Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima


FORUM : Ženski minder : Frizura za vas oblik lica
Strana: 1 2 3 4 5
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Drugarica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-11-2005
Lokacija: BiH
Odgovori: 19687
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Frizura za vas oblik lica

Bez obzira kakvo lice imali, postoje frizure koje vam jednostavno pristaju i one koje vam ne pristaju. Cak i ako imate ovalno lice, nije tocno da je svaka frizura dobra za vas oblik lica. Provjerite kako izbjeci pogreske kod izbora frizure. Ocijenite koji je vas oblik lica izmeðu pet ponudjenih i procitajte kako nikada ne biste trebale biti oshishane.

Molim muske bez komentara da je peta frizura najbolja A nije da nije


Ovalno lice

Ovalno lice je najzahvalnije, jer mu pristaje mnogo toga. Takvo lice imaju Kate Hudson, Jessica Alba i Jada Pinkett Smith. Ovalnom licu pristajat æe i duga i kratka kosa, ravna i kovr-èava. Gotovo sve frizure su dobrodošle. Neovisno o tome koja vam je dužina kose, naglasite obraze, usne i bradu stepenastim šišanjem. Odluèite se za ravan bob ili seksi frizuru prirodno valovite kose. Svakako izbjegavajte kratku, natapiranu kosu koja æe vaše lice uèiniti previše izduženim.




Duguljasto lice

Ako vam je lice izduženo, potrebno ga je vizualno skratiti i proširiti što æete najlakše postiæi ako se odluèite za šiške. Danas su vrlo in dugaèke šiške prebaèene preko èela na stranu. Isto tako širinu lica postiæi æete bobom dužine do brade. Kovrèe i valovita kosa takoðer proširuju lice, ali kosa ne smije biti kratka kako biste izbjegli preveliku voluminoznost na vrhu glave. Preveliki volumen na prekratkoj kosi ponovno produžuje prirodno duguljasto lice. Odluèite se za slojeve i neæete pogriješiti. Vaš oblik lica imaju Sarah Jessica Parker, Ashlee Simpson, Giselle Bundchen. Izbjegavajte ekstremno dugu ili ekstremnokratku kosu, jer æe vam izdužiti lice. Ukoliko želite kosu dužu od ramena neka bude ošišana u više slojeva, osobito oko lica. Razmislite i o šišanju u obliku slova V, gdje kosa straga ostaje dužom, dok je sprijeda i sa strane kraæa.





Okruglo lice

Najbolji izbor za ovaj oblik lica je kosa koja pada malo ispod brade i malo je voluminizirana na vrhu glave. Mekani, stepenasti pramenovi takoðer su dobrodošli, jer lice èine užim. Možete imati i šiške, no samo ako su duže i prebaèene na stranu. Krajevi neka budu stanjeni i repasti. Oni æe smanjiti okruglost lica. Slavni osobe s vešim oblikom lica su Fergie, Kate Bosworth, Oprah Winfrey, Cameron Diaz, Kirsten Dunst, Michelle Williams, Catherine Zeta-Jones. Izbjegavajte kosu jedne dužine, tupo odrezanih vrhova koji æe poveæati okruglost vašeg lica.





Èetvrtasto lice

Kod ovog oblika neæete naglašavati jaku èetvrtastu vilicu. Struktura, u smislu kovrèa i oštro odrezanih krajeva, uèinit æe to odlièno. Takoðer možete isprobati kratku, pomalo jež frizuru ili dugaèku peglnu kosu sa slojevima koji poèinju ispod brade. Slavne Gwyneth Paltrow, Demi Moore, Mandy Moore i Rosario Dawson imaju oblik lica kao što je vaš. Izbjegavajte bob iste dužine osobito onaj dužine do brade, jer æe uèiniti vaše lice još više èetvrtastim.






Srcoliko lice

Vaša brada najistaknutiji je dio vašeg lica. Pravilnom frizurom naglasit æete oèi i obraze, a odvratiti pozornost s brade. Najbolje je da to postignete kosom dužine do vilice ili dužom. Probajte izbjeæi šiške, neovisno o tome da li su ravne ili asimetriène, osobito ako su guste i ravno odrezane. Isto tako vidljivi, oštro odrezani slojevi nisu dobrodošli. Ukoliko imate kratku kosu, ne šišajte gornje slojeve prekratko i neka mekano padaju. Ukoliko vam je kosa dugaèka, najbolji izbor su valoviti pramenovi kose koji padaju nestašno i èine vaše lice neodoljivim. Srcoliko lice imaju Katie Holmes, Jennifer Lopez, Rachel Bilson, Reese Witherspoon, Ziyi Zhang.


02-10-2006 at 15:48 | Ukljuèi u odgovor
Tanitha
Nivo: Forumski doajen
1971

Registriran(a): 07-07-2004
Lokacija: Italia
Odgovori: 16483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Frizura za vas oblik lica

ja sam ti vaka ujutro kad ustanem i bez frizera

02-10-2006 at 16:04 | Ukljuèi u odgovor
Drugarica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-11-2005
Lokacija: BiH
Odgovori: 19687
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Frizura za vas oblik lica

jesi dobra
imal jos neko kakvih slika frizura

02-10-2006 at 16:14 | Ukljuèi u odgovor
Drugarica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-11-2005
Lokacija: BiH
Odgovori: 19687
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Frizura za vas oblik lica

Ja se nesto u zadnje vrijeme ne mogu odluciti za neke vece promjene frizure... Ne znam kako to kod vas ide ali evo par primjera frizura sa kratkom kosom koje su meni bas onako simpa

02-10-2006 at 16:36 | Ukljuèi u odgovor
Drugarica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-11-2005
Lokacija: BiH
Odgovori: 19687
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: Frizura za vas oblik lica

Evo malo frizura sa srednje dugom kosom
Ma ko one lijepe ko lutkice pa im svaka stoji Ova prva mi je


02-10-2006 at 16:55 | Ukljuèi u odgovor
Drugarica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-11-2005
Lokacija: BiH
Odgovori: 19687
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: Re: Frizura za vas oblik lica

02-10-2006 at 18:03 | Ukljuèi u odgovor
Drugarica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-11-2005
Lokacija: BiH
Odgovori: 19687
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: Re: Re: Frizura za vas oblik lica

Ova zadnja dole, mi je najbolja




[Edited by Drugarica on 02-10-2006 at 18:07 GMT]

02-10-2006 at 18:05 | Ukljuèi u odgovor
superstar
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 17-04-2006
Lokacija: usa
Odgovori: 174
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Frizura za vas oblik lica

probajte ovo.super je.... http://www.ukhairdressers.com/hair_move/virtual_hairstyle.asp

02-10-2006 at 18:23 | Ukljuèi u odgovor
Drugarica
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-11-2005
Lokacija: BiH
Odgovori: 19687
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Frizura za vas oblik lica

jao super je sve mi se svidjaju ne bih mogla izabrati da moram

02-10-2006 at 19:39 | Ukljuèi u odgovor
Mama starka
Nivo: Forumski doajen
Volim cojka

Registriran(a): 21-05-2006
Lokacija: TZ, GB
Odgovori: 3366
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Frizura za vas oblik lica

Kod mene je okruglo lice, onaj primjer frizure za moje lice je Samo ne znam kako bi hodala, nista ona ne vidi  


I ovo ce nekad proci........

02-10-2006 at 20:23 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 47
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Ženski minder : Frizura za vas oblik lica New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice