima za odlicnu igru i rezultate u prva cetiri kola .
- u pauzi kada je reprezentacija BiH igrala kvalifikacione utakmice ekipa je ponovo odradila mini pripreme u Srebreniku ( na zahtjev "struke" ) .
- UO je donio razne kvalitetne odluke financijske prirode kako bi smanjio podizanje gotovine preko 1000 KM , te je štampanje ulaznica prebacio u susjednu zemlju kako bi sprijecio falsifikovanje i preprodavanje istih od kojih pojedini ljudi u klubu imaju visestruku korist . "Akcija " stampanja je uspjela pri cemu se prodaja ulaznica vec u prvoj utakmici popela na 2200 sto je bio i apsulutni rekord u prodatim kartama . Ovakvi potezi "naljutili " su pojedince u klubu koji su u Slobodi samo zbog licnog interesa , a sve one koji su razmisljali i radili dobro i iz ljubavi za klub (Bijedic , Fuki , Bony ) smatrali su nepozeljnim i omrazenim kako privatno tako i sluzbeno .
- UO je ispravio i odredjene nepravilnosti po pitanju tombole sto takodje nekima nije "leglo" .

Na kraju izlaganja predsjednik Bijedic je naglasio da je financijska situacija u klubu "solidna" tj. nikad bolja bez ikakvih dugovanja , te da u ovakvoj povoljnoj financijskoj situaciji svijetla obraza moze da podnese ostavku na mjestu predsjednika UO , jer pored ljudi koji ne zele dobro Slobodi nemoze raditi u normalnim uslovima .

Po odlasku sa govornice ocekivao sam da ce neko javiti i pruziti podrsku Predsjedniku i njegovim ljudima te sam takodje i sam imao sta reci za govornicom u cilju davanja podrske i molbe za njihovim ostankom na celu FK Sloboda jer istini za volju ova uprava je radila za ovaj Klub a nikako ne za svoje interese . Moja razmisljanja prekinuo je Predsjednik Skupštine g.Bukvarevic i rekao da "ON!!" prihvata ostavku sa datim obrazloženjem te "zamolio" sve prisutne da ne diskutuju više o ovoj izuzetno opširnoj temi , odnosno da ce on kao predsjednik Skupštine voditi klub do nalaska "pogodnih" ljudi za za predsjednika UO . Usput g.Bukvarevic se zahvalio nekim ljudima u UO koji su pomagali klub ne pomenivši BONYA I FUKIJA koji su toliko toga uradili sa klub , navijace i sve nas . Na moje opšte iznenadjenje održanog govora Predsjednika Skupštine još više me iznenadila šutnja svih clanova Skupštine odnosno njihovo usvajanje ostavke .
Nisam se javio za rijec jer bi bio samo jedna "crna ovca" i moj govor bio bio presipanje iz supljeg u prazno , ali sam na glasanju rekao sta mislim .

Uz 14 glasova za , 1 protiv ( ) i 2 suzdržana usvojena je ostavka predsjednika i cijelog UO .

Naredne utakmice još teže dolaze, Sloboda ostaje , mozda u najvecoj krizi do sada . Izbori dolaze , politickim igrama preko "NAŠE SLOBODE" nikad kraja , hoce li iko ikad spomenuti gradnjuv stadiona , osvajanje titule ili bilo sta u sto ce nas "male " ljude obradovati .
Ova Skupština još jednom je dokazala da Sloboda nije i interesu u gradjana Tuzle vec politickog aparata i manipulanata koji na uštrb "NAŠE SLOBODE" traže samo sebe i svoje interese .

Žalosno .

www.fukare.org/forum ;


mi smo Fukare iz grada soli ...
26-09-2006 at 22:38 | Ukljuèi u odgovor
Fukara
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 12-05-2005
Lokacija: Slavinovici
Odgovori: 10
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: FK SLOBODA

Posted: Thu Sep 28, 2006 11:58 am Post subject:

--------------------------------------------------------------------------------

Jasmin Imamoviæ: SDA preuzela Fudbalski klub Sloboda / Rovarili su dok nisu preuzeli vlast!

24SI - Da politika sve više miješa prste u Fudbalski klub Sloboda, potvrðuju predizborni skupovi gdje se posljednjih dana diskutuje o najstarijem tuzlanskom klubu.

Poslije smjena rukovodstva i struènog štaba koje su se dogodile minule sedmice i imenovanja privremenih rješenja na jednom od predizbornih skupova SDP-a naèelnik opæine Tuzla Jasmin Imamoviæ je izjavio sljedeæe:

"SDA je preuzela Fudbalski klub Sloboda. Rovarili su dok nisu preuzeli vlast."

I, zaista je u Slobodi politièki uticaj veæi negoli u bilo kojem bh. premijerligašu. Na indirektan naèin Imamoviæ je ranije u najuže rukovodstvo kluba postavio Envera Bijediæa i Dževada Šeæerbegoviæa, a oni imenovali za šefa struènog štaba Nihada Mujezinoviæa i za direktora Jasmina Divanefendiæa. Na taj naèin naèelik Imamoviæ je iskazao zainteresiranost za Slobodu, ali kada je ekipa doživjela potpuni fijasko i u tri susreta ukupni potop od 0:12, jasno je da je neko morao preuzeti krivicu, pa bio on iz SDA ili SDP-a.

Kao "crnu mrlju" vladavine Jasmina Imamoviæa u Tuzli vjerni navijaèi Slobode popularne "Fukare" su na stadionu "Tušanj" sprejom ispisale transparent:

"Jasmine, napravi Tuzlacima stadion", aludirajuæi na vremena kada su "crveno-crni" susrete Intertoto kupa igrali u Ugljeviku i na èinjenicu da se od 1969. godine, pa do danas ništa bitnije nije promijenilo na "Tušnju".
_________________
KO JE FUKARA ***ka NIJE
FUKARA VOLI PITARE DA BIJE

Back to top

 


mi smo Fukare iz grada soli ...
28-09-2006 at 18:33 | Ukljuèi u odgovor
Irac
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 16-05-2006
Lokacija: TZ
Odgovori: 490
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: FK SLOBODA

Proslu subotu sam bio na utakmici Sloboda-Celik (1:0), u respektabilno dugoj tradiciji FK Sloboda, uprava kluba je pala na najnize grane.

S obzirom da je trenutno SDA (halo ba SDA u Tuzli) preuzela kontrolu nad klubom tacnije derpe zvani Salko (BUKVA)revic, na stadionu se nije moglo kupiti niti piti pivo, pa gdje to ima, jel to samo muslimani vjernici idu na utakmice

Nadam se da ce to ludilo kratko trajati, i jos jedan detalj pred sami pocetak utakmice FUKARE su na ogradi koja se nalazi gdje je nekad bilo stajanje izvjesili transparaent:
KLUB NIJE STRANKA, SLOBODA TUZLACIMA, “BUKVE” SELJACIMA

Posto se to nije svidilo "zelenima" isti je bio ukljonjen 10 minuta nakon pocetka utakmice.

Transparaent navijaca Celika "Zivjela sarena revolucija" je trajao jos i krace svega 2 minute.

Krajnje je vrijeme da se opstina aktivnije ukljuci u rad FK Sloboda, ovo sraanje nije odrzivo...  


http://iractuzla.blogger.ba/
03-10-2006 at 11:03 | Ukljuèi u odgovor
Fukara
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 12-05-2005
Lokacija: Slavinovici
Odgovori: 10
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: FK SLOBODA

Evo koja i slika s tekme ( ako kome ne smeta



 


mi smo Fukare iz grada soli ...
08-10-2006 at 02:17 | Ukljuèi u odgovor
super covjek
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 06-11-2006
Odgovori: 3
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: FK SLOBODA

citat:
Fukara wrote:
Evo koja i slika s tekme ( ako kome ne smeta


http://i109.photobucket.com/albums/n57/Fukara_2006/P1010032.jpg">



najnovije sto sam cuo je da ce Sok Malkocevic opet biti trener slobode, po ko zna koji put, tako je izgleda odluceno u ponedjeljak navecer, a u ponedjeljek u danu je Jasmin pristao isposlovati da i iduce godine iz opcinskog budzeta ide po 20 hiljada maraka mjesecno za Slobodu
zivio Sok do daljnjeg
06-11-2006 at 21:24 | Ukljuèi u odgovor
Rejdžegejnstdvošmašin
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-10-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9414
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: FK SLOBODA

Joj što bi ja volio da ova Sloboda jednom zaigra kako treba, razvali, napravi bum i ode sve u pi**u materinu.
Daj bože! Najviše radi ljudi.Ne samo fukara (dobro, najviše radi njih), ali i radi nas koji toliko baš i ne volimo fudbal, ali brate dragi, lijepo nešto bude èojku u srcu kad èuje da su pobijedili.

07-11-2006 at 17:04 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 30
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Sport : FK SLOBODA New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice